Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak w bezsenna noc nadrobić wszystkie wpisy,a przez parę godzin się zebrało i stron i rewelacji. Po pierwsze wszystkim świeżo upieczonym mamusiom wielkie gratulacje :) a po drugie powodzenia dla tych które właśnie się mecza przy porodzie! :) A i spokoju dla tych których czeka cesarska w najbliższym terminie :*
Mój alarm szybkiego porodu został trochę wstrzymany co prawda po głębszym zbadaniu szyjka nadal krótka jednak tragedii nie ma i choć lekarka nie przewiduje że dochodzę do terminu (27.10) to przynajmniej wiem że nie będzie to na dniach. Poza tym niech mały rośnie bo na daną chwilę waży niecałe 3kg.. chociaż po odstawieniu luteiny od dwóch dni brzuch pobolewa mnie jak na miesiączke,to dla mnie nowość bo wcześniej nic nie czułam.. Ale jakichkolwiek skurczy na razie brak.. w szpitalu napatrzylam się na niemowlaki które opuszczaly już szpital, dlaczego ja myślałam że one są większe?! Trochę mnie to przerazilo.. a Mój synek też zapowiada się chyba na maluszka..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Ja w dwupaku i do domu. Ale czekam jeszcze na usg, więc zobaczę malutką :) w nocy skurcze ustaly, a rozwarcie nie postepowalo. Pytalam lekarza czy moze cos dac na przyspieszenie ale powiedzial ze tak dobrze nie ma :) polozna mowi, ze w tym tygodniu urodze. Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza

Dagmarcia i Katka
Wy to juz "musicie" dzis urodzic. Nie ma dla Was nadziei na pzdziernik:-)oby to bylo dzis i zadnych wyjsc do domu.

koralina
To chyba raczej Cie puszcza!

Izu
Prawie 3kg to nie az taki maluszek.tzn MaZosmalenki,ale nie miniaturka:-))Z tego co pamietam to jestes tez drobna i niewysoka jak ja wiec no chyba giganta sie nie spodziewalas??
Ja to z tym moim wzrostem marze zeby maly poszedl w tate,ale tylko ze wzgledu na wzrost!!Tata nie kolis,ale 178cm jest,a ja 158.

MaZos
To porod mialas raczej lagodny,jakas taka bardzo radosna sie wydajesz!!!super!!

Odnośnik do komentarza

MaZos gratulacje, dużo zdrówka i czekamy na fotkę! Ja dziś miałam super nockę, ale jestem ciekawa jak najbliższe dni bez magnezu, bo brałam codziennie po 6 tabletek, więc teraz z każdym dniem się będzie wypłukiwal. My dziś wieczorem wybieramy się do jakiejś fajnej restauracji, jutro na wesele, więc znowu weekend zleci, no i już październik się zacznie.. Wszystko to mnie strasznie cieszy. Choć jak piszecie jak to wygląda przy samej końcówce, to czasem łapie mnie chwilowy strach..

Odnośnik do komentarza

A mnie od wczoraj boli podbrzusze i dzis znow i troche czopu sluzowego mi odeszło. Bylam na badaniu i lekarz stwierdzil,ze pessar sie ledwo trzyma. Kazal podlaczyc ktg i jakby wyszly skurcze to sciagaja pessar i niech sie dzieje wola nieba. Ale na ktg wyszly tylko 2 male skurczyki. Wiec czekam na dalszy rozwoj sytuacji. Dzis dzien chłopaka, może jakiś chlopak sie urodzi :) :)

Odnośnik do komentarza

gratulacje dla wszystkich mam! ale się dzieje pod koniec miesiąca nonono!

u mnie żadnych oznak, żadnych skurczy, czop nie odszedł.. jeszcze posiedze pewnie z miesiąc :(

pauka89 promocja była 2 dni, ale straszny dostęp do strony. dużo zamówień nie zrealizowanych, ciągle problemy.. ja długo walczyłam przedwczoraj i wczoraj żeby sie udało. same drobiazgi pozamawiałam, wrzuce Wam screeny.

wzięłam kocyk, bo nie mam takiego większego cieplejszego, pajac ocieplany, jeszcze może na jesień się przyda, czy do fotelika nawet, no i śpiochy i pajace ;)

monthly_2016_09/pazdziernikowe-mamusie-2016_51246.jpg

monthly_2016_09/pazdziernikowe-mamusie-2016_51247.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny widziałyście to?
"Październik w tym roku będzie wyjatkowy! Jedyny raz w naszym zyciu przeżyjemy miesiąc, w którym bedzie 5 poniedziałków, 5 sobót i 5 niedziel. Cos takiego zdarza się raz na 823 lata! Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w 1191 roku, a nastepne będzie miało miejsce dopiero w 2837"
Nie wiem czy to prawda, ale jak urodzimy w pazdzierniku to bedziemy mogły mówic ze nasze dzieci urodziły się w wyjątkowym miesiącu :D
agitsguciop sen był tylko proroczy, bo jak pamiętam Twoje ciążowe zdjęcie to nie ma innej opcji że córeczka nie bedzie piękna po mamusi :)
Pauka tez mam 158wzrostu :) w dowodzie 160 zeby sie troche podnieść;) także nie przewidywałam dużego dzieciaczka ale wolałabym zeby powyżej 3 kg ważył..Ale kto wie moze i juz waży, granica błędu 400g to ogromna różnica może być..

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

MaZos gratuluję ślicznej córeczki :) mam nadzieję, że moja niunia tez będzie taka słodka :D
Pauka89 I Izu88 tez mam 158 :p a ostatnio malutka niby 3457g ważyła juz i nie chce wyjść. . A niby z wagą była do tyłu.. ciekawe ile faktycznie będzie mieć.
Agitsguciop tez wczoraj chciałam na stronkę wejść i non stop mnie wyrzucało, ale rano widziałam ze chyba jeszcze promocja jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...