Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też się witam w ten pochmurny poranek:sofunny::sofunny:

Zdrówka dla potrzebujących. Mój Emil już drugi tydzień nie chodzi do przedszkola. Wreszcie przestał kaszleć, obyło się bez antybiotyków, tylko strzasznie długo to trwało.

Słonko bardzo się ciszę, że niedlugo będziecie razem z Z. No i gratuluję teściowej, że chętna do pomocy. Aż zazdroszczę.....moja ech, szkoda słów.

Wczoraj wzięłam dumę w kieszeń i poszłam na górę do młodych skorzystać z prysznica, coby normalnie się umyći łeb umyć bo placki już bym mogła na głowie smażyć:sofunny: M chodził do nich, ale ja nie chciałam i w misce się myłam. Wczoraj wściekł sięi powiedział, że w końcu to mój dom to dlaczego mam nie iść. Ale ja taka "inna" jestem, bo uważam, że skoro dałam im górę do dyspozycji to nie po to żebym tam latała.
Dzisiaj piorę,m podłączył "na krótko " pralkę i muszę wszystko poprać. A jest tego trochę:glass:

Gabi Werka śliczna. Super panienka rośnie:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamutki ::):

Coś nie mogę tu ostatnio dojść, ciągle więcej poza domem niż w domu, ale to się zmieni, już niedługo (oby!) :Śmiech:. Wieczorami zawsze chcę tu zaglądnąć ale padam jak mucha :Kiepsko:, liczę że jak trochę odpocznę to więcej mnie tu będzie :D. Zresztą w tym tygodniu nic mi nie wychodzi i chyba zrobię jak teściowa radziła żeby sobie zrobić parę dni przerwy.
Dziś spałam prawie do południa bo rano jak wstałam to ledwo się ruszałam, kręgosłup daje mi w kość, podobnie jak kaletka (ta w udzie) i jeszcze kolano mi wysiada, normalnie wrak ze mnie, choć jeszcze się łudzę, że może to przez pogodę? Dobrze, że kochany K odwiózł Maciusia do rodziców, bo ja nie dałabym rady się nim zająć.

Wszystkiego najlepszego na pierwsze urodzinki Bartusia. Rośnij zdrowy i szczęśliwy!

Agatron - dobrze, że spokojnie doleciałaś i jesteś już w domku ::):
Borysek ma kapitalne teksty i zrobił super postępy :great:
Udanej wizyty u fryzjera, ja byłam kilka dni temu na strzyżeniu i jestem niezadowolona.

Monika - niech malowanie szybko posuwa sie do przodu.
Dobrze, że na razie zabieg u Kubusia nie jest konieczny, niech kuracja przyniesie efekty.

Monia - współczuję "atrakcji" remontowych. Szybkiego jego końca! Podziwiam, że jeszcze starcza Ci sił np. na zrobienie takiego skalniaka, fajnie Ci wyszedł :great:
Zdrówka dla Emila!

Radość serca - zdrówka dla Wszystkich!
Super fotki z babskiej imprezy :Śmiech:

Anulka - świetne fotki z ZOO, a śpiąca Majeczka rozbrajająca :Śmiech:
Zdrówka dla Majusi!

Agniecha - zdrówka dla starszaka! A Kubusia niech wychodzące ząbki tak nie męczą.

Newania - zdrówka dla Daruni!
I brawa za postępy :great:

Lehrerin - super, że się tak wybawiliście na weselu ::):
Zdrówka dla córci!

Deva - współczuję takich przejść administracyjnych. Obyś szybko dostała ten paszport!

Manenka - zdrówka dla Bartusia! Maciuś nie miał astmy ale miał świszczący krótki oddech (jako kilkumiesięczniak). Miał przez pół roku podawany Flixotide przez babyhaler. Pomogło.

Rena - dużo sił po pracy!

Anula - brawo za asertywność i dogadanie się z fachowcami. Jestem z Ciebie dumna :Całus:
I super zakupy, uwielbiam czerwony kolor, co widać u mnie w mieszkaniu :D

Moniq - fajnie, że chłopaki mają już mebelki ::):

Słonko - trzymam kciuki za ten super dom!

