Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie mamucice:Śmiech:

ann bidulko, już lepiej? 12 węgli brrrrrrrrrr nie wiem czy dałabym radę przełknąć
u mnie kiedyś przy jelitówce sprawdzał się sposób - siedzenie na kibelku z miską na kolanach:Oczko:

madziulek dzięki:D

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

gabalas
Wiecie co, az sie musze pochwalić, normalnie świeto w lesie, jestem w szoku. Wlasnie mama zadzwonila i powiedziala że mi na mikolaja kurtke kupiła w ..... Monari:gasp::gasp::gasp: a co jej sie stało jakies nagle nawrocenie, dzien dobroci dla żwierząt..........:Spoko: hehe tylko co ja biedny miś pod nia wloże:duren:

no to chyba superrrrr,a co tY masz kiepskie relacje z mamą?

Odnośnik do komentarza

Hejka

Witam, właśnie wróciłam z zakupów. Połaziłam, pooglądałam i mma jeszcze większy dylemat niż przed zakupami, jeśli chodzi i prezenty.

gabalas daj znac, jak po kontroli?

Ann i jak się czujesz?

Trusia oj to szkoda, że nie ma śniegu. Może jeszcze spadnie.

Madziulek widzę, że nie tylko moja jest z tych hustawkowych. Nsia uwielbia huśtać się. Dobrze, że przynajmniej u teściowej jest w domu huśtawka.

Dziubala zdrówka dla chłopaków. Daj znac, co i jak.

Betka77 witaj serdecznie. Widze, Ĺźe ten sam rocznik przebiegu masz, co i ja :oczko:

Primosten no nie poddawaj się.

monika 4 i jak synek się czuje?

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Adaś śpi, Maciuś próbuje zasnąć. Normalnie serce się kraje jak się słyszy takie kaszlące maleństwo :(
Dziękujemy za życzenia zdrówka :Całus:

Gabalas – faktycznie najlepiej sprzątać jak małż jest w domu ;)
Kochana mama, że kurteczkę kupiła :)

Monika – o sankach w Krakowie nie będę pisać, bo chyba masz tu trochę za daleko ;)
A katar, ja bym odpuściła i nic na niego nie dawała, niech sam sobie spływa i sam znika.
Kiedyś nic się nie robiło z katarem, po prostu się nos siąkało i po tygodniu katar znikał. A teraz różne cuda psikamy/wkraplamy do nosa i efekt jest taki, że katar mamy po 3 tygodnie. Daje to do myślenia :ouch:

Madziulek – my moĹźe mieszkanie nie mamy bardzo małe ale teraz wiem, Ĺźe lepiej dzielić imprezę na 2 części, no moĹźe oprĂłcz Sylwestra ;)
Fajne prezenty macie dla Majeczki :)

Lehrerin - dzięki za życzenia dla małża :)

Trusia - śnieg padał, wow. Szkoda, że tak szybko zniknął ;)
Adaś prawdopodobnie wczoraj zaraził się od chorego dziecka w Anikinie, a Maciuś od Adasia :(

Monia – moĹźe wena przyjdzie po weekendzie ;)

Ann – mam nadzieję, Ĺźe dolegliwości przeszły i szybko wrĂłcisz do sił!

Primosten – ja juĹź kilka kaw dziś wypiłam, chyba przestanę je liczyć bo się przestraszę :bigboulay:

Betka – nie pytaj tylko się wkręcaj :)

Odnośnik do komentarza

gabala ja to kiedys miałam super relacje z matką,ale teraz tragedia i ja naprawiać nie mam zamiaru,mi to na ręke,ale Ciebie rozumiem,zatem ciesz sie kochana ciesz super kurteczką :)
witam nową mamusie betke77,dołączaj do nas,suuuper im nas wiece tym fajniej :)
lehrerin no wszedzie ogrom zabawek w sklepach,u moich tesciów obok domu jest działka i huśtawka,Majka ją kocha dosłownie :)

Odnośnik do komentarza

Gabalas – mam nadzieję, Ĺźe usłyszysz dobre wieści na kontroli!

Lehrerin – na szczęście na zakupy prezentowe jest jeszcze trochę czasu ;)

Madziulek, Lehrerin – Adaś teĹź uwielbia się huśtać. To jeden z dobrze trafionych prezentĂłw. Jedną huśtawkę mamy zawieszaną u nas na futrynie kuchennej, a drugą w ogrĂłdku u teściowej ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...