Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dziś doła :( jestem niewyspana, boli mnie głowa, boli mnie gardło, jakoś mi tak smutno i źle :( Zaczynamy 40-sty tydzień, o 13 wizyta zobaczymy co i jak, ale ja nie czuję, aby się coś ruszyło...

I jeszcze miałam koszmary, śniło mi się np. że włożyłam małą do wanienki i gdzieś sobie poszłam, a jak sobie o niej przypomniałam to już było po dziecku ;( no wariuje!

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Pauka gratulacje! :) I gratuluje Wszystkim Mamusiom, teraz mam troszke mniej czasu dlatego nie wiem juz ktore dziewczyny, kiedy rodzily :P
Ale Wszystkim Maluszkom zycze duzo zdrowka!
Alice daj spokoj, naprawde straszne masz mysli :(
Denerwujesz sie pewnie bo juz bys chciala byc z malenstwem, na pewno jeszcze nie raz chcialybysmy jednak pochodzic z tym brzuszkiem teraz i miec chwile "spokoju" :D
Mi sie dziec rozwydrzyl bo nie moze zrobic kupki przez to mleko i nie chce juz ladnie zasypiac w lozeczku tylko sie awanturuje.. przyzwyczail sie do noszenia i glaskania i jakos bym chciala to jeszcze "cofnac" :P
Bo wczoraj to juz zasypialam na stojaco, maz posiedzial z Franusiem a ja sie polozylam :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! my nadal w dwupaku, ale też mam dziś gorszy dzień. Nocka była w miarę, ale jakoś od godziny 5:00 zaczęłam sobie wkręcać, że Mała się nie rusza. Oczywiście nie brałam pod uwagę, że przecież może spać, tylko sobie wkręcałam, że coś jest nie tak. W końcu przysnęłam, a jak mąż wstawał do pracy to oczywiście znowu to samo... ostatecznie uspokoiłam się dopiero jak zaczęła się kręcić, gdy poszłam z psem na spacer i zjadłam śniadanko :) ale faktycznie jest dziś mniej aktywna niż zazwyczaj. Chyba daje mi odpocząć po wczorajszej wieczornej walce jaką sobie urządziła w brzuchu :)

EmMadlen - może jednak Twoja Zośka wyjdzie pierwsza :D choć z tym rozwarciem to też różnie. Ja mam i nic :( maż mówi, że byłoby super, gdybym dziś urodziła, bo na weekend miałby nas w domu, no ale ja Zośki z brzucha nie wygonię, a skurcze są, ale pojedyncze :(

Odnośnik do komentarza

EmMadlen - a to czekanie wykańcza chyba bardziej niz cale 9miesiecy ciąży. Ja tak bardzo chce, zeby sie zaczelo, ze naprawdę sie nie boje :D juz bym chciala to przezywac :D

A tu jutro juz zaczynam 41tc, a myslalam ze do terminu nie pociągne. A wlasnie EmMadlen, ja tez mam sie zglosic w poniedziałek do szpitala :)

Odnośnik do komentarza

Hej :).

Pauka gratulacje. Mikołaj to maleństwo, ale nadgoni. Mega mega dzielna jesteś.

Eh u mnie noc TRAGEDIA. Co godzinę pobudka na siku. Wstać z łóżka to dramat. Mam wrażenie, że wszystko się rozrywa. Parę pojedyńczych skurczy miałam. No ale Błażej robi już w brzuchu wszystko po swojemu więc raczej jeszcze poczekam aż zdecyduje się wyjść.

EmMadlen WawAnia trzymam kciuki aby Wasze Zochy postanowiły się eksmitować ;).

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Jeeeny dziewczyny jakiego mam stresa...mialam dzis rutynowa wizyte,polozna robila ktg i zawołała lekarke bo cos jej sie nie podobalo,potem mnie uspokajaly ze chyba sprzet sie psuje i dadzą skierowanie na zapis do szpitala...dziwne bo następnej pacjentce zrobili bez problemu ktg i zapis byl ok...Trzymajcie kciuki, czekam w tym szpitalu na swoją kolej i sie denerwuje...;(

Odnośnik do komentarza

EmMadlen - moga razem ale dzisiaj okej ? :D

Ona1981 - mam dokladnie tak samo ze wstawanirm z lozka. Normalnir musialabym na pol siedzaco spac chyba :)

Maminka - trzymam kciuki! Postaraj sie nie denerwowac, bo to wplywa na zapis. Poza tym, gdyby cos faktycznie bylo nie tak na skierowaniu do szpitala mialabys dopisek PILNE. Na pewno to wina sprzętu albo maluszek nie chcial dac sie zbadac.

Odnośnik do komentarza

WawAnia uwierz mi że o niczym innym nie marzę :D
Ona1981 jej, mam to samo! Jakby mnie ktoś czasem nagrał jak wstaje to komedia :D a jeszcze mamy takie niskie łóżko w sypialni, ze muszę się nieźle namordowac :D w drugim pokoju mam z kolei wysokie łóżko ale tak cholernie niewygodne ze nie byłam w stanie na nim leżeć
maminka2016 daj znać jak będziesz po, na pewno wszystko jest ok!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...