Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Cukinka, ja dopiero dzisiaj (41 tydzień) pakowałem torbę bo mieli mnie dzisiaj kłaść do szpitala, wiec sie nie przejmuj :D

U mnie załamka - nic, zero, kompletnie nic sie nie dzieje i sie nie zapowiada... wiec odesłali do domu, mam przyjść na wizytę w sobotę....
rany.... do soboty to on z 4kg bedzie miec... ja go chyba nie mam szans urodzić sn....

Październikówka '16 i '18 :)

Odnośnik do komentarza

Cukinka to lepiej spakuj się :)

EmMadlen ja chodze znrozwarciem na 2cm od 3tyg (ale ponoć wieloródki tak mogą chodzic nawet miesiąc) Ale w piątek lekarka mi mówiła że mam gotowość porodową.

O 19 odeszły mi wody, skurczy Narazie brak. Zaraz jedziemy. Na razie leżę na lewym boku, kiedyś położna mi powiedziała że jak wody odejdą (czyste) to żeby się tak położyć żeby dziecko wprowadziło się prawidłowo w kanał rodny, więc leżę...

Odnośnik do komentarza

Ooo ale wieści, gratulacje Mila, a Kamama trzymam kciuki mocno. Ja dziś mam równo 37 tygodni i jestem przerażona, że to może być już niedługo, to znaczy nie boję się porodu, ale nie mogę sobie wyobrazić dzidziusia po drugiej stronie brzuszka,jakoś abstrakcyjne mi się to wydaje. Dziś posprzątalam calutenkie mieszkanko, stałam długo przy garach, teraz jeszcze będę prasowała. Chyba się muszę bardziej oszczędzać, jutro wizyta, więc pewnie się dowiem, czy coś się szykuje na wcześniejszy poród, czy nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Wszystkim rozpakowanym mamuskom gratuluje dzieciaczkow (I zazdroszcze ze macie to za soba), reszcie zycze powodzenia!
Kurcze..Wy sie martwicie ze dzieciaczki male a ja z kolei sie martwie ze moj duzy.. dzis dokladnie 39 tydzien I szacunkowa waga z usg to ok 4kg... wiec lepiej zeby sie wkrotce urodzil.... dodam ze ja wazylam 4.7kg przy urodzeniu wiec od zawsze mialam schiza odnosnie wagi... ehhh jakos to bedzie mam nadzieje ;)

Odnośnik do komentarza

kamama szybkiego i bezbolesnego porodu zycze!

Dziewczyny a ja mam pytanie z innej dziedziny. Zastanawialyscie sie juz nad urlopem macierzyńskim? Planuje isc na roczny i rozsadnie byloby wybrac opcje 80% platne ale gdzieś mi sie obilo o uszy,ze w momencie kiedy wybierze sie 100% i 60% w kolejnym polroczu, i to 60% nie wynosi 1tys zl to zus doplaca roznice. Czy ktoras z Was wie ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...