Skocz do zawartości
Forum

Co każdy rodzic o szczepieniach wiedzieć powinien


Gość Robert Wasilewski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Robert Wasilewski

W związku przegłosowanym niedawno poszerzeniem przymusu szczepień naszych dzieci, warto wiedzieć, w co nas pakują...
To powinien obejrzeć każdy rodzic:


Polecam też wykład dr Jerzego Jaśkowskiego:

To ABSOLUTNY ELEMENTARZ!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Robert Wasilewski

Ponieważ reklamująca się tu szczepionkowa mafia blokuje z automatu niewygodne dla siebie strony (zalinkowany przeze mnie film nie otwiera się i znika bez śladu) - a tak zapewniają, że każdy wklejony adres filmu spowoduje przekierowanie do odtwarzacza - podaję te linki ręcznie. Wklejam je ze spacją po www. - trzeba ją sobie usunąć.
https://www.


https://www.
Odnośnik do komentarza
Gość Robert Wasilewski

Co za perfidne łobuzy - zobaczcie, jak cenzurują niewygodne rzeczy. I link podany ze spacją też zdjęli.
W takim razie wpiszcie sobie na Youtubie:
- Przemysław Cuske, choroby cywilizacyjne, a szczepienia
- dr Jerzy Jaśkowski, toksyczne szczepienia.

Nie idźcie jak barany na rzeź, aby paru cwaniaczków dorabiało się na prowizjach od koncernów szczepionkowych, za uczynienie naszego kraju laboratorium doświadczalnym, a naszych dzieci świnkami doświadczalnymi...

Odnośnik do komentarza

Co człowiek to opinia. Ja uważam akurat, że szczepienia są ważne i tuttaj nie można sobie pozwolić na swoje własne opinie. Obowiązek chroni nasze dzieci, chociaż naprawdę są przypadki, ze dziecko nie powinno zostać zaszczepione.

Odnośnik do komentarza

O szczepieniach powinien każdy rodzic pytać swojego lekarza, wtedy może byłoby mniej nieporozumień. Tylko, ze niestety nie każdy lekarz potrafi dokładnie wyjaśnić dlaczego warto szczepić i jakie mogą być skutki. Nie ma dobrego rozwiązania tej sytuacji,a le wierzę, ze szczepienia sa potrzebne.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nie każdy lekarz potrafi wyjaśnić nam co i jak z tymi szczepieniami. I dlatego potem mamy takie różne kwiatki. Mojej mamie w głowie się nie mieści, że my mamy teraz z tym jakieś problemy. Twierdzi, ze nawet przez myśl jej nie przeszło aby nie zaszczepić mnie i mojego rodzeństwa. A gorączkę uważała za normalkę po szczepieniu.

Odnośnik do komentarza

Karomama
Ja uważam, że informowanie o tym, czym jest szczepienie i jakie są jego skutki powinno leżeć w gestii lekarza a jeśli nie umie on porozmawiać z rodzicem, tak aby rozwiać jego wątpliwości to trzeba znaleźć innego, takiego który będzie umiał z nami rozmawiać, a nie jedynie wydawać polecenia.

I to jest mądre podsumowanie tematu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...