Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2006 zapraszam


Renia

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry

kajda no z tym spaniem jak dziecko choruje to jest najgorzej,ja to ja tylko Oliwia najbardziej sie meczy i mi sie wydaje ze przez te robaczki w nocy spac nie da rady ze brzuszek ja boli i przewraca sie z boku na bok:Smutny:.dzis mozna powiedziec ze nocka byla ok.
jola oby ze spaniem szlo juz lepiej i zeby Martyna zasypiala sama,a co do koca tez tak chyba z 2 razy Oliwie podrzucalam z mama i sie to dla niej podobalo i chcia;a jeszcze:Śmiech:

dziewczyny moja zabka jak chorowla niedawno to caly czas smoka chciala i teraz jest tak samo( a przed choroba tylko brala do spania)a teraz tylko caly czas krzyczy nionio,jak mam ja odzwyczaic od smoczka,pomozcie

aga

http://images33.fotosik.pl/35/44c7d5a9b703107bm.jpghttp://b2.lilypie.com/Gnm4p1/.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Jola to teraz musisz powoli odzwyczaić Martynkę od Twojej obecnosci przy zasypianiu. W dzień też tak jest? Oby szybko się udało wrócic do dawnych nawyków.
Kajda dobrze, że jesteście zdrowi. Piotruś dogadałby się z Tosią, zasób słownictwa mają zbliżony :Oczko: A z dwójką dzieci jest super, tak czasem sobie myślę, że z jednym to by było nudno :Oczko: Z Piotrusia to idealny kandydat na męża :Oczko:
Aga ze smoczkiem nie pomogę, bo moje dziewczyny zupełnie bezsmoczkowe.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Kajda To do widzenia to był jednorazowy wybryk. Brzmiało to jak de dzenia. I od tamtej pory nic oprócz "NIE" Kurcze niezły jest Piotruś, ja wprawdzie nie próbowałam z puzzlami ale uznałam ze skoro nie dopasowuje klocków do odpwoednich otworów to z puzzlami tez mu nie wyjdzie.Moze błedne założenie
Maciek tez lubi ksiazeczki ostatnio mu kupiłam taka fajna, w której niektóre elementy przedmiotów są z różnych materiałów np. piasek na taczce jest z papieru ściernego.Ok na razie koncze trzeba troche popracowac

Odnośnik do komentarza

heja,

my tez mamy puzzle drewniane. ale alusiek tylko je wyciaga. ukladac nie chce ;) z zabaw to oczywiscie przebieranki, "pomaganie" mamie w pracach domowych, pilka i takie tam ;) no i czywiscie ksiazeczki. mamy ich pelno. te z roznymi teksturami sa swietne, choc ale upodobala sobie te, w ktorych odslanie sie zasloniete rzeczy:Oczko:no i uwielbia gazety kobiece...:Oczko:

kajda ale piotrus zdolny... nono:Śmiech:

aga ja mala odzyczailam od smoczka i moim zdaniem metoda radykalna, czyli zabranie jest najlepsze. na poczatku bylo ciezko ale dala rade. nawet ostatnio jak u znajomych bylismy, ktorzy maja malego synka znalazla na podlodze smoczek to go oddala. popwodzenia. najgorzej jest z zasypianiem, ale trzeba to przejsc. lepiej teraz niz pozniej...:Oczko: aaa zdjecie super!!!:Śmiech:

Sylwia i Ala :yes: http://lilypie.com/pic/071128/Zvdy.jpghttp://b2.lilypie.com/KqGb0/.png

Odnośnik do komentarza

aga2728 jak juz postanowisz wyrzucic smoka, wazne, zebys wytrwala w tej decyzji, bo jezeli ulegniesz, Oliwka moze nabrac przekonania, ze jezeli bedzie glosno krzyczec, zrobisz wszystko, czego chce. Mnie tez czeka ta decyzja. Paulina ma smoczek tylko do spania. Caly czas wszystko bierze do buzi i jeszcze troche poczekam z zabraniem go, ale niedlugo bedzie trzeba powiedziec smokowi bye...

