Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Mamuty! Dawno tu nie byłam, jakoś rozdwoić sie nie potrafię. w tym momencie pełny szacunek dla mamutków, które i tu i w podziemiu.:o_master:
Witam, kogo nie znam i ściskam serdecznie. zostańcie dziewczyny, piszcie o wszystkim, lepiej trafić nie mogłyście.:36_3_15:
A teraz sobie poczytam, co tutaj sie dzieje

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

manenka71

a ja chora a najgorsze jest to ze wczoraj bylam z m na wycieczce w łeczycy (zamek wiezienie oraz kosciol zwiedzalismy)potem obiad i na spa pojechalismy a ja oczywiscie chora na maksa a tam wody termalne i basen na dworzu woda 35 stopni i jeszcze sauny wszystkie 4 pozaliczalismy no i teraz zdycham ale choroba przejdzie a wycieczka tylko wczoraj byla
zdjatka pozniej bo nie moge wgrywac

A diabła widziałaś?

monika4
Rosalinda
bozena-super fotki, masz sliczna core.Nie wiedzialam,ze sa takie farbki jak Karolek podrosnie to napewno mu kupie

właśnie, są, Kubuś kompletnie nieplastyczny więc już dwa lata temu mu je kupiliśmy, oczywiście musiała być zaraz próba - czyli podłoga, duży papier, te farby i nasz trójka, okazało się, że maluję tylko ja z m. a Kuba kategorycznie odmawia, kwitując zdaniem - ja nie chcę mieć brudnych rączek!!!:sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny: tak samo u mnie!zaczynamy razem, a potem, które następuje b. szybko, dzieci zmykają , a ja kończę sama! Bo skończyć muszę, choroba taka.
zresztą moje dzieci talenty artystyczne późno ujawniają.
Ostatnio Zuzia ubawiła mnie do łez: odbieram ją ze szkoły, ona wściekła pokazuje mi rysunek i mówi ,że piątkę dostała, a przecież ona brzydko rysuje. jasiek ładnie a jedynki miał (ta sama pani, nie lubi chłopców). Tą siostrzana solidarnością niesamowicie mnie wzruszyła.

No i tak patrzę, że rzeczywiście pustki tu jakieś. nowe Mamutki się spłoszą. :oczko:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny
witam tez nowe mamutki piszcie i piszcie a wciagniecie sie na maksa hi hi

m i tesciowa pojechali na pogrzeb do znajomej tesiowej a ja na chwilke
amelka w przedszkolu miala dzisiaj nocnik i wogole sie nie zesikala w majtochy nawet w nocy nie sika zawsze zdaze ja wytrzymac
dzisiaj mialam zly ranek jestem taka obolala w nocy dychralam jak nieiwem i jeszcze @ mam wiec wszystko mnie wkurzalo teraz wzielam teraflu i chociaz kregoslup mnie nie boli

MAMA fajnie ze 3 dziewczynka teraz dopiero bedziesz mogla ja stroic i robic kituszki niby kobietcie obojetnie co urodzi byle zdrowe ale zawsze o dziewczynce marzy

MARZENA wreszcie imienniczka napisz cos wiecej a smerfus to dziewczynka czy chlopiec

ANULA tak diabla widzialam potem fotki pokaze

DZIUBALA to dalej zabieramy sie do pracy i dziewczynke konstruujemy hi hi oczywiescie z m

Odnośnik do komentarza

Hej mamutki, mam swoją królewnę, zawsze chciałam miec synków a teraz liczyłam na córcię i jest. po takiej długiej przerwie i w dodatku jakims cudem sie udała. To był 27 dzień cyklu! Nie liczyłam, że uda się a tu za pierwszym podejściem. A o drugiego synka walczyliśmy 2 lata, bralam leki. Cuda sie zdarzają. W dodatku jest taka grzeczniutka, nie płacze w ogóle, co najwyżej " krzyknie" jak coś chce. Ssak mój kochany. Pozdrawim Was wszystkie i miło mi, że tu jestem. Boje się końca macierzyńskiego i powrotu do pracy, co prawda mam w tej chwili tylko pół etatu ale nie bedę miała z kim małej zostawic. No i w ogóle nie wyobrażam sobie, żebym ją z kimkolwiek zostawiała. Juz sie tym zamartwiam. Kudre, jak to bedzie. Najchetniej w ogóle bym została na wychowawczym ale mam kredyt i same rozumiecie... No i żeby ten wychowawczy był płatny, a tak to nie wiem. Pa

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

zuzkus
Hej kochane Mamutki!
Ostatnio czesciej mnie nie ma niz jestem ale dzieje sie u nas oj dzieje, a jak po calym dniu pracy na kompie to juz mi sie nawet patrzec nie chce.

Pozdrawiam wszystkie!

