Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorową porą

Szczepienie zaliczone, malutka łezki uroniła. Wszystko z nią ok, pięknie przybiera na wadze, teraz waży 6300. O dziwo, dostałam nawet kilkanaście próbek Oilatum, herbatek hipp i dwie myjki i gazetę. uwielbiam takie miłe niespodzianki :36_2_15:

Po południu mieliśmy z M. maraton po sklepach ze sprzętem łazienkowym. W przyszłym tygodniu konkretne szykują się zakupy.

gabalas
Hej laski:Oczko:

Wczoraj byłam u gin i niestety w poniedzialek ide do szpitala:Kiepsko: Grypa mi dala tak w d.... ze mala za malo na wadze przybiera, do tego trzeba te moje cukry sprawdzić, wiec lekarka stwierdzila co by mnie na 3-4 dni do szpitala wpakowac i porobic wszystkie badania:Histeria:

Mam nadzieję, że dzidzia jeszcze posiedzi w brzuszki i podrośnie. Ty się nie stresuj, bo będzie dobrze. W szpitalu trochę odpoczniesz. Trzymaj się kochana.

zubelek GRATULACJE!!!!!! kurcze, a ja nie mogę pić :wsciekly:

slonko trzymam kciuki za usg.

mahakala pięknie piszesz o swojej dzidzi. Dobrze, że z nią wszystko w porządku. Oby tak dalej.

Miłego wieczorku zyczę, zmykam do wyrka, by się wygrzac, bo zmarzałam dziś niesamowicie.

Pa.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Dziś pół dnia spędziłam w nowym mieszkaniu, łazienka już w połowie zrobiona i w końcu coś w tym mieszkaniu widać :lol:, bo wcześniej goście robili gładzie i tynki ale takiej roboty tak nie widać. I prawie jestem w znakomitym humorze (w Castoramie znalazłam piękne kwadratowe halogeny, ale się cieszę :D). A „tylko” prawie, bo dziś przywieźli parapety i wyglądają inaczej niż te, które zamawialiśmy ::(:. Jutro mamy podjechać do sklepu zobaczyć próbkę tego co zamawialiśmy, być może to jest wina sztucznego światła. Ale te parapety mi się nie podobają (kolor nie ten), buu.

Słonko – trzymam kciuki by zrobienie badań pomogło wyjaśnić bóle stawów.

Lehrerin – super, że z Justysią wszystko ok ::):
U nas prace idą do przodu bo gościu się spieszy, buduje dom i jak położą mu dach to on chce wkroczyć jak najszybciej żeby go wykończyć. Wcale mu się nie dziwię :Oczko:
A co wypatrzyliście do łazienki?

Gabi – niech Ci czas w szpitalu szybko zleci.
W którym szpitalu będziesz?

Muszelka - takiego odpoczynku z mamą współczuję :Kiepsko:

Monia – K już się boi, że ja takie niedoskonałości zacznę widzieć :D. I był mile zaskoczony jak mu napisałam sms, że łazienka pięknie zrobiona (no jeszcze niecała ale wygląda super) ::):

Mahakala – najlepsze życzenia urodzinowe dla Asi ::):
Super, że z Bobaską wszystko dobrze.

Zubelek – gratuluję zdania prawka :great:

Odnośnik do komentarza

He he moja stronka :D
No to za Gabi i Mmahakalę, coby te swoje córcie pięknie donosiły i żeby żadnych komplikacji nie miały.
Za Zubelka coby na pierwszej samodzielnej jeździe nie skasowala mężowskiego autka :Oczko:
Za Muszelkę, coby jej coraz lepiej było :D
A dla reszty sił, wypoczynku, zdrowia i grzecznych dzieci :D (i babć:Oczko:).

Odnośnik do komentarza

Anulka
Manenka podobno w poście tylko pijacy nie piją :Oczko:

oni to chyba juz nie maja postu tylko dzien za dniem ten sam wieczorem ululani a rano musza na kaca
a ja to ciagle post z piciem a powinnam sobie slodkie odjac bo tego jakos mi ciezko odmowic sobie

MONIA ale dalas czadu z tym jadlem dobrze ze mialam w lodowce surowke z dipem naturalnym bo inaczej bym wchrzaniala chlebek a o tej godz nie wskazany ale zeby nie bylo to lampke wina poprosze

no a u nas koniec feri troche spokoju i mniej balaganu bedzie
a ja dzies na male zakupy pojechalam jestesmy zaproszeni na ur 40 do kuzyna i na cioci imieniny (robia razem)pojechalam kupic prezenty a przy okazji kupilam i sobie 3 bluzeczki (nie widac mi wnich brzucha i przez to sie ciesze )

DZIUBALA u mnie na wiosne rusza dobudowa lazienki i altanki nie nawidze kupowania a wlasciwie wybierania takze teraz ja za ciebie trzymam kciuki za dobra i szybka decyzje a potem ty za mnie ok?

Odnośnik do komentarza

Witamz kawka
Myslałamze to bedzie ze 100 strona tu wieczorkeim cisza?
Z wraca wyjechali o 5ejwiec bedze ok 19ej , dziwnei mi
zle spałąm sniły mi si epogrzeby i ze brałam udzial w wypadku samochodowym nic si e na na szczescie nie stało a zderzylismy sie z samochodem ktory wiózł młoda pare i wszyscy byli pijani, az si eobudziłam . A teraz kawusia, miecho na gulasz wyjełam, zaraz zrobie omlety, pozniej sprztanko. gulasz, spacer, a wtedy ciacho i krokiety naszło mnie wczoraj.

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja już po małej dawce kofeiny. Nioby nocka ok, ale jakoś nie mogłam się dobudzić. Już jest o niebo lepiej po kawusi.

slonko no to sporo pracy przed Tobą. Nie zapracowuj się, co by nie usnać jak Z. przyjedzie. Miłego pracowitego dzionka. Współczuję snów.

Dziubala znaleźliśmy w Białej sklepik z łazienkowymi akcesoriami i okazało się przez przypadek, że właścicielem tego sklepu jest mąż mojej znajomej. Akurat wczoraj wparowała i jak jej m. zobaczył, ze my się znamy od razu nam z ceny zaczął schodzić. I tak płytki, które sobie upatrzyliśmy zamiast płacić 39 zł za m zapłacimy u niego 35 za metr kwadratowy. Za wannę zapłacimy 250 zł mniej, itd. Z każdej rzeczy z ceny nam zejdzie i chyba u niego wszystkie zakupy zrobimy. Nawet lustro na zamówienie nam zrobi. Miejmy nadzieję, że uda nam się dobić targu. Teraz mam dylemat, czu umywalkę zwykłą, okrągłą czy kwadratową do łazienki zamówić. Ech, te dylematy....
Widzę, że u Ciebie prace do przodu idą.:brawo: U nas powoli, bo M. sam na razie robi...i to po pracy, więc codziennie po 4 godz. coś tam porobi. Ale nam się nie spieszy.

monika4 i jak babcia? Już w hospicjum?

zubelek to kiedy jazda?

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...