Skocz do zawartości
Forum

Dodatki do domu, gdzie kupujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys kupowałam głównie stacjonarnie, w ostatnim czasie podobnie jak Wy wolę przejrzeć sobie co mają do zaoferowania sklepy online, ceny w nich bywają o wiele korzystniejsze, poza tym mozna znaleźć znacznie ciekawsze bibeloty. Sklepów z dekoracjami w swoim mieście mam kilka, ale nie znalazłam w nich do tej pory niczego konkretnego.

[reklama usunięta]

Astra_40_40.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 30/6/2021 o 7:14 PM, Gość helenka napisał:

U mnie to jest tak, że nie mam czasu na bieganie po sklepach więc zazwyczaj akcesoria do domu kupuję w carrefourze przy okazji zakupów do domu. 

to podobnie jak ja - w tym roku wyhaczyłam od nich także na promocji i dodatkowym rabacie z aplikacji - krzesła i stół balkonowy. Basen ze stelażem, wiszący fotel  i rowerek biegowy także od nich mam. Ceny najpierw porównuje w kilku miejscach ale i tak mi wyszło, że carrefour najtaniej ma 

Odnośnik do komentarza

Moja dobra rada po urządzaniu mieszkania od zera: 3 głębokie wdechy zanim się kupi coś co do niczego.nie służy. Nudzi się po.pol roku i chce się wymieniać zasłony obrazki dodatki. Strata czasu i pieniędzy. A teraz szkoda mi wyrzucić.

[reklama usunięta]

dd207b5f92bb6e4a9c41f7ffe4e67d36

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Witajcie, ostatnio zaczęłam wyjeżdżać na delegacje i dużo kwiatów w moim mieszkaniu na tym ucierpiało. Postanowiłam, że zaopatrzę się w sztucznego. Moja mama poleciła mi sztucznego storczyka z https://shoperly.pl/pl/sztuczny-storczyk-w-doniczce-lodka-55-cm-rozowy_204724.html , który wygląda jak żywy. Teraz mogę spokojnie wyjeżdżać, nie martwiąc się, że po powrocie zastanę uschniętą roślinkę. 

Odnośnik do komentarza

Rzeczy niezbędne w moim domu:

1. Zmywarka

2. Nawilżane chusteczki dla dzieci

3. Papier ręcznikowy

4. Środki czystości [reklama usunięta]

5. Magiczne gąbki

6. Odtłuszczacz

7. Chemisept

8. Domestos

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszystko do czyszczenia kupuję w internecie. Mam swój sprawdzony sklep z pełnym asortymentem 😄 Mają wszystko - chusteczki nawilżane  [reklama usunięta], czyściwa, mgiełki zapachowe. Przynajmniej płacę za przesyłkę raz i niczym się nie stresuję. A dużo sprzątam, więc potrzebuję mieć zapas chemii  i innych podobnych rzeczy. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Lubię ładne przedmioty użytkowe, często ręcznie robione, artystyczne. Taca na biżuterię może być jednocześnie użytkowa i ozdobna, np. w kształcie liścia monstery, eleganckie zasłony czy dywan mogą być dodatkowa ozdobą a jednoczenie pełnić swoje pierwotne funkcje, to samo ładnie ułożone koce (wiecznie mi zimno, więc są w stałym użyciu), ręcznie robione meble również. Kupuję świeczki w różnych kształtach, mają ładne zapachy i jednocześnie stanowią dekoracje. Mam sporo kwiatów doniczkowych(hobby), często kupuję kwiaty cięte do wazonu, dużo poduszek na łóżku, bo pozwalają mi się lepiej wyspać, trochę lampek w różnych kształtach, uważam, że nadają przytulności wnętrzu, jedne są wplecione w bluszcz robią mi za oświetlenie wieczorem przy łóżku. Nie lubię dużej ilości typowych bibelotów, mam tylko jedną figurkę renifera, która służy mi jako wieszak na pierścionki, chcę jeszcze dokupić zajączka na drugie święta, resztę dekoracji sezonowych wolę żywą, renifer jest biały holograficzny o bardzo prostej budowie, może stać cały rok. Na ścianach zawsze mam miejsce na sztukę, wyszukuję obrazy i szkice, są unikatowe, nie kupuję drukowanych obrazów w sklepach, z drukowanych rzeczy tylko zdjęcia lub plakaty. Również książki mogą być ozdoba albo zastawa stołowa, ładnie wyeksponowana ozdabia a używana poprawia nastrój, bo kawa w ładnej filiżance lub danie w ręcznie malowanej porcelanie sprawia, że jakoś bardziej mamy na nie ochotę.
[reklama usunięta]

