Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Hej :)

Ja dziś miałam urzędowy dzień :Kiepsko:

vicky1
Hej
No to przywitam się w tym wątku :)
Ja mam 32 (jeszcze) a moja córka 17 miesięcy. Na tym forum od niedawna jestem.

Witamy i zapraszamy do pisania ::):

Słonko - super się złożyło z feriami Julki :)

Ulla – ferie będziesz planować jak Mikołajek pójdzie do szkoły ;). W przedszkolu nie zwraca się uwagę na ferie, bo dziecko i tak może tam chodzić cały czas, a w szkole przez czas ferii budynek zamknięty. No chyba, że organizuje półkolonie, ale to się rzadko zdarza.

Spokojnego popołudnia :)
no właśnie nie bardzo wiem jak będzie przedszkole czynne bo niektóre robią sobie wolne

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

witam
dawno nie zglądałam tu do was

u nas w miare ok, Adaś ma narazie 2 ząbki, troche problemów było jak wychodziły, super juz chodzi na czworakach, sam po całym mieszkaniu sie porusza, wszędzie wejdzie:o_no:

a Dominie zaczęło ciut gardło wczoraj boleć, dziś też boli, została w domu, ale do lekarza jutro pójde bo rano będzie mąż , a dziś nie chcę tam iść z małym bo tam jak co poniedziałek dużo chorych nie chcę żeby się zaraził, no i jurto na 11 do alergolog, zadzwoniłam i pani nas jednak przyjmnie , Dominia ma okropna wysypkę.

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Mamy dziś prawdziwa zima (a jeszcze wczoraj była wiosna), przez noc napadało mnóstwo śniegu i nadal pada!
U nas ciągle zdrowie wszystkim dopisuje :)

Ulla

no właśnie nie bardzo wiem jak będzie przedszkole czynne bo niektóre robią sobie wolne

Zaskakujące, bo u nas w ferie żadnego się nie zamyka (co innego w wakacje, wtedy przez 1 miesiąc każde jest zamknięte oprócz tych dyżurujących). A jeśli u was robią sobie wolne, to musi być w zastępstwie przedszkole w pobliżu, które ma dyżur.


Ulla
– zdrowia dla Mikołajka.

Bożenka – zdrówka dla Domini, dobrze że Adaś zdrowy.

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Ulla masz racje siedz w domu, wypoczywaj ile się da, potem już nie będzie kiedy jak pojawi się maleństwo

Vicky zdrówka dla dziecka, dobrze ze w domu jest
napisz czy to córcia czy synek, i czy masz 1 czy więcej dzieci.

jak będziesz często tu u nas pisac to z czasem zorientujesz się ile kto ma dzieci, chociaz większość ma suwaczki i wiadomo ile dzieci i jaka płeć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...