Gabi - Nikusia jest słodziutka i pięknie się uśmiecha ::):

Co do termometrów rtęciowych to zamówiłam sobie już na Allegro :Oczko:

Miłego popołudnia ::):

Odnośnik do komentarza

byłam , poczytałam i zmykam.
Ale potem zajrzę. Chociaż nie na pewno, bo mogę paść na pysk dzisiaj wychodzą nam cztery czwórki na raz. Nie spałysmy w nocy

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Anulka, Newania, Dziubala zdrówka, zdrówka, zdrówka :Całus:

Słonko, Agatron świetnie że w przedszkolu coraz lepiej. Brawa dla dzielnych przedszkolaków (zwłaszcza jak sobie swoje przypomnę i panią Stasię z tapirowanym blond kokiem brrr...)

Gabi ależ Ci rosnie ta dziewuszka... Śliczniutka... I nie wygląda na niedosypiajacą...

Monia końca remontów życzę. I własnej łazienki!:smile_jump: Nie przyszło by mi do głowy ,żeby tak robić jak Ty...Nie dość że latasz wokół wszystkich to jeszcze krępujesz się korzystać z bądź co bądź twojej łazienki...

Jasiek pojechał na wymianę. A właściwie jedzie jutro rano.
Fotki mebelków wrzucę. chwilowo nie mam aparatu (patrz wyżej). Zresztą nawet w celach zbywczych, bo w tym komplecie dostałam też tzw. stolik balkonowy, składany. ja nie mam do czego przyczepić. Oddam baardzo tanio, bo nie lubie jak mi sie coś placze i marnuje.
A w ogóle to nic mi sie dzisiaj nie chce. wlazłabym do łóżeczka i pospała...

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

chwilka doslownie chwilka dla mnie

BARTUSIOWI NA URODZINKI SKLADAM PIEKNE ZYCZENIA ZDROWIA MILOSCI OD RODZICOW PIEKNYCH ZABAWEK I DAJE OGROMNEGO BUZIAKA

SLONKO fajnie z domkiem nowe otoczenie m blisko oby jak najlepiej Wam tam bylo

MONIA skalniak bardzo ladny ci wyszedl a łazienka sie nie przejmuj mlodzi rozumieja dlaczego sie tak martwisz

wszystkim chorym zdrowka zycze z calego serduszka

GABI mala niunia bardzo ladna dziewczynka a jak szybko urosla wlasnie myslalam zebys nam ja teraz pokazala jak ma 5 mies

ANULA mojej jeszcze nie wychodzily bede i ja miala niedlugo przechlapane ze spaniem

NEWANIA szybkiego powrotu do zdrowia ale teraz tylko o chorobach sie slyszy u nas o 13 dzisiaj cieplo a za chwile chlodno sie zrobilo i dlatego to wszystko sie dzieje

a tak wogole to nie widzialam Slonka skalniaka pisaliscie ze fajne MONI I SLONKA
Radość serca - zdrówka dla Wszystkich!
Super fotki z babskiej imprezy tak napisala dziubala tego tez nie widzialam

a ja jutro na spotakanie klasowe z liceum sie umowilam ale nie wiem czy wypali

z bartusiem troche lepiej schodzi mu wszystko

posluchajcie moj tato jedzie do sanatorium i oswiadczyl ze nie interesuje go jak sobie ulozymy z siostra te 3 tyg jak go nie bedzie czas oczywiscie bede musiala sie do niego przeprowadzic na te 3 tyg z dzieciakam i nie wiem jak to wytrzymam a tu w domu bede miala pana ktory bedzie mi robil lazienke i i ocieplal ,mamy nie moge wziasc do siebie bo u nas to halas no i sprzetu typu np tlen itp i jeszcze opiekunka do mamy przychodzi i rehabilitantka

no musze splywac maluchy sie przekrzykuja pa

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Justyśka już śpi, a Werka dziś z M. u teściowej nocują. T. zaoferowała się, że zajmie się Niśką, więc czemu nie....chyba juz stanie się tradycją nocowanie Niśki z czwartku na piątek u teściowej. A M. po pracy na budowie padł jak kawka i nie dał rady już wracać do domu piechotą, więc został na noc u swojej mamy.

W pracy - wyścig - w pon. będzie delagacja z Ukrainą z całą świtą z gminy z wójtem na czele i teraz my bidne myszki "produkujemy się" :glass: Dobrze, że juz jutro w piątek, w sobotę wesele, a w pon. przychodzi praktykant, więc luzik :Oczko:

Dziubala może faktycznie dzień, dwa dni przerwy bez załatwiania jakichkolwiek spraw przyda Ci się. Sił i zdrowia.

Slonko cena jak dla mnie kosmiczna..... Powodzenia.

