Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

AgaMi gratuluję podwójnego szczęścia :) Ja jako farmaceutka jestem bardzo za szczepieniami, podstawowe szczepienia będę realizować skojarzone na pewno, bo to jest tak naprawdę standard na świecie i przede wszystkim mniej konserwantów niż w osobnych szczepionkach, no i jedno uklucie. Oczywiście przed szczepieniem będę robiła rano CRP na cito, żeby zobaczyć czy dziecko w 100% zdrowe. Z dodatkowych na pewno na rotawirusy zaszczepie, bo mój maluszek będzie chodził do żłobka i przedszkola, a jest to strasznie wredny wirus i u takich maleństw często kończy się szpitalem, więc tego chce uniknąć. Resztę dodatkowych nie wiem, ale jeśli finanse pozwolą, to być może też. Naprawdę nie warto czytać tych stron w google, bo one nie mają nic wspólnego z naukową wiedzą, ale np. też trzeba dzieci obserwować, bo jak dziecko jest chorowite itd. to takie szczepienie może osłabić. W rodzinie mam dodatkowo pediatre pracująca od 30 lat, no i ona też bardzo poleca szczepienia, jedyny minus jaki ona widzi, to niestety finanse..

Odnośnik do komentarza

AgaMi-

Wow gratulacje!!!!!piekna waga jak na blizniaczki,tak mi sie wydaje,ze wcale nie tak malo. Pewnie nie bedziesz miala czasu w ogole zagladac. Tyle obowiazkow. