Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

O rany, nie ma mnie chwilę i 3 strony do przeczytania ;)
Co do śledzenia to mnie tylko piersi siedzą ale jak smaruje balsam to jest ok, staniki zawsze noszę sportowe.bo te druty to jakaś.tortura dla mnie i na razie mieszcze się w te w których chodziłam, przez brzuszek za to majtki mi się zsuwaja nieco z bioder co mnie irytuje, może zainwestuje w szelki :p
Marcowamama gratuluję wyniku :) śliczna dzidzia
Ja wlazlam na stronę diagnostyki sprawdzić ten mój test pappa, no i od godziny wyświetla.sie że wynik się robi. Czyli że w komputerze siedzi moja próbka i wynik pojawi się jak komp przemieli. A że rano się naczytalam o wynikach nieprawidlowych i późniejszych amniopunkcjach to mem lekkiego nerwa. A ten głupi wynik jak na złość.nie hce się pojawić :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Wszytkim przyszlym mamom,
Dawno sie nie odzywalam, ale czlowiek zajety, praca, dom ,dziecko , maz  I tak codziennie.
Weiczorem zeby cos odpisac to juz sie nie ma sily. Duzo sie tutaj dzieje na forum.Szczegolowe te wasze opisy kazdego dnia zycia hihi.
Co do roznych rzeczy dla maluszka, to w pierwszej ciazy jakies wariactwo, zastanawialam sie nad kolorem lozeczka tydzien, analiza kolek do wozka, nie mowiac o zakupie tony ciuszkow . Jak sie okazalo zamowione lozeczko przyszlo w innych kolorach z cienszym materacem z( zalamka) kolo w wozku sie przebilo, nie mowiac o masie ubranek nie uzytych nigdy. Dopiero pozniej czlowiek sie opamietuje co jest najwazniejsze hehe Teraz druga ciaza i patrze z zupelnie innej perspektywy.
W IRL jest New Look I ma fajne ubrania w dobrej cenie, New Look jest we Wroclawiu ale nie wiem czy maja ciazowe . Next ma dobre rzeczy ale w PL chyba tylko mozna kupic sklepie online .H&M jest spoko. C&A jak dla za duze rozmiary nawet 36 jakies duze .Widzialam fajne ubrania na stronie Bon Prix, ale nie wiem czy ktos juz kopowal i wie jak z rozmiarowka. Allegro tanio, aleciuszki sa bardziej chinskie niz same Chiny, mimo tego kupilam kiedys spodnie I dalo sie chodzic.
pozdr

http://www.suwaczki.com/tickers/oar83e3kldfcad7v.png

Odnośnik do komentarza

Madziawróżę Ci dziewczynkę ;p gratuluję udanych USG, super że dzieciaczki się dobrze rozwijają;) ja mam genetyczne dopiero 13.09 więc sobie jeszcze poczekam. Wczoraj cały dzień leżałam w łóżku i wymiotowalam, dzisiaj jak gdyby nigdy nic.. Ah uroki ciąży ;) a o ciuszkach narazie nie myślę, muszę wiedzieć co będzie. Dla dziewczynki wszystko mam po pierwszej;) a moje ciążowe ubrania wywalilam zaraz po urodzeniu, nie mogłam na nie już patrzeć, worki takie ;p teraz kompletuje na nowo, tym razem może spróbuję szczęścia w lumpkach bo pewnie i tak wszystko wywale później. Gorzej z kurtka na zimę, trzeba będzie kupić porządną żeby nie zmarznac;)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanie,może wydać się głupie ale w tym stanie każde pytanie dla mnie ma sens.. Mianowicie czy mogę wykonać dwa badania usg transwaginalne jedno po drugim ? Leczę się prywatnie i w ramach pakietu prowadzenia ciąży w Lux medzie mam badanie genetyczne usg trans.. ale prywatnie w innej klinice będę rodzić i dodatkowo chce chodzić do ordynatora tej kliniki, żeby mnie po prostu znał no i teraz wyszła kaszanka bo jedno usg mam w piątek a drugie w poniedziałek i oczywiście są to dwie placówki, które nie tolerują badań z innych konkurencyjnych firm, no a dwa nie pójdę przecież do ordynatora,który bez badania usg organoleptycznie powie mi ciążą ok bądź nie .

Odnośnik do komentarza

Marcowamama super ze wszystko wporzadku;)Tez po cichu liczylam na corcie i wzdycham nad sukienkami..no ale co zrobic najwazniejsze zdrowie dzieciatka:))A dzis juz zrobilam pierwszy zakup taki ocieplacz fajny do fotelika lub wozka na zamek kremowy z bialym i to za 10zl w uzywanym a wogole nie zniszczone;)troche sie wachalam czy nie za wczesnie na zakupy no ale ostatecznie wzielam:p Madzia trzymam kciuki rowniez aby wyniki byly dobre!eh padnieta jestem bylismy w lesie z synkiem i chrzesniakiem znalazlam4 prawdziwki:p pozniej zadzw siostra zebym przyjechala po maliny(na soki) to ze 3h posiedzielismy pobawilam chrzesnice ale skuczy cos od 2 dni bo jej zeby ida a klucha z8kg wazy i jak ja ponosilam i polazilam za nia to znowu mnie"w kroku"pobolewa:/kurde mam nadzieje ze to faktycznie normalne..

Odnośnik do komentarza

Gosia badanie USG jest nieszkodliwe dla.Ciebie ani dziecka i możesz je robić ile tylko razy potrzebujesz, ja już miałam 4 od początku ciąży, w sobotę genetyczne a za 2 tygodnie mam wizytę u mojej ginki to znów będę miała. I cieszy mnie to bo widzę se z dzidzia jest wszystko dobrze i moge ja sobie pooglądać :) więc bez nerwów :)
Camilla dzięki za przepowiednie, oby się sprawdziła :) choć trochę tak czuję że to jednak chłopak i nieco się boję, z.dziewczynka chyba kobiecie łatwiej sie dogadać, ja dotąd nie miałam za wiele styczności z dziećmi... Choć jak będzie dziewczynka to mąż mówi że nauczy się ją strzelać żeby miała broń na wstretnych chłopów hihi ;)) a jak przeprowadzić do domu chłopaka to on już sobie z nim pogada, więc wróży jej samotne życie :p
Podobnie jak niektóre znów się zaczęłam marnie czuć, do tego mam stany podgoraczkowe, wyczytałam że to w ciąży normalne ale.powiem o tym w sobotę na usg, do tego jakieś ogólne oslabienie, nadwrażliwość na dźwięki i światło, słońca wręcz unikam jak wampir bo natychmiast mi słabo i zaczyna mnie mdlic. Oby to chwilowe było bo czuje się jak padlina a upały zapowiadają więc nie bardzo się z domu ruszam :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...