Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny
Zuzu gratulacje szkoda tylko że tak Cię wymęczyli! a niektóre położne to się chyba z zawodem rozminęły :\
ja też chodze prywatnie do lekarza i ktg mi nie robi. Ostatnie miałam robione w 31t jak leżałam w szpitalu z zagrożeniem porodu przedwczesnego.
Ciasteczka i murzynek wyglądają super miałam zamiar dziś robić ale wziełam się za sprzątanie i jak skończyłam to padłam, siły nie mam. Może jutro dam radę
Poza tym dziewczyny obudziłam się dziś rano z okropnym obrzękiem twarzy jak się zobaczyłam w lusterku to się prawie popłakałam, stopy też dwa razy większe niż normalnie, wystraszyłam się że to ten stan przedrzucawkowy ale ciśnienie mam ok. Teraz twarz w miarę ale nogi dalej spuchnięte. Co na to poradzić?? skarpetka męża jest na mnie przymała masakra....

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

katka11
Ja wczoraj wieczorem i dzis rano mialam spuchnieta twarz(jakbym pila dzien i noc%)i stopy. Teraz jest dobrze,ale nie ma we mnie zycia cos. Doopa boli,glownie prawy posladek. To moj39tydz moze tak ma byc:-))),a Ty juz koncoweczka bo 40tydz:-)).
Kurna,ale zeby skarpetka meza byla za mala???chyba drobniusia stope ma maz!

galaretka
To tez z synkiem sie nachodzilas w ciazy o matko!!!Chcialabym jeszcze w ciazy pochodzic,ale ponad 41tyg ojej to ja dziekuje. Juz taka meka zapewne!!

A co do seksu to wez tu czlowieku uprawiaj jak nie mam w ogole checi. Nawet nie chodzi o to,ze mi brzuch w czyms przeszkadza bo nawet nie bardzo,ale mi sie nie chce...
To sobie odpuszcze:-)

Odnośnik do komentarza

Molli
a pytałaś ją czy się nie boi???Ja chyba bym zapytała,tak z ciekawości. Szaaalooonaaaaa.! Ciekawe dlaczego jest w szpitalu,pewnie się nie oszczedza.

Koralina
na 100% na BebiProgram(jakos tak) i Hipp i 2 jeszcze takich znanych,ale nie mogę sobie przypomnieć na jakich. dziewczyny pisały,że podostawał:kocyki sensoryczne,zabawkę...

Ja imprezy żadnej nie mam,nie zanosi się na żadną przed porodem. Potem ludzie,rodzina bedzie sie zwalala patrzec jaki mam chlew:P

Odnośnik do komentarza

Z tymi rejestracjami to ja ponad miesiac czekałam. Wiec nie stresujcie sie, powinniście coś dostać dla maluszków.
Co do pchnięcia to.tez.tak mam. Położna kazała pic duzo duzo wody, bo to podobno sól zbiera sie w organizmie.
Jesli chodzi o ten nieszczęsny magnez to też go cholerka brałam i odstawiłam lekarz nic nie mówił, ale faktycznie lepiej go już nie brać.

Odnośnik do komentarza

Koralina
jeszcze na Enfamil sie rejestrowałam...uuuu skoro miesiac to juz kocyka chyba przed malutkiem nie zdaze wyprac,bo tak ze 2 tygodnie zostało do miesiaca:)jakis kocyk nowiutki,uprany mam. z godzine temu uprałam 2 po corce mojego 11-letnie hehe:):0i do tego różowe:)

Pojadłam śledzi i tak zle sie cos czuję. Dobra,idę z moim ogladac cos w TV

:*

Odnośnik do komentarza

Hej,
Słuchajcie jak chodzicie to tez was ciśnie coś w kroku ale tak bardziej ucisk na dwujke czujecie ? Bo ja tak od wczoraj mam :/
Ja się tylko rejestrowalam do Hippa i Enfamil :) ale to już dawno i z miesiąc czekałam na przesyłkę , a z hipp to chyba 2 nawet.
Moli ja bym chyba nie wytrzymała z taką szpitalną lokatorką. Moim zdaniem w ogóle nie zależy jej na dziecku. Miałam koleżankę która paliła i jej łożysko zestarzało się szybko i dziecko ledwo odratowali, wazylo 660 gram tylko.

Odnośnik do komentarza

Velveti - ucisk tak, ale to bardziej czuje taki napór na krocze. W sumie od jakiegos czasu juz czuje Zoske niska, jej glowke i raczki, jak tam sobie gmera :)

A tak na marginesie, to wreszcie udalo mi sie zdjac obrączkę! To moze jakis znak :) przegapilam moment jak moglam zdejmować i teraz od tygodnia z nia walczylam, zeby zdjac, bo balam sie ze przy porodzie jak mi zaczna puchnac palce to przetna mi ja, a tego bym nie chciała. Teraz Zoska moze wyjsc :D

Odnośnik do komentarza

I ja sie rejestrowałam na wszyskim co można i do tej pory przyszło tylko z hippa chusteczki mokre i naklejka na szybę do auta a reszta nic :\
tu dziewczyny macie taką stronkę na której się pojawiają jakieś darmowe próbki są dla maluszków i inne też gdyby któraś chciała :)
http://www.zafree.com.pl/index.php/oddam-za-darmo/486-darmowe-probki-dla-dzieci-2015
co do palenia w ciąży to bym taką deską dla otrzeźwienia walnęła:\ jak mozna tak truć takiego maluszka!!!
Pauka mąż ma stope jak yeti hehe :)
\ucisk czuję i ja ale nie na dwójkę tylko w kroczu jakby mi tam ktoś srubą wiercił :)

https://www.suwaczki.com/tickers/1usaupjyybl9kibx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...