Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Marzen@ i Es_ze dołaczają do rodziny moderatorów :)

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło jest nam ogłosić, że rolę moderatora obejmują również Marzen@ i Es_ze :)

Aktualizując listę moderatorów:
Marzen@
Es_ze
Dziubala

dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wsparcie oraz życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuję za ciepłe słowa :) Miło jest dowiedzieć się, że moje wpisy zostają zauważone. Nie spodziewałam sie tej nominacji, nawet nigdy się nie zastanawiałam skąd się biorą moderatorzy na forum. No i na mnie trafiło ;) Mam nadzieję, że sprostam zadaniu.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim :)
Ja z małym poślizgiem czasowym dziękuję bardzo za życzenia :)
Dziękuję też za kredyt zaufania od parentingu i Dziubali, która mnie nie znała, a zdecydowała się na współpracę ze mną. To pokazuję że każda z nas może zostać moderatorem, więc udzielajcie się dziewczyny!

I ... i jest mi generalnie niezmiernie miło, chociaż, nasuwa mi się jedna myśl, ze to nie jest wcale takie proste zadanie...

do "usłyszenia" w wątkach :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...