Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

monia wszystkiego najlepszego dla Asi, niech się dobrze bawi!!!

m. zadzwonił, że rano było - 18, to może kołdrą ją owiń... albo dwiema???:sofunny::sofunny::sofunny:

fajnie z tym balem, ciekawe co mam wymyślić, żeby Kuba zechciał tam pójść i nie uciec???:glass::glass:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Trzy serca ło matko!!!!!! tak mi przykro, a podawalas ten heviran?? mam nadzieje ze szybko to sie wszystko zagoi:Kiss of love: Nice niestety pozostało dosc duzo glebokich blizn najwiecej ma na pleckach i jeden taki dól na pupci ze szok, ma tez kilka widocznych na buzce, mam nadzieje ze to sie rozejdzie z czasem:Oczko:

Dajcie kawyyyyyyyyyyy:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Witam

Mroźno, zimno, dziś postanowione nigdzie się nie ruszam w taką zimnicę. Od 7 jestem na wysokich obrotach, teraz zasłużona chwila odpoczynku na kawusię i parenting, ale coś czuję, że długo nie posiedzę, bo moje panny dzisiaj jakoś traszne marudne. Zapowiada się Dzień Świni jak nic :lup: M. wyjechał na budową walczyć z piecem i jakieś pierdółki jeszcze porobić.

Pyska witaj wśród wspaniałych mamutków. Wpadaj do nas częściej. Co do rekrtuavji do przedszkoli, to w każdym mieście inaczej to wygląda. W BP rekrutacja przebiega szybko i bez jakichkolwiek udziwnień. Najpierw wypełnia się wniosek i się czeka. Odbywa się wewnętrzna rekrutacja i w połowie maja jest wywieszana lista z nazwiskami przyjętych dzieciaczków. Do tej pory żadnych zaświadczeń dotyczących zatrudnienia nie trzeba było.

zuczek witaj i udanego raczkowania ::):

Monia przekaż urodzinowe buziaki Aśce, niech się dobraki mrze bawi. Na taki mróz to polecałabym cusik małego na wzmocnienie :Oczko:

TrzySerca straszne, to co piszesz. Ile się Twoja córa musi nacierpieć. Sił i jeszcze raz sił życzę. Trzymaj się :Całus:

Dziubala a jednak to migdał i zabieg czeka Maciusia. A dostaje teraz Maciusz leki na obkurczenie tych migdałów?

Gabi jak tam prace wykańczające?

Moniq zdrówka życzę.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

monika4
trzy serca o jak i przykro, tulę mocno, duuuuuuuużo sił i energii i optymistyczne fluidki posyłam
oby dziewczynkom szybko przeszło

Dołączam i moje fluidki.Tulę, a ponadto sciskam. Będzie dobrze, bo inaczej nie może!

Slonko to masz szczęście , bo moje najstarsze tylko od rana na wszystkich sie drze, jakis despota rosnie, po tatusiu zapewne. Ale już spacyfikowany!

Monia dołączam się do wszystkich życzeń jakie były dzisiaj kierowane w stronę Asi! Kołdra będzie w sam raz!

A u mnie w telegraficznym skrócie, m. już niedaleko od domu, pół godziny temu miałam jechac z Jaśkiem na muzykę, ale niezawodny dotąd kultowy a jakże! golfik odmówił współpracy, muzyka na 17 przełożona, sabcia w nocy się porzygała, albo cos się kluje albo (co w jej wypadku b. prawdopodobne) coś zeżarła, wieczór z koleżanką udany, ona mówiła ja słuchałam, Zuzia na konkursie kolęd zajęła II miejsce, sukces zwłaszcza w kontekście nepotyzmu panującego w naszej gminie, aaa i byli moi rodzice, przywieźli mi Zuzę i zostali na całe 10 minut (tyle potrzebowała mama żeby kawę wypić):smile_jump:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

dobre z ta kawa :36_2_25:

MONIA zdrowka i serdeczne zyczenia dla solenizantki a ja pozycze jej koldre welniana bedzie jej cieplutko hi hi

TRZY serca zdrowka i szybkiego giniecia krostek zycze dla malutkiej u nas tez w przedszkolu ospa panuje ale do naszej grupy nie doszla tylko ze wczoraj przyjechal kumpel z coreczka ktorej brat byl chory na ospe ona tez pewnie zachoruje a jesli nie ma a za kilka dni dostanie to moze zarazic?

ANULA dla żygulinki zdrowka tez zycze zeby sie nic nie wyklulo

a u mnie po obiedzie mam chwile ale dzieci kolo du.....siedza i marudza wery nie ma to nudza sie bo rafal sie tak imi nie zajmnie

robimy zabawe u nas 30 chce ktos przyjsc bo jeszcze nam par brakuje ,kurcze mam nadzieje ze wypali bo bym sobie potancowala

Odnośnik do komentarza

Gaba nosz właśnie nie dałam 1-2 dzień pare małych kropek, no to nawet nie bardzo na ospe podawało, 3 dzien wysyp ale skapy, no to sobie myslę może faktyczmie małe dzieci lżej przechodzą, a w 4 masakra:Kiepsko:, i uważałam, że pewnie już zapóźno, choć moja pediatra stwierdziła, że jeszcze mozna dać.. oprócz tego daję jej cały czas Loratan ale niby on miał pomóc na świąd- nie zauważyłam żeby pomógł....
Wiesz, te leki jakos nie działają na wysyp, no moze na przysychanie tak. Zgadałam się dziś z siostrą bo jej starsza ma - daje jej taki podobny lek, figę działa, dziecko zsypane od czubków palców po czubek głowy, a brała od pojawienia się pierwszej krostki:Szok:
Ty, brałaś, Nika brała a jaka zsypana była? To takie moje przemyślenia..
Nice może nic nie zsotać. podbno dzieci do 1 roku nawet jak mają na początku blizny to potem nie widać. Oby, czego Wam życzę! U nas ma takie 2 głebokie ranki na udzie, na pupci areszta nie wiem, b jedne przysychają, drugie dopiero woda podchodzą, a trzecie wyłażą ...
Oczka zakrapiam ale nie wiem co pupą? Fioletuję watką (cała wyglada jak śliwka) i gania w ciagu dnia z tetrą w majtusiach bez ceratki w rajstopkach .. nie chcecie widziec ile mam prania:Histeria: ale nie wiem co mogę zrobić, żeby jej ulzyć.. Na noc posmarowałam pachwinki i resztę ciut, ciut alantanem, zeby się nie odparzyła, no i pampek.. ciekawe co rano tam bedzie:Płacz:.., tak to ją nawet w nocy kąpałam, bo dziecko nie mogło wytrzymać:Płacz: a w dzień 3 razy.
To tyle, znikam bo padam na twarz.
Miłej niedzieli !!!
Monia zdjęcia super.. a gdzie kluczyk ? W stacyjce, czy w drzwiach? Dobrej i udanej zabawy!!!
Manenka Ty pytałaś o zarażanie ospą? Nie pocieszę Cię, zaraża się już 2 dni przed wysypem- roznosi sie droga kropelkową nawet z duzej odległości, to jedna z bardziej zaraźliwych chorób, ale jednak trzeba trafic na odpowiedni moment. Czas wykluwania, od 2-3 tygodni- statystycznie najczęściej 2.

....

Odnośnik do komentarza

Lehrerin nie przemycałaś??

Trzy serca niezmiennie się dla Ciebie i jak najszybszego pójścia sobie przecz krostkom.
A kluczyk....pół zostało w drzwiach pasażera. Kamil wydłubał, pojechał, dorobił drugi, ale ten złamany póki co przyczepiony do nowego bo immobilizer ma:36_2_43: A narzekałam na stare ruple co nimi jeździłam, a tu?????? Dooopa nic nie zrobi się samemu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...