Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

graz1974
Cześć. Mam na imię Grażyna i mam dwójkę wspaniałych dzieciaczków. Szymusia i Joasię - bliźniaków rocznikowych. Szymuś jest ze stycznia, Asia z grudnia. O pierwsze dziecko długo się staraliśmy - 4 lata, więc po urodzeniu nie zabezpieczaliśmy się, bo chcieliśmy mieć dwojkę. No i udało się... bardzo szybko :-) Na początku był szok, ale potem wielkie szczęście

witaj

KATARZYNKO SZCZESIA.ZDROWIA,SPELNIENIA MARZEN I ZADOWOLENIA Z ZYCIA`

POJECHALAM DZIS DO PRZEDSZKOLA I ZARAZ WROCILAM BO TAM 10 STOPNI NIE CHCIALO SIE W PIECU PALIC
bozenko UMOWIMY SIE JKA TEMPKA TROCHE SPADNIE BO ZA DUZY MROZ A MAJA KATARY JESZCZSE

POPISZE WIECZORKIEM PA

Odnośnik do komentarza

graz1974
Cześć. Mam na imię Grażyna i mam dwójkę wspaniałych dzieciaczków. Szymusia i Joasię - bliźniaków rocznikowych. Szymuś jest ze stycznia, Asia z grudnia. O pierwsze dziecko długo się staraliśmy - 4 lata, więc po urodzeniu nie zabezpieczaliśmy się, bo chcieliśmy mieć dwojkę. No i udało się... bardzo szybko :-) Na początku był szok, ale potem wielkie szczęście

Witaj wśrów mamutków :D
Twoje dzieciaczki to jak mój m ze swoim bratem. M z grudnia jego brat ze stycznia. Rocznikowo 2 lata, a miesiącami zaledwie 14:cheess:

Wpiecu mi przygasło i zimno :glass:

Odnośnik do komentarza

My juz w domku po wizycie u kolezanki, jakoś nie zmarzłysmy .

graz witaj Grażynko ,rzeczywiście dwa skarby w ubiegłym roku to wielkie szczęście, kuzynka mojego m też ma dzieci z jednego roku i też chłopiec i dziewczynka.

Manenka też tak myślę że jak trochę przejda te mrozy to możemy się umówić.
Wlaśnie podawali w wiadomościach jak wiele szkół jest zamkniętych z powodu mrozu bo nawet jak by palili to i tak w szkołach będzie zimno, może u was tak samo.

Odnośnik do komentarza

Witam

Autko mi się dziś na medal spisało, bezproblemowa jazdę mi zafundowało - jak nigdy. Chyba dzięki modlitwom się udało, uff...bo po wczorajszej akcji zagroziłam mojemu ukochanemu fordzikowi, że oddam go na złom. Chyba zastraszenie podziałało :sofunny:

Moje dziołchy poprzeziębiane - Niśka kaszle, a Pyśka pociąga :Histeria: Mam już dość, ja wysiadam....

grazka witaj i wpadaj do mamutków często.

katarzynko wszystkiego naj...z okazji okrągłych urodzinek.

manenka 10 stopni - o matko, to u Niśki w przedszkolu dizś było +25 stopni - Hawaje jak nic.

Zaraz prysznic i myk do wyrka, bo mój organizm potrzebuje dużej dawki snu.

Spokojnej nocki.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

3serca, to przykre, że małż Cię potrafi zapytać: 'DLACZEGO O SIEBIE NIE DBASZ?' Mógłby być delikatniejszy i zaproponować swoją pomoc żebyś wtedy mogła sobie odpocząć i zrobić coś dla siebie. Jeśli nie jest tak wspaniałomyślny, to rzeczywiście, tak jak podpowiada Dziubala, znajdź mu jakieś zajęcie codziennie i pomyśl o sobie, bo to ważne. Trzymam kciuki za Ciebie i zdrówko Dziewczynek.

katarzynka, sto lat dla Ciebie świeżo upieczony Mamutku!

graz, witamy u nas. Sama zobaczysz jak tu jest super!

lehrerin, świetnie, że fordzik zrozumiał o co Ci chodzi! Zdrówka dla Dziewczynek, mój B też lekko zakatarzony.

manenka, a co jutro z przedszkolem?

Mój Borysek jutro nie idzie do przedszkola, bo jedziemy do tego chirurga. Trzymajcie kciuki, bo z nerwów wymiekam - jak nigdy, bo ja raczej z tych baaardzo opanowanych. Nie wiem co się ze mną dzieje, a co będzie jutro???

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Hej, jestem , zyje, malz byl, polecial, wreszcie mozna odetchnac...

monika4

moniq oszczędzaj się!!! blizna potrafi sie brzydko rozejść i to właśnie już po zdjęciu czy wchłonięciu szwów, ja mam taką paskudną po wyrostku - szeroka na centymetr

tez mi sie rozeszla, ale jest ladna, o jasna i gladka...
chcialam ja kiedys usunac albo zatatuowac ale jak juz osiagnelam lata to mi sie odechcialo...przyzwyczailam sie przez 10 lat do niej..

monikouette
trzy serca, sil kochana!!!!

monika, syrop z cebuli?? bo Ty myslisz ze sie ktos tego chwyci?????????? Noas kaszle :)

syrop z cebuli - pycha!!!!jako dziecko uwielbialam...