Fajnie sie bawicie z dzieciakami:-) Kajda niesamowite, ze Piotrus tak potrafi ukladac puzzle:-) Super! A jaki on duzy!! Paulina wazy okolo 9,5 kg:-)

U nas dzis brzydko na dworze. Jedziemy na basen, wiec bedzie rozrywka dla szkraba. Dzis wraca tez moj ukochany maz. Nie bylo go 3 dni. Serce mi sie sciska, kiedy Paulinka rano biega po domu i szuka taty:-( Wyjechal sluzbowo chory, z antybiotykiem:-(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki.
To jakiś cud- oboje z mężem mamy wolny weekend:Śmiech: Własnie wróciliśmy od znajomych- mają synka 3 tygodnie młodszego od Piotrusia, chłopcy się ślicznie razem bawili! Śmiesznie było obserwować różnice charakterów już u takich bąbli- Kubuś cały czas w ruchu, drobny, szczupły, filigranowy, nie miał czasu, żeby przystanąć choć na chwilę, Piotrek- przy Kubie straszny pultasek dużo wolniejszy, spokojniejszy, jak się dorwał do jakieś zabawki to się koncentrował tylko na niej przez ponad 15 minut..., a najbardziej podobało mu się studiowanie książek, ale wcale nie Kubusia tylko jego rodziców- wyciągnął ich mnóstwo z regału i przeglądał, choć nie było ani pół obrazka:Śmiech:
A wczoraj grałam super koncert po tym kursie muzycznym, m.in. z dwojgiem bardzo zdolnych studentów- skrzypków z Warszawskiej Akademii- ale miałam przyjemność i satysfakcję! Szkoda, że w Bydgoszczy studenci tak nie grają.
Z innych nowości- Piotruś zaczął wchodzić po schodach na dwóch nogach, kontrolnie wprawdzie trzyma się ściany, ale i tak jestem dumna, bo on ruchowo to taki leniuszek...
Dziś zrobiliśmy mu "dzień dziecka", chyba pierwszy raz w życiu nie wykąpalismy przed snem, był strasznie padnięty...

Aga27- ja też ze smoczkiem Ci nie pomogę, Piotrek ostatni raz używał jak miał pół roku
Madzia- piotruś też ma tą książeczkę, super jest. A puzzle warto kupić- piotrek układał już te puzzle zanim rozpracował "garnuszek na klocuszek" itp...
Sylwiątko- super są takie książeczki z zasłoniętymi obrazkami, albo przesuwającymi się, albo z otwieranymi okienkami- Piotruś też je bardzo lubi. A Ala ma ksiązki angielskie, czy polskie? Właśnie, uczycie ją od razu obu języków?
Ania102- miłego weekendu z mężem. A jak się małżonek czuje, zdrowy już?
Jola- zobacz, co znalazłam w ofercie Lidla od poniedziałku: Lidl Online - zamierzam zapolować...

Cisza tu dzisiaj
Dobranoc dziewczynki

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki.

Kurcze muszę znaleźć chwilunię wolnego i obejrzeć to Forum dokładnie :Padnięty:

Chciałam Wam powiedzieć, że Marynia będzie miała rodzeństwo!!!!
Nasz pierwszy cykl starań za nami i okazało się, że był bardzoooooooooo owocny - jestem przeszczęśliwa ale i przerażona!
Boję się, że coś się może stać z dzidzią, że Marynia taka mała.
Jeszcze karmię i boję się, że będą problemy z odstawieniem od piersi - nie mam w tym temacie doświadczenia :(
Lekarka mnie pociesza, że tym razem pessarium mi założą w 12tc po USG i będę mogła funkcjonować "normalnie" ale oszczędnie.
Jestem przeszczęśliwa ale poziom stresu (przynajmniej na początku) jest ogromny :(

http://b2.lilypie.com/J0ovp2/.pnghttp://bd.lilypie.com/Xedqp1/.png

Odnośnik do komentarza

LadyAG- Fantastyczna wiadomość, gratulacje!!! To jesteś październikówką- dobrze liczę?
Aga27- my Piotrusia też wozimy z tyłu, bo z przodu na miejscu pasażera siedzę ja ;-)
Sylwiątko- nie smutaj się! Wiem, że Ci ciężko, ale czas na pewno szybko zleci.

