Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witam wieczornie
Moniq jak tam wysokie obroty?
Monika czyzby nocka byla z "atrakcjami"

Dzieci spia, za nami mily dzionek, m.in. obiadek w knajpce z przyjaciolmi. A ja dzis mam w planie nasaczyc piernik, przelozyc powidlami i polac polewa. Oraz przygotowac pierniczki do jutrzejszego dekorowania przez Ulisie

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Za nami fajny, rodzinny weekend :Uśmiech:. W sobotę byliśmy na imprezie przedświątecznej przygotowanej przez firmę współpracującą z biurem K. Wszystko było świetnie zorganizowane (i dla dzieci i dorosłych) i na koniec, podobnie jak w zeszłym roku, wybraliśmy sobie choinkę z plantacji. Już pięknie stoi i czeka na udekorowanie.
A wczoraj była rodzinka i moc prezentów Mikołajowych. Adaś miał atrakcje, że hej :Oczko:
Szkoda tylko, że noce mamy kiepskie :Smutny:. Maciuś źle sypia, dziś dam mu Viburcol, a ja nie zadziała to jutro Paracetamol. A potem zobaczymy co będzie...

Ann – zawsze jak piszesz o manicure i fryzjerze to sobie obiecuję, Ĺźe ja teĹź pĂłjdę i kończy się na obietnicach. Ale do fryzjera na pewno się wybiorę przed świętami. Qrcze, to juĹź muszę dzwonić :oh:, bo przecieĹź to ostatni tydzień na takie zmiany. Jak tylko ktoś znajdzie się chętny do Maćka i będzie wolny termin to raz, dwa się wybieram na ostrzyĹźyny. Ale będzie szok :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Hej:meuh:

Przyznaje się bez bicia, że jakoś czasu mi ostatnio nie starcza, chociaż porządków świątecznych nie prowadzę, bo nie mam kiedy:eek:

No nic przyjdzie styczeń i będzie spokojniej:wink2: Chociaż wtedy ruszy nam remont, więc sama nie wiem...

U nas było z piątku na sobotę nieplanowane nocowanie siostry ciotecznej Staszka - 8 latki. I tu mnie Staś zaskoczył:yes: Jako dziecko nieprzedszkolne jeszcze wykazał kilka społecznych zachowań:great: Jestem z niego dumna:smiech: Może się przyczynił do tego nasz wspóly letni wyjazd kiedy Ola była z nami jako przyszywana córka:wink2:
W każdym razie miło było:Śmiech:

A w niedzielę przemiły obiadek z przyjaciółmi w restauracji:Śmiech: No i Staszek też w miarę się zachowywał, nawet chwilami pozwalał mi zniknąć z oczu, bo był zajęty klockami:wink2: (mają tam kącik dla dzieci).

Tak czy siak jakoś nie mogę uwierzyć, że święta już za tydzień - szok:eek:

Poczytałam co u Was, ale nie będę odpisywać, bo część spraw przedawniona:wink2:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Hejka

AsJa a ja myślałam, że tylko mi ostatnio czasu na nic nie wystarcza. Doba za krótka. Oby tylko do piatku wytrzymać i będę miała kilka dni wolnego.

Ann oj..od czasu do czasu i ja z m. gdzieś wyskoczymy, ale ostatnio tak wyszło, że zaniedbaliśmy się troszkę w takie wyjścia...proza życia.

dziubala to miałaś miluchny dzionek.

Wszystkich pozdrawiam i spokojnej nocki życzę.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

lehrerin to moze czas na noworoczne postanowienia by przelamac to zaniedbanie i wyskoczyc odrywajac sie od rutyny codziennego zycia :Uśmiech:

I ja wciaz nie mam skad pozyczyc kilku godzin by dobe wydluzyc. Codziennie obiecuje sobie ze wyjatkowo poloze sie kolo 22 a zazwyczaj jak klade sie to juz jest kolejny dzien :Padnięty:
Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

W związku z kiepskimi nocami Maćka, na tę noc dałam mu Viburcol, chyba zadziałał, bo pomiędzy jedzeniem cały czas spał, a to nam chodziło żeby Biduś pospał a nie popłakiwał w nocy. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Też dostanie czopka i jak będzie taka sama nocka to jutro nie dostanie i będziemy mieć porównanie.
Na debiut obiadowy nie podszedł mu ziemniak z oliwą. Nawet jak dodałam Nutramigenu to też nie chciał :arf:. Dziś spróbujemy znowu, może troszkę zje.
Dla odmiany Adaś ładnie spał. Jeszcze się nie przestawił po wizycie u teściowej i chodzi nam spać po 21.00, ale wstaje po 7.00 ;). Po świętach będziemy przeciągać Adasia żeby wrócić do dawnego rytmu gdzie chodził spać o 20.15-20.30. Tak dla nas (i niego chyba też ;)) było lepiej :yes:

A mnie nie trzeba więcej czasu tylko żeby ktoś przyjechał zająć się Maciusiem, bo jest bardzo absorbujący w ciągu dnia i prace domowe nie wchodzą w rachubę, a do świąt coraz bliżej. I jeszcze połowa prezentów nie kupiona. Szybko lecą dni teraz czy co :confused:

AsJa - fajne takie społeczne zachowania u naszych dzieci :)

Lehrerin – na Nowy Rok trzeba sobie wymarzyć dłuĹźszą dobę ;)

Ann – jakbyś się połoĹźyła o 22.00 to jeszcze by się okazało, Ĺźe nie zaśniesz, boś nie przyzwyczajona do takich wczesnych pĂłr spania ;)

Gabalas - musisz mieć więcej zajęć, by lepiej sobie dzień zorganizować ;)

Odnośnik do komentarza

Witam:Śmiech:

Dziubala dobra intencja:great:
Ja podawałam viburcol jak były kiepskie noce z zębami i troche tonował moim zdaniem.
Dobrze, że Maciuś miał dobrą noc:yes:

Gabalas koniecznie wybierz się to przyjemne wybierać ozdoby:yes: Ja w tym roku pokupowałam nietłukące, bo Staś na pewno będzie pomagał:wink2:

Miłego dnia na przekór wszystkiemu:yes:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

witam wtorkowo choc cos mi sie dzis caly dzien wydaje ze to juz piatek :)
ja w sumie na Wigilie francuska (z punktu widzenia kulinarnego) nie przygotowuje az tak duzo, czesc jest gotowa albo bardzo szybka w przygotowaniu, czesc musze tylko od a do z zrobic.

ja to padam kolo polnocy/pierwszej, jakos wczesniej to sumienia nawet nie mam zeby spac pojsc bo zawsze tysiac rzeczy do zrobienia i jak ide spac za wczesnie to mam wyrzuty ze tego lub tamtego nie zrobilam... taka nienormalna jestem ....

ann, juz niedlugo wyjezzacie??
monia, zdrowka dla Emilka, a m niech sie wreszcie zwiezie do domu, toz to swieta za pasem!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...