Napisała i poleciała. Więcej proszę!!!

mama225 pisz pisz pisz.. gratuluję trójeczki, a córeczka -fajnie mieć, wiem o czym mówię. Zwłaszcza taką grzeczną.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

slonko2208
monika4
Dziubala

Ty też chcesz jeszcze dziewczynkę? Oczywiście z mężem :D

wariatki:sofunny::sofunny::sofunny:
zawsze jeszcze może byc bank nasienia, jakby kto pytał:wink::sofunny::sofunny:

no masz zems ie kawa oblała

:sofunny::sofunny: mam nadzieję, że zamrażarka, mimo padniętej lodówki, działa i masz tam miejsce:sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Hej, niedawno do Was dołączyłam i potrzebuję słowa otuchy pocieszenia wsparcia i w ogóle. Ja mam prawie 30 mąż 38 at. Mamy 6 letnią córcie, ale marzy mi się drugie. Ale jak pomyślę że jak będzie miało 10 lat to mąż prawie 50 to mnie trochę przeraża. Wiem że w sumie nie powinno się tak myśleć ale to jakoś tak samo przychodzi. A jak było u Was?

Córcia Martynka
http://www.suwaczek.pl/cache/f87dcc572f.png
Moje maleństwo - Roksanka
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1a9281a3.png

Odnośnik do komentarza

marz1ena
Hej, niedawn do Was dołączyłam i potrzebuję słowa otuchy pocieszenia wsparcia i wogóle. Ja mam prawie 30 mąż 38 at. Mamy 6 letnią córcie, ale maży mi się drógie. Ale jak pomyślę że jak będzie miało 10 lat to mąż prawie 50 to mnie torchę przeraża. Wiem że w sumie nie powinno sie tak myśleć ale to jakoś tak samo przychodzi. A jak było u Was?

4 lata temu na swiat przyszła moja druga córka "zrobiona " z premedytacja.ja w chwili jej narodzin miałam 34 lata a moj Z miał 38 i wogóle nas to nie p[rzerazało,powodzenia

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

ja mam 38 i coreczke 2letnia tez nie mysle nad tym ile lat bede miala bo znam duzo takich malzenstw i jest ok i jesli BÓG pozwoli to wychowamy te dzieciatka nie trzeba byc starym zeby umrzec (chyba dobrze mysle ze o to glownie sie martwia ludzie w tym wieku ktorzy maja dzieci )

witaj IZEK pewnie ze mozesz sie przylaczyc czym nas wiecej to fajniej i ciekawiej

DZIUBALA robic mozemy codziennie ale czy bedzie

MAMA wogole jak masz na imie bo my tez mamy ,nie zroumialam tego 27 dzien cyklu czyli co wpadlas przed @ a aj myslalam ze srodek miedzy 9 a 18 najbardziej niebezpieczny choc moze sie myle
a wy jak macie u mnie to tak 16 dzien to bomba 5 dni przed i po uwazam

Odnośnik do komentarza

marz1ena
Hej, niedawn do Was dołączyłam i potrzebuję słowa otuchy pocieszenia wsparcia i wogóle. Ja mam prawie 30 mąż 38 at. Mamy 6 letnią córcie, ale maży mi się drógie. Ale jak pomyślę że jak będzie miało 10 lat to mąż prawie 50 to mnie torchę przeraża. Wiem że w sumie nie powinno sie tak myśleć ale to jakoś tak samo przychodzi. A jak było u Was?

Ja o tym nie myślę, bo po co? czasem dzieciaki zaczynają mi wyliczać" jak sabcia pojdzie do szkoły to jasiek będzie miał...":36_11_23: i wychodzi na to,że stare będę miała dzieci... jak Ci się marzy to działajcie. Zwłaszcza,że jak tutaj czytam, to jakaś szerzej zakrojona akcja jest :sofunny:
Ale jakby co, ja nie wchodzę, mimo że zamrażarka u mnie gigantyczna:smile_jump:

Izek witaj serdecznie i pisz!

Ale ta zamrażarka mnie zafrapowała :hmm: Że niby jak : na później czy jakby za pierwszym razem nie wyszło?????

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73

Ja o tym nie myślę, bo po co? czasem dzieciaki zaczynają mi wyliczać" jak sabcia pojdzie do szkoły to jasiek będzie miał...":36_11_23: i wychodzi na to,że stare będę miała dzieci... jak Ci się marzy to działajcie. Zwłaszcza,że jak tutaj czytam, to jakaś szerzej zakrojona akcja jest :sofunny:
Ale jakby co, ja nie wchodzę, mimo że zamrażarka u mnie gigantyczna:smile_jump:

Izek witaj serdecznie i pisz!

Ale ta zamrażarka mnie zafrapowała :hmm: Że niby jak : na później czy jakby za pierwszym razem nie wyszło?????

masz rację coś tu się szykuje chyba to ta pogoda nastraja dziewczyny do tej akcji:hahaha:

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie nowe dziewczyny, piszcie dużo.

a tak wogole to my mamy problem bolącego zęba, chociaż dziś po szczepieniu raczej ją nie bolało ale teraz przed snem troche narzekała na ból zęba jutro idziemy do dentysty ale obawiam się że nie będzie chciała dać sobie wiercić, trzymajcie kciuki żeby się udało, uciekam bo małżon chce na kompa.

Odnośnik do komentarza

marzena kompletnie sie nie przejmuję ilością lat jaką mam i tym, że Kuba jest małym dzieckiem, staram się być najlepszym rodzicem i tyle a, że stuknęło mi już 42 lata to i w mądrość życiową jestem bogatsza:sofunny::sofunny: wiesz, jak starszy plemienia:sofunny:
manenka świetnie powiedziała - że nie trzeba być starym, żeby umrzeć!!!! więc żyjmy, póki możemy:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...