Manenka Sił, sił i jeszcze raz sił.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

No wreszcie do Was wpadłam :great:
Od samego rana nie miałam netu, więc nawet jak byłam w domu, to komputerowo uziemiona :ehhhhhh:
U nas codziennie jakieś nowości. Dzisiaj kupiliśmy łóżko, właściwie nie planowane, ale skoro kanapa będzie tańsza niż zakładaliśmy, to trzeba zainwestować różnicę zanim się przepuści. Jutro przywiozą i złożą, a kanapa 2-4 tygodnie. Póki co w dziennym pojawi się ta na, której do tej pory spaliśmy - to jeszcze moja panieńska kanapa :oczko:, kupiona za pierwszą pensję 10 lat temu. Do tej pory, to moje ulubione łóżko.
Borysek zjadł dzisiaj 2 talerze rosołu w przedszkolu i odrobinę mięska :party:- obiecał cioci, że dzisiaj tylko spróbuje, ale następnym razem zje więcej :oczko:

anula, współczuję tych zębów - pamietam, że u nas była identyczna sytuacja. Niestety kilka nocy mieliśmy z głowy. Mam nadzieję, że u Was będzie lepiej.

Gabi, Nikusia przesłodka!

Dziubala, koniecznie wrzuć na luz na kilka dni. Zdróweczka Ci życzę.

manenka, udanego spotkania klasowego i zdrówka dla Bartusia.

newania, oby Darunia rzeczywiście przespała chorobę.

lehrerin, odpocznij przed weselem. Cieszę się, że masz dzisiaj większy luz.

monika, a Twój mąż to gdzieś dalej do pracy pojechał, że do grudnia go nie będzie? Czy kompa wziął ze sobą i sie musiałaś męczyć? Obu dzisiaj w nocy Kubuś dał Ci pospać.

Udanego wieczoru i zdrówka dla Wszystkich Mamutków i ich Dzieciaczków, bo nie wiem czy wszystko zapamiętałam!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem
dopiero niedawno wrocilam do domu, musialam A zawiezc do domku jutro ma wolne i bedzie dalej robil fundament, nawet cos widac ze bylo robione, ale burdel straszny nie wiem czy my kiedykolwiek ten dom skonczymy :lup::lup:
pogoda byla dzisiaj deszczowa ale ciepelko wiec spacerek zaliczony
kiedys sobie mowilam zeby moje dziecko juz siedzialo zeby raczkowalo zeby chodzilo a teraz jak fajnie bylo jak lezal :lup:, na wszystko sie wspina, biega po domu jak perszing normalnie nie nadazam za nim o spacerach nie wspomne, straszny mamut ze mnie

agatron brawo dla Boryska, a ty widze szalejesz zakupowo
Gabi ale ta twoja panna slodka i kiedy ona tak urosla?
slonko ale super z domkiem
Anulka zdrowka dla Majusi
newania i jak Darunia, lepiej? zdrowka dla niej
Monia i bardzo dobrze ze dume na chwile schowalas w koncu we wlasnym domku jestes i koncz juz ta lazienke, czy ty kiedykolwiek jestes bezrobotna w domku?
dziubala posluchaj tesciowej i odpocznij troche
Anula wspolczuje przezyc zebowych u mnie na razie (odpukac) bezbolesnie
Manenka duzo sil na okres remontu
lehrerin ty znow na wesele? ale masz fajnie

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

ja w zasadzie tylko listę podpiszę, coś ostatnio strasznie zmęczona jestem, dzisiaj, mimo takiej sobie pogody, pół dnia na dworze, łaziliśmy z Kubą po okolicy, przy okazji wstępując do znajomych, efekt - sił brak kompletnie

dziubala współczuję dolegliwości bólowych, stawiałabym raczej na przemęczenie, ewentualnie pogodę a starość - jaka starość - my tu wszystkie młode - inaczej:wink::sofunny:

agatron brawa dla Boryska za postępy jedzeniowe:brawo:
a mój m. niestety nie wyjechał aż do grudnia tylko pracuje w systemie 24 godz. pracy na 72 wolnego i będzie tak pracował do grudnia bo wtedy znów urlop i nie mam co liczyć chociaż na tę dobę bez chłopa:Śmiech:

manenka o masz!!! trudny czas przed tobą, jestem pewna, że doskonale zorganizujesz i dasz radę z opieką nad mamą, dziećmi i panem od remontów
a tata, no cóż, też chyba musi miec chwilę wytchnienia, na pewno jest zmęczony i musi znaleźć odskocznię i odreagować, przecież to tylko człowiek, wiem, że trochę się wściekasz ale doskonale go rozumiesz

rena to niech prace remontowe ruszą z kopyta!!!!

