Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

KasiKate
mi nikt nigdy szyjki nie masował,nie rodziłam. Niby masował szyjkę, świdrował na lewo i prawo łapą aż do pępka ją czułam. Mysłalam ze mi krew leci,ale nie.

Mowi ze porod starsznie boli i dzis moge tez te skurcze bardzo mocno czuć w nocy.

Tak sie wystraszylam,że zjadlam paczke chipsow,ktora byla dla niezapowiedzianych gosci:(

Odnośnik do komentarza

WISIENECZKA U mnie problem z kręgosłupem. Pojawił sie dokladnie po 3 porodzie. Najpierw był tylko ból w okolicy lędźwiowej a później doszła rwa kulszowa w prawej nodze z drętwieniem i lekkim niedowładem. Po badaniach okazało się że wyskoczyły mi dyski które uciskały na nerwy. Prawie rok czasu korzystałam ze wszystkich możliwych zabiegów aby uniknąć operacji i udało się. Ale niestety w ostatnich dwóch miesiącach wszystko wróciło.Lekarz uznał że na 99% po porodzie siłami natury moge się spodziewać że stan kręgosłupa znacznie się pogorszy tym bardziej że waga dziecka wynosi już ok 4300

Miśka1990 dzięki za wsparcie. Też sie tym pocieszam że niedługo zobacze mojego synka

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3mk3d8h3t.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale może trzeba się odezwać. Bo traktuja nas jak worki ziemniaków. Moj ostatnio na wizycie mówi mi, że ciąża to nie choroba. Czujecie? Zapytalam go dlaczego wystawia ciężarnym L4 skoro tak uważa. To chyba glupio.mu się zrobilo.i dal.mi w zamian skierowanie na.wszystkie.badania.
Jak bedziesz miala obok siebie faceta to moze spusci z tonu.

Odnośnik do komentarza

Pauka - co to za lekarz i gdzie Ty rodzisz?? :D kurcze, u mnie jest nie do pomyślenia, żeby wywoływać poród szybciej! Tylko kobiety z cukrzycą mają wywoływany poród w dniu terminu, a pozostałe muszą czekać. Moja przyjaciółka masaż szyjki miała dopiero na 8 dobę po terminie i urodziła w sumie niecałą dobę później. Ale żeby wywoływać poród jeszcze przed terminem to ja normalnie w szoku jestem :D

Odnośnik do komentarza

Mój właśnie pojechał po pizzę! :D mam taką ochotę, ale coś czuję, że to moja ostatnia na dłuuuższy czas :D

Generalnie dziś się dziwnie czuję. Ból w dole brzucha jak na okres, który ciągnie az na kręgosłup. Ucisk na krocze to już standard, ale silniejszy od wczoraj. Ból w pachwinach, twardnienie brzucha. No i od wczoraj biegunka. Oby to było już dziś! :D jestem taka podekscytowana tym oczekiwaniem na poród, na odejście wód płodowych, że chyba wgl się nie boję! :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za porady co do kosmetyków, czytałam sroke to pamiętam że ona bardzo własnie chwaliła hipp i babydream.. Ja sama stosuje mleczka do ciała z serii dla niemowląt, aktualnie mam nivea baby wiec w razie gdyby dziecku nie przypasiło to zużyje ja ;) a któraś pisała że ma ziajke ona nie jest od 1 mca zycia? ja szukałam to nie mogłam znależć od 1 dnia zycia..To jutro też niektóre z nas mają sądny dzień.. ja mam wizyte tez jutro i stresa żeby wszysko było ok..raczej nie przewiduje jak u niektórych, że mi przepowie szybko poród (bron boze dopiero 35tc!) ale ciągle słyszę od lekarza ze "ta szyjka w ogole mi sie nie podoba". Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5eeh18zaka.png

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2banli8pjg5xqf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...