18313998-ceramika-boleslawiec.jpeg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Co na plus w domu: 

+Zmywarka do naczyń

+Suszarka do ubrań

+Thermomix (ułatwia mi funkcjonowanie przy pięcioosobowej rodzince)

+Mop bioniczny Hizero (nie wyobrażam sobie go nie mieć)

+Basen ogrodowy - ale taki z prawdziwego zdarzenia stelażowy - mogą z niego korzystać zarówno dorośli jak i dzieci 🙂

[reklama usunięta]

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja lubię zajrzeć do hurtowni z kwiatami mają tam oprócz kwiatów fajne dekoracje, ostatnio skusiłam się aby zakupić na balkon sztuczny bukszpan kule [reklama usunięta] i jestem zakochana jak pięknie wygląda teraz mój balkon 😍

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Boże, ile jest komentarzy, że nie kupiłoby się termomixa. Ja szczerze też bym nie kupiła, bo wydawanie prawie 6 koła na robota kuchennego to dla mnie za dużo, mentalnie by mnie to bolało. 

Ale dostałam, gotować umiem, lubię, razem z mężem robimy zajebiste rzeczy w kuchni - a TM nam pomaga, zmieli coś szybko, ugniecie ciasto, pomiesza ect. Wcześniej gotowanie zajmowało nam więcej czasu. Teraz część rzeczy zrobi za mnie maszyna, tak samo jak pralka, czy zmywarka... 

A co do hitu mieszkaniowego, to dla mnie bidetka przy toalecie. 

Plus porządny serwis obiadowy, z ładnej porcelany jem codziennie [reklama usunięta].

Kitu chyba nie mam tak zupełnie szczerze, jak coś kupuje to musi być sprawdzone i muszę wiedzieć, że się przyda.

LUBIANA-BOSS-BIALY-SERWIS-OBIADOWY-I-KAW

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Plan domu z pewnoscia na jednym poziomie, duuuze okna, pomieszczenie gospodarcze z glebokim zlewem i wyjsciem na dwor, sypialnia rodzicow z garderoba i wlasna lazienka w jednej czesci domu a po drugiej stronie pokoje dzieci, sufity wysokie, podlogi w calym domu jednakowe (drewno) tylko w lazience plytki (na podlodze i pod prysznicem), ogrzewanie podlogowe i genvex, kuchnia z jadalnia, osobno salon  kominek, spizarka, pokoje dzieci minimum 14-15m kuchnia z jadalnia 30-40m  2 lazienki (jedna z prysznicem i wanna druga z prysznicem),

[reklama usunięta]

370973-103-1-600x450.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Na "baby shower" dostałam laktator od polskiej firmy [reklama usunięta]. Sama wcześniej interesowałam się tematem, koleżanki musiały podchwycić temat 😛

Jest to podwójny laktator ELEKTRYCZNY.  Posiada regulacje mocy ssania co stanowi duuużą przewagę nad innymi laktatorami... co dla mnie jest najważniejsze - laktator z łatwością radzi sobie z BEZBOLESNYM odciąganiem pokarmu 😚

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Dodatki do wnętrz to przede wszystkim takie rzeczy jak obrazy. Urządzając salon poza wypełnieniem go meblami, nowym telewizorem oraz ławą musieliśmy zadbać też o dekorację ścienną. [reklama usunięta] zamówiliśmy reprodukcję obrazy Pabla Picassa, a mając całe mieszkanie w styli vintage, takie połączenie się sprawdziło. Warto mieć ciekawe pomysły na aranżację wnętrz, a obrazy na ścianę to podstawa w mieszkaniach.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...