Trzy serca tez ci zycze sil:36_3_15:

Monia38
Na szybkiego wpadam.
Modzi pojechali balować, starsi mieli pecha i złamali kluczyk w poldzisławie i póki co jeszcse nie wyjechali.
A tu fotki, reszta jak Sebek mi przyśle.
Jedna to przemyt, druga opatulona a trzecia razem.

piekna suknia i piekna pannica w tej sukni:36_1_11:

Monia38
monika4
i nadaj trzymam mróz:alajjj:

A za co go trzymasz ?????????????:sofunny::sofunny::sofunny:

Aśka zadowolona bardzo, wrociła podobno po czwartej (nie wiem, spałam), głos straciła bo z zapaleniem krtani. Ale ogólnie super.
A kontuzja nazywała się finlandia porzeczkowa 0,7l :sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny:
swietna nazwa kontuzji:sofunny:

anula_73

Monika masz rację Finlandia to ładna nazwa kontuzji:smile_move:

:sofunny:

monika4
monikouette
monika, mamucie Ty, tak pisalam ten "komers" i sie zastanawialam czy to bylo wszedzie i czy sie tak nazywalo??
to bylo cos w stylu studniowki ale na zakonczenie 8ej klasy :lol:

to wy już w ósmej klasie???:Histeria::Histeria: takie rzeczy???:Histeria::Histeria: do wspominania???:Histeria::Histeria::Histeria:
:sofunny::sofunny::sofunny:
\oj tak...mozna juz od tamtych czasow powspominac:Oczko:

postaram sie ponadrabiac, co u mnie, to napisze w podziemiu:Oczko:
jutro...
bo oczy mi sie juz zamykaja powoli...
jak dobrze ze podziemie jest prywatne i nielatwo sie tam dostac...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

monika4
agatron oczywiście kciuki zaciśnięte, niech to będzie sklejka a nie stulejka i niech chirurg okaże się rozsądnym człowiekiem

u nas tez ywszla sklejka na badaniu kontrolnym u chirurga, poza tym mastka sie zbiera i bedzie mial Vicek zabieg "sciagania" w znieczul;eniu miejscowym kremem EMLA 29marca...
tez sie martwie jak to zniesie...
a na potem kazali kupic parafine i pewnie bedzie trza w domu sciagac a Vic nawet do mycia nie daje sie dotknac za bardzo...

Monia38
Katarzynka w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek i powtornie z otwartymi "kompami" witamy na mamutkach :cheess:
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1006/1006627o0dnmpq01d.gif

najlepszego!!!!!!!!!!

graz1974
Cześć. Mam na imię Grażyna i mam dwójkę wspaniałych dzieciaczków. Szymusia i Joasię - bliźniaków rocznikowych. Szymuś jest ze stycznia, Asia z grudnia. O pierwsze dziecko długo się staraliśmy - 4 lata, więc po urodzeniu nie zabezpieczaliśmy się, bo chcieliśmy mieć dwojkę. No i udało się... bardzo szybko :-) Na początku był szok, ale potem wielkie szczęście

gratulacje ze tak wam ladnie wyszlo - na raz wyjdziecie z kazdego etapu zycia dziecka a one same beda najlepszymi "kumplami" :smile_jump:

agatron
3serca, to przykre, że małż Cię potrafi zapytać: 'DLACZEGO O SIEBIE NIE DBASZ?' Mógłby być delikatniejszy i zaproponować swoją pomoc żebyś wtedy mogła sobie odpocząć i zrobić coś dla siebie. Jeśli nie jest tak wspaniałomyślny, to rzeczywiście, tak jak podpowiada Dziubala, znajdź mu jakieś zajęcie codziennie i pomyśl o sobie, bo to ważne. Trzymam kciuki za Ciebie i zdrówko Dziewczynek.

Mój Borysek jutro nie idzie do przedszkola, bo jedziemy do tego chirurga. Trzymajcie kciuki, bo z nerwów wymiekam - jak nigdy, bo ja raczej z tych baaardzo opanowanych. Nie wiem co się ze mną dzieje, a co będzie jutro???

trzymam kciuki za was obie!!!! i Boryska - najbardziej:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

gabalas
monika4
gabalas
:28_1_19:jestem jeszcze żyje:Oczko:
Lece zaraz mieszkanie konczyc malowac i sprzatac:36_11_13:

to siłek duzo a powiedz mi, czy macie na nowym mieszkaniu szybka szansę na net??
no wlasnie sie nie zapowiada, bo jest gosc co ma podlaczyc caly blok ale teraz na dach nie wejdzie:kiepsko:

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Bry :cheess:

Deva fajnie, że jesteś :D

Gabi co to znaczy nie wiejdzie, jak nie wejdzie??????? Łopata w dłoń i na dach!! Tym bardziej, że dach pewnie płaski i odśnieżony. Widzialam, że u nas plaskie dachy w mieście spółdzielnie odśnieżały więc niech nie pitoli. Najzwyczajnej gośc chyba ma pietra. Goń go.
Powiedz mu, że dopóki nie podłączy neta mamuty będą go po nocach straszyły :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...