Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ja juz po kolejnej wizycie:) wszystko u nas dobrze. Maleństwo bylo tak ruchliwe, że moja gin trochę sie napracowala zeby dac mi posłuchać serduszka:) maly rozrabiaka rosnie bo prawdopodobnie chłopak ale pewność bede miala po polowkowych:) w maju mam dwie wizyty, wlasnie polowkowe i normalna u mojej gin:) niestety z malych minusow to lekkie zapalenie pochwy i musze brac przez kilka nastepnych dni tabletki dopochwowe :/ zmienila mi tez kwas foliowy na zestaw witamin. Na szczescoe za 60tab zapłaciłam 30zl wiec jeszcze nie tak zle:) z ciekawostek, schudlam 1kg wiec moze az tak duzo nie przytyje do konca ciazy:)

Misia i Izadeutschland, co u was ??

Odnośnik do komentarza

Witam, dziś umówiłam się n badania połówkowe na 03.06 po pierwszych badaniach usg wszystko ok czekam jeszcze na wyniki testu pappa.
Na badaniach lekarka powiedziała,że chłopczyk i że bardzo uparty tak samo sxturchala go żeby się lepiej pokazał, nawet wyszłam z gabinetu i po pół godzinnym spacerku wróciłam na badania ale maluch był tak uparty ze mało co pokazał :)

Odnośnik do komentarza

Polinkaa dołączam do pytania bajki. juz czujesz?? ja byłam odebrać wyniki moczu i mam jakieś bakterie. po 12-stej ide do gina. ciekawe co mi powie. dziewczyny a Was lekarz bada ginekologicznie na każdej wizycie? bo mnie badał tylko raz jak poszłam z podejrzeniem ciazy a pozniej miałam dwa razy wizytę i nie badał. nie wiem czy to dobrze, czy źle. Jak Wy miałyście ?

Odnośnik do komentarza

U mnie CRL 67,6 a NT 1,80 lekarka też powiedziała, że wszystko dobrze.
Molli też mam jakieś bakterie w moczu. Co do badania to za każdym razem mam usg z tym, że dopochwowe.
Powiem Wam, że też poczułam już dzidziusia. Ulokował się po lewej stronie i było to bardzo delikatne. Jakby bańka pękła. Cudowne uczucie. Teraz u mnie 14 tydz.
Eh wczoraj u mnie ładnie słoneczko świeciło a dzisiaj tylko wypatrywać deszczu. Aż nic się nie chce.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

U mnie crl 58mm a Nt 1.7 Lekarz powiedzial ze wyniki idealne.
Mnie bada na kazdej wizycie ale to pewnie dlatego ze ta szyjka mi sie skraca i sprawdza czy sie nie rozwiera. Kolejna wizyta 22 wiec zobaczymy co dalej.
Wczoram mialam takie bóle jakby miesiączkowe ale silne,myslalam ze urodze normalnie. Wzielam nospe i przeszlo.
Co do ruchow to ja jeszcze nic nie czuje...za duzo mam tluszczyku chyba.

Odnośnik do komentarza

Generalnie nie każdy lekarz chce robić badanie usg na każdej wizycie. W trakcie ciąży każda kobieta powinna mieć 3 razy takie badanie i są lekarze, którzy się tego trzymają, tacy służbiści :) Moja gin ma sposób jak z tego wybrnąć :) robi usg, ale nie wpisuje do karty, że je robi :) zawsze na wizycie mam badanie szyjki + później usg. Wczoraj własnie miałam takie krótkie ze względu na to, że nie było potrzeby, bo byłam 2tyg po prenatalnych, ale powiedziała, że zajrzymy na chwilę do maluszka, żebym była spokojniejsza :)

Generalnie u mojej gin jest kozetka, ale badanie zawsze jest na fotelu. Z tego względu, że bada szyjkę, więc wygodniej na fotelu i później już usg przez brzuch na fotelu :) na szczęście dopochwowo miałam usg tylko dwa razy, przy potwierdzeniu i w 8tyg. Już prenatalne miałam przez brzuch :)

Odnośnik do komentarza

No tak, słyszałam ze w pierwszej ciąży to pózniej :) ja nic nie czułam
Chociaż umiem określić gdzie - czy po lewej czy po prawej bo tam mnie wtedy tak ciągnie i mam twardszy w tym miejscu brzuch :)
Dzisiaj mam jakiś gorszy dzien, i wielokrotnie miałam taki pulsacyjny ból brzucha :( ale to chyba - mam nadzieje - nic złego :)

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...