Skocz do zawartości
Forum

Czy ja poroniłam? Pomocy


anja21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kochane. Pomóżcie mi poradą. W ubiegłym roku urodzilam dziecko i od tamtej pory moje miesiączki były calkowicie bezbolesne. Ostatnio dostałam 15.03.2015 niby w terminie ale zaczelo sie bardzo dziwnie nie tak jak zawsze. Pierwszy dzień byl bardzo bolesny, nawet tabletki nie pomagaly. Mocno krwawilam. Na drugi dzień wykonałam kreatynine (przed rezonansem) oraz morfologię. Kreatynina obniżona a w morfologi podwyższone rbc. Boje sie czy mogłam poronic, ponieważ nie zabezpieczaliśmy sie bo chcielibyśmy drugie dzieciątko. Pomóżcie czy ktos miał podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza

Anju niestety nie będąc lekarzami i bez badań ciężko cokolwiek ocenić, ale czy podczas tej miesiączki miałaś skrzepy? Bo one mogłyby wskazywać na poronienie. Czy bolał Cię brzuch i krzyż, a bóle nasilały się co jakiś czas? U mnie tak się to objawiało..
Na pewno musisz iść do lekarza, bo może to być normalna miesiączka tylko silniej odczuwana, natomiast jeśli jednak to czego się obawiasz to lekarz musi sprawdzić czy wszystko dobrze się oczyściło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...