Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!

pospałam jak nigdy do 9.30, kochane mam dziecko:Podziw:

monia to jest normalnie skandal z tymi lekarzami, co jeden to mądrzejszy, żeby nie zdiagnozować prawidłowo dziecka to normalnie banda!!! pomijając kasę na leki ale oni robią sobie eksperymenty z dzieckiem i potem zdziwienie, że antybiotyk nie działa, zmieniają co chwilę zamiast od razu antybiogram
Emil zdrówka!!!!

a powiem co mój m. powiedział o wczorajszym meczu: należało się Polakom!!! przebimbali pierwszą połową i gdyby nie Boruc, to Austriacy wsadzili by nam dużo więcej!!! karny oczywiście niesprawiedliwie zasądzony ale wynik się należał za brak gry - i tyle!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Za mną kiepska noc. Nie dość, że poszłam późno spać to Maciulek cały czas źle spał. Biduś był gorący, nie chciał pić, marudził. Zasnął na dobre w moim łóżku dopiero k. 3.00. Rano miał 38,2. Mam nadzieję, że nic się z tego nie rozwinie.
Wczorajsze wieści od endokrynologa ok :). Maćka zważyli na wadze cud ;), ma 10570g, w ciągu 2 tygodni schudł 130g więc zwiększam mu porcję butli, bo w końcu chłopak potrzebuje energii.
A dzień otwarty w przedszkolu zrobił na mnie wrażnie. Aż szkoda, że Adaś będzie tam chodził tylko rok.

monika4
hej, Kuba zasnął, ja drzemałam razem z nim pól godzinki i wcale bardziej wyspana nie jestem, w nocy budził mi się idealnie z zegarkiem w ręku o 24.00, 2.00, 4.00, 6.00 na picie i przy okazji strasznie się drapał po główce a 0 7.00 wstał
rano cała głowa w takich drobnych bąblach czy ta wysypka to uczuleniowa czy tak dziwnie umiejscowiła się jakaś odra, różyczka, tudzież wiatrówka??? swędzi go to strasznie, już w paru miejscach rozdrapał, na razie posmarowałam sterydem, do tego cały czas dostaje clemastine i wapno, zobaczymy

:(, wiesz już co to?

gabalas
Monika wrocilam od lekarki, bez zntybiotyku jeteśmy:Uśmiech:

Super :)

monika4
kurcze, kupiłam coś takiego na korytarz i się teraz zastanawiam czy mi się podoba:duren::duren::duren: CHODNIK i CHODNIKI BCF PINOKIO 80 cm - NAJTANIEJ (377976714) - Aukcje internetowe Allegro

Mnie się podoba inne wzornictwo, ale to jak z wszystkim - to rzecz gustu ;)

Manenka – i jak po usg?

Lehrerin – jakie kłopoty w pracy?

Odnośnik do komentarza

Monia38

Byłam dziś z małym u lekarza. Zmienieł mi antybiotyk, ale całe popołudnie mi przespał. Wieczorem zawołałam lekarza do domu bo dostał znowu gorączki. On go pooglądał i mówi: zapalenie opon mózgowych wykluczam. Niec panie zadzwoni na 999 i dowie się gdzie dzisiaj jest ostry dyżur laryngologiczny i pojedzie z małym.
Normalnie tak mnie wk.............. . Pojechałam, wyczekałam ponad 2 godziny i dowiedziałam się, że mały ma zapalenie zatok, gardła i uszu. No i zmiana antybiotyku na mocniejszy. Od rana na leki wydałam 150zł. A część muszę wywalić;/ Normalnie szlak mnie trafia.
Idę odpocząć, bo mam dość na dzisiaj.

:(, biduś, zdrówka dla Emilka, a dla Ciebie sił i spokoju!

Odnośnik do komentarza

hej dzisiaj jestem promienna lekarz potwierdzil 100 % dziewczynka mam nawet plyte z nagraniem z usg co za technika widac jak ziewa wklada do buzi palec lapie sie za nos i prostuje raczke cos pieknego
MONIA co sie dzieje z malym ale sie rozchorowal zdroweczka mu zycze przypomnialo mi sie jak moj rafal ten sredni gdy mial roczek chorowal mi na zapalenie oskrzeli z 6 razy w roku wkurzylam sie i poszlam do alergologa prywatnie okazalo sie ze ma bakterie mykoplazma nie wiadomo skad i wystarczylo podaC RULID antybiotyk i jak reka odjac
Aco do meczu to fajtlapy a mowi sie trudno

Odnośnik do komentarza

manenka71
hej dzisiaj jestem promienna lekarz potwierdzil 100 % dziewczynka mam nawet plyte z nagraniem z usg co za technika widac jak ziewa wklada do buzi palec lapie sie za nos i prostuje raczke cos pieknego
MONIA co sie dzieje z malym ale sie rozchorowal zdroweczka mu zycze przypomnialo mi sie jak moj rafal ten sredni gdy mial roczek chorowal mi na zapalenie oskrzeli z 6 razy w roku wkurzylam sie i poszlam do alergologa prywatnie okazalo sie ze ma bakterie mykoplazma nie wiadomo skad i wystarczylo podaC RULID antybiotyk i jak reka odjac
Aco do meczu to fajtlapy a mowi sie trudno

GRATULACJE!!! Będzie parka jak u nas :)

Gunia_G
Monis duzo sil i zdrowka
Anulka, Gabi wam tez :)

Dziewczyny mam pilna sprawe potrzebuje pilnie namiaru do dobrego kardiologa dzieciecego nie wazne gdzie byle byl dobry.
Bede wdzieczna za kazdy namiar i z gory dziekuje

Gunia o jakie dziecko chodzi? Tzn. ile ma lat?

Odnośnik do komentarza

hejka

Kuba śpi, to mam chwilę, od rana w biegu, niestety jak się późno wstaje..... no ale już na prostej, ogórkowa ugotowana i zjedzona, trzy prania zrobione, ciasto jogurtowe moniq upieczone, kefir truskawkowy zrobiony, kuchnia sprzątnięta, głowa umyta, uf..

dziubala no niedobrze, że Maciuś dalej gorączkuje, jutro macie jechać do Jastrzębiej? hehehe nieźle schudł w tak krótkim czasie, czyżby dieta, czy może choroba?
zdrówka!!!

co do wysypki Kuby to nie wiadomo nic nowego, jakby troszkę się zmniejszała

manenka gratulacje dziewczynki!!

gabi nie choruj!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...