My własnie wróciliśmy ze spacerku, jest u nas prawdziwa wiosna, oprócz tradycyjnego oglądania piesków, drzewek, samochodów i ptaszków oglądaliśmy też pączki i bazie na drzewkach, biedronki i ślimaki:Niespodzianka:
Bąbel teraz śpi, idę gotować jakiegoś obiada:gotowanie: , nie lubię kuchni!!!
na razie

Odnośnik do komentarza

Tak Kajduś jak Bóg pozwoli będę mamą październikową - wyliczyłam sobie termin na 19/20 X 2008.
Za dwa tygodnie idę do ginki i pewnie od razu mnie wyśle na L-4 w związku z moją niewydolnością ciśnieniowo-szyjkową :Płacz:

Oby szyjka trzymała się dzielnie i dzidzia siedziała zdrowa w brzusiu jak najdłużej.

http://b2.lilypie.com/J0ovp2/.pnghttp://bd.lilypie.com/Xedqp1/.png

Odnośnik do komentarza

Witam

ale miałam relaksujący weekend :Uśmiech:. W piątek samotne, wieczorne wyjście do kina, a przed filmem udany rajd po sklepach, w sobotę wieczorne wyjście na kawę z koleżankami Marcówkami, a dziś po obiedzie na mieście K zabrał dziewczynki na karmienie kaczek w Łazienkach,a ja samotnie pospacerowałam po Starówce i byłam w kościele, nie musiałam mieć oczu dookoła głowy i nikogo pilnować :Śmiech:

LadyAG GRATULACJE!!!! wspaniała wiadomość. Poziom stresu bardzo dobrze rozumiem, ale wszystko będzie dobrze. Oby udało się szybko i bezboleśnie odstawić Marynię od piersi. Teraz masz motywację :Oczko: Podobno w ciąży mleko zmienia smak i czasem dziecko samo rezygnuje z piersi.
Aga szybkiego i udanego pożegnania ze smoczkiem.
Kajda brawa dla Piotrusia. Tosia najchętniej śmigałaby po schodach jak po płaskim :Szok:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

LadyAG gratulacje!

Sylviatko trzymaj sie dzielnie! czas szybko minie... musi:-)

Renia na jakim bylas filmie? Fajnie sobie odpoczelas:-)

Maz przez weekend co prawda byl w domu i nie pracowal, ale chorowal, wiekszosc czasu przespal. Ale mimo to, bylo milo. Wlasnie wrocilam z basenu:-) Paula troche plakala pod opieka niani. Byla spiaca, a niania nie zorientowala sie. Za to zaraz, kiedy wyszla, Paula usnela i moglam spokojnie zjesc drugie sniadanie:-)

Calusy

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki

Dawno mnie tu nie było:Nieśmiały:

LadyAg jeszcze raz ogromne gratulacje i mocno trzymam kciuki żeby ciaża przebiegła jak najlepiej, bez żadnych komplikacji.

Sylviatko trzymaj się dzielnie, oby czas jak najszybciej zleciał

Renia ale super sobie odpoczełaś

Przepraszam że wszystkim nie odpisuję, musze nadrobić resztę. U nas nocka kiepska, Dominice idą trójki i coś cieżko je przechodzi. Tamten tydzień oboje chorowali, Dominika miała anginę, a Kuba zapalenie uszu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...