lehrein trzymam kciuki za udane przyjęcie delegacji ukraińskiej i gminnej, super masz dzisiaj, tylko ty i mała, odpoczywajcie ile wlezie

anula to czekamy na fotki!!! współczuję dolegliwości ząbkowych, oby już nie dokuczały i mogłybyście się obie z Sabinką wyspać

monia i co??? od razu lepiej po kapieli:Śmiech: sytuacja awaryjna, nie miej skrupułów

anulka jak Majeczka??? mam nadzieję, że lepiej
newania oby Darunia szybko wyzdrowiała

słonko to super, że cena wynajmu w zasięgu finansowym!!!! teraz to już będzie z górki

radość jak choróbsko??? oby już wam dało spokój

gabi i tu powiem - Nika przesłodka i taka wyspana:Śmiech:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4

agatron brawa dla Boryska za postępy jedzeniowe:brawo:
a mój m. niestety nie wyjechał aż do grudnia tylko pracuje w systemie 24 godz. pracy na 72 wolnego i będzie tak pracował do grudnia bo wtedy znów urlop i nie mam co liczyć chociaż na tę dobę bez chłopa:Śmiech:

monia, a ja juz myślałam, że masz wolną chatę na dłużej :smile_jump:
Z tym NIESTETY to zaszalałaś :sofunny:, dobrze, że Twój m. tego nie czyta, bo miałby powód do niepokoju z powodu tych 4m2 w połowie pustego łóżka.

Dobranocka!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie:yes:

tak wiec pokusilam sie o przeliczenie i za cene za jaka mąż Słonka może wynająć wypasiony dom, to ja placilam przez 2 lata przed zakupem mieszkania za dwupokojowe mieszkanko, a za pokoj sie tu placi teraz 275euro...a umnie jedno plus drugie wynosi miesiecznie zamieszkanie, bo rata i czynsz,a prad swoja droga...a w chacie wszystko mam na prad...

de facto nie wiem jakie tam sa zarobki, ale tu sie pogorszyly...dobrze ze oprocentowanie kredytow zmalalo (tu teraz 3,30%)

to zaczelampisac popoludniu,ale mi sie zeszl...

generalnie jak nie mam kiedy, majac dostep do kompa, napisac tu do was,to dzien uwazam za "stracony"...

dzis mnie nerwy dopadly - a najbardziej jak maly wyjechal z półą na ktorej chwilowo stoja szklanki - bo niema gdzie! w tym remoncie - spadla, potluklo sie wszystko - a ja zrobilam raban z wrazenia,bo o malo co na nogi mu to nie upadlo...bo kij z tym szklem, alejakby ta polka wyjechalamu na stopy to by mial palce jak nic polamane!

taki mnie szlag na malza chwycil ze nawet sie slowem do niego nie odezwalam jak wrocil- a tym bardziej ze pźxno konczyl prace ale zaklad ze z kolesiami na parkingu pare piwek obalili bo przyszedl niewyraźny...

oby do paszportu!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

witam
Dziubala imieninkowe zyczenia bez bólu i duzo radości
Devachan zrobki B to ok 1200-1400 taka podstawowa pansja ale Z ma jeszcze dodatkowo tzw nadgodziny czyli za to co ypracuje i wystarcza ,kokosów nie bedzie ale wystarczy, wczorajznalazlam strone w necie,gdzie mozna kupic uzywane rzeczy w dobrym stanie i nie ma co kryc na poczatek tak bedzie chco chyba zabierzemy pralke i moze lodówke najpierw Z chcial wziac przyczepke ale chyba zamówimy dostawcze auto bo wyjdziena staniej, bo kumpela chce zabrac mebkle stad i sie dolozy wiec lepiej taniej i wiecej wejdzie. Jak wczoraj usiadlam i pomyslalam opakowaniu to hm troche przerazajace ale sie da, dzis idziemy do fotogreafa porobic fotki do dokmentów, no i troche bedzie bieganiny.Oby tylko ci wlasciciele sie nie rozmyslili, bo wlasnie znajoma zostaili na lodzie niby chciali a jak zadzonila zeby sie umowic na podpisanie dokumantwo to kicha. no nic jestem dobrej mysli

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...