Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Ulla - piszę (czy też pisałam) tutaj aktywnie na kilku wątkach i te zmiany, które zostały tu dokonane nie spodobały się na razie NIKOMU. To daje do myślenia :(
Czy te zmiany są nieodwracalne? Czy to forum będzie zbliżone do poprzedniej wersji?
Pisałam już na kilku portalach więc mam porównanie i jeśli mam być szczera, to po tej zmianie, niewykluczone że Parenting na tym... straci :(

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Po tej zmianie ja nie mam gdzie pisać,większość jak nie wszystkie moje dziewczyny poodchodziły,mimo że mi ta zmiana aż tak nie przeszkadza co nie znaczy że mi się podoba,nie chce odchodzić póki nie zobacze efekty końcowe,no ale jak mam tu być jak nie mam z kim pisać i gdzie,co mam tylko patrzec tylko na wygląd forum czy psy wieszać na was na komunikatach?
Jest mi przykro bo mimo dobrych chęci chyba i ja będę zmuszona odejść,codziennie szukam nowego wątka i staram się na ogólnych pisać ale to na ogół sama do siebie :(

Miłej i słonecznej niedzieli życzę :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mi też jest bardzo przykro, że jest taka atmosfera. Nie taka była koncepcja Redakcji by wszystkich skłócić, zezłościć. Mi też jest trudno pisać, jak połowy dziewczyn nie widzę, jak dostaję informacje o nowych portalach - chciałabym tak jak Iwka zostać tutaj, poczekać aż zrobią dobrze do końca wszystko ale co w sytuacji jak jest taka negatywna atmmosfera. Bo rozumiem też Redakcję, ale rozumiem dobrze też dziewczyny. JEsteśmy w patowej sytuacji.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

Mi zmiana wyglądu nie przeszkadza,bez różnicy jak wygląda czy pisząc mój post jest rozlazły na pół strony czy w kolumnie,ważne że pisać idzie ;)
A brak funkcji no cóż o połowie to ja i tak nie wiedziałam że istnieją mimo że na forum prawie 3l jestem ;) Może dla tego tak nie przeżyłam tą zmianę bo mało straciłam ;)

Odnośnik do komentarza

Jak tam Ulla twój ranny ptaszek i jak jego sny,spał spokojnie?Mój wczoraj nie spał wogóle w dzień i przed 19.00 zasnął(padł) ,nie wykapany bez mleka ,obudził się o 3.00 w nocy i wołał mleko bo głodny był,a wstał przed 9.00 to już rekord dla niego.Więc pospaliśmy dzisiaj jak nigdy.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...