Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi forum szwankowalo i dwa dni pisac nie mogłam. Teraz przepraszam ale ciężko kazdej z osobna napisać tyttyyyyyle tu nowych wpisów : )
nasz synek miał być Alan. Ale ktos nam powiedzial ze beda wolali anal no i mamy Kamila. My bardzo dlugo nie mogliśmy się zdecydować bo wiecznie ktos cos komentował i itd. Dlatego teraz nikomu nie mówimy. Na ewentualny komentarz mam zamiar hamsko odpowiadać. Moja teściowa hmmmmm niby ok nie wtraca sie ale kompletnie sie nie interesuje. Mieszka 1 km od nas ale nigdy sama nie przyszla. Wnukanigdy na spacer nie wziela. Biorąc pod uwagę ze walczyłam z depresja po porodzie pmoc by nam się przydała. Moja mama mieszka 70 km i bywa u nas co jakis czas. Często ja jeżdżę do niej to mogę chociaż isc do biedny sama. Bo ja od urodzenia małego nigdy nie bylam nez niego dluzej nóż 2 godziny.
Co do słodyczy. Moj Kamilek je chrupki, biszkopty i herbatniki. Czasem dostaje polizać Loda. Ale to przez to ze jak widzi ze my jemy to masakra aż się trzesie. Jak ktos probuje mu dać cokolwiek do jedzenia to wie ze skomentuje. Młody miał uczulenie na zielony groszek wiec ja bardzo ostrożnie rozszerzam dietę. I jak tesciowa mu chciała dać ciasteczko z czekolada spytałam czy placi za dermatologa, recepty, paliwo i czy będzie smarowala i tulila placzace dziecko. Wiec nie daje mu nic. Ewentualnie pyta czy moze. Ale na bazgralam. Sorry za spam.
Trzymam kciuki za wizyty i usg. Aaaa ja mam wciąż meeeega mdlosci. Najchętniej lezalabym w łóżku.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

kwietniowka ładnie Nadia :)
kasik no przecież że razy dwa :D u nas wypożyczanie książek w klasach 1-5 ćwiczenia trzeba kupić a Wika już w 6 klasie to całe zestawy
Zalotka tak chciałam 4 ale tym razem to mam przeczucie 50% na 50% czyli żadne bo trzy córy planowaliśmy płeć z termometrem w ręku a teraz nie było temperaturki mierzonej akurat w tym miesiącu ;) ale za to mój mąż mówi że na 99.9% to dziewczynka ale się będę z niego śmiała jak jest chłopczyk hehe..on jest na prawdę zadziwiająco pewny swojego :D

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

ndorka no to ciekawe skad taka pewnosc u niego :) nie pozostaje nic innego tylko poczekac i zweryfikowac :P
kasik powodzenia na zakupach :)
mi sie tak bardzo dzis nie chce w pracy siedziec, ze masakra. Przyszlam w sumie z calkiem spoko nastawieniem - wypoczelam przez ostatnie 3 dni, ale juz mi sie nie chce :P polezalabym sobie ... ale jestem len straszny

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Matko dziewczyny parę dni mnie nie było a tu mam takie zaległości do czytania! Macie tempo :) ja ostatnio słabo się czuje, mdłości strasznie mnie męczą i nawet nie mam siły żeby na bieżąco do was zajrzeć. Widzę że nasunął się temat imion. My w poprzedniej ciąży nie mieliśmy pojęcia jakie imię dla chłopca, a dla dziewczynki od razu mój K powiedział że Maja no i jest Maja :) a teraz mamy na odwrót, pomysłów dla dziewczynki brak ale jak będzie chłopiec to będzie Wojtuś

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo943r8p9xzo5x7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sio4pp68j71k5.png

Odnośnik do komentarza

No z godzinke sie zdrzemnelam ale wszystko slyszalam jak moj grzebal po zakupach i je chowal bo mi si nie chcialo jak film ogladal itd. Moj sie patrzy na tego mojego holtera i pyta kiedy detonacja:D a ja mowie ze zaraz hehe a co do imion dla dziewczynki jeszcze Tosia jest ladne;)u mnie w sasiedztwie jest Nadia niedlugo roczek skonczy;)Ndorka zapomnialam zapytac jak po imprezie???;)aha z nowosci tesciowa sie od obrazila czy jak to nazwac i juz dzis mnie zaszczycala plotkami....ehhh szybko ucieklam na gore jak tylko skonczyla:/kurde zapomnialam ze jutro mam wiz z mlodym u detysty...i zas ok150zl..ta kasa to idzie jak woda staram sie oszczedzac ale ciagle cos:/

Odnośnik do komentarza

Wiola no dobrze że już po bo mi się potem nie chciało już siedzieć tzn. znajomi poszli po 24 i gdyby na tym był koniec to ok a mój brat z bratową którzy zostali na noc dopiero się rozkręcali dotrwałam do 2 w nocy i mówię że muszę się już położyć bo padam ale dla nich nie było problemu mówią że tak u mnie fajnie na tarasie że jeszcze zostaną i siedzieli pewnie z godzinkę dłużej ;) wiesz jak to jest jak wszyscy piją o Ty na sucho:D normalnie moje urodziny zawsze nad ranem się kończyły :D

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3e6hhgqbwe4vg.png

Odnośnik do komentarza

Marcowamama piekne zdjecie:))eh chciala bym tam byc:)))odpoczywaj ile sie da jak nie teraz to kiedy;)Ndorka no to posiedzialas wg mnie i tak dluugo;)mnie znowu glowa pobolewa eh coza dzien..synus od paru dni mnie nudzil o muffinki w koncu dzis zrobilam a on zjadl1 i gada ze nie da rady haha a pyszne wyszly z czekolada:p zjem ze starym napewno sie nie zmarnuja:p wlasnie tez mysle o tej naszej Olci...

Odnośnik do komentarza

Hehe z tymi imionami to zawsze jest dylemat bo to co sobie wymyslimy to dziecko będzie nosiło całe życie;) u mnie pierwsza Maja, teraz chcielibysmy Juliana albo Zuzie;) Dzisiaj się zagotowalam bo jeszcze przed ciążą zapisałam się do ginekologa na październik na NFZ. Jednak gdy zaszlam w ciążę zadzwoniłam czy mogę przyspieszyć wizytę bo podejrzewam że jestem w ciąży. Nie, bo lekarka na urlopie 3 tyg. Okej, poszłam do innej, prywatnie. Też okej, tylko ze prowadzę działalność gospodarczą, place składki i z jakiej paki mam chodzić prywatnie. Na coś te składki powinny iść a nie ze gdzie idę tam wszędzie prywatnie albo lata czekania.. Urlop się skończył doktorce, byłam się dowiedzieć czy może mnie przyjąć szybciej.. Na co położna ze nie ma mowy, nie ma terminów. Najszybsze na luty. Taaa w 8 miesiącu pójdę do ginekologa pierwszy raz. Śmiech na sali. Stać mnie na prywatne wizyty ale nie zamierzam popuszczac NFZ w końcu na coś idą Moje pieniądze.. Pochodze Prywatnie i w październiku będę ich tam okupowac ;D a jak to jest u was mamusie?

Odnośnik do komentarza

Ja poprzednia ciaze prowadziłam na nfz. U mnie jest tak ze jest kolejka nabtermin i co dzien przyjmuje 5 bez zapisu. Czyli trzeba rano o 5 w kolejke. Ale jak jiz Cie przyjmie to wyznacza następne terminy normalnie. Jedyny minus to brak usg. Tzn tylko 3. Ja w międzyczasie bylam robic prywatnie usg. Ale badania bezpłatne a to dużo mniejszy koszt. Teraz wszystko prywatnie bo jest synek. Wczesniej jeździłam do większego miasta spalam u rodziców itd. Ale z młodym to juz wyprawa. U nas wizyta 150 takze nie malo

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Co do wredoty pan na nfz... Sama pracuje w służbie zdrowia w placówce mającej kontrakt z nfz i uważam ze te niemile baby to poprostu wredne niewychowane suki. Przepraszam za wyrażenie ale mnie to wk... Kiedys mi jedna ciśnienie podniosła w ciazy i miałam ochotę ja zjechać.ale powiedziałam zr nie będę se zniżać do jej poziomu. Wychodząc napomknelam ze zglosze sprawę do kierownictwa i dziwnym trafem nagle byla mila. Ja to kiedys się ich balam. Ale od kiedy bylam w ciazy to jalas taka sie zrobiłam zadziorna lwica. A jak juz ktos mi absurdalne rzeczy mówi to za każdy razem mowie dobrze potwierdze w nfz czy mnie pani nie wprowadza w błąd. I serio dzwonie. I tak no przyjęli mnie odbreki w szpitalu zakaźnym z podejrzeniem toksoplazmozy. Nagle się okazalo ze nie mogą odeslac ciężarnej. Czasem warto zadzwonic i sie dowiedziec i źródła co mogą a czego nie.
Ale sa tez i mile panie. Rzadko ale się zdarzają. Ja jestem mila dla pacjentów:) nawet jak mnie wkurza albo obraza to staram sie trzymac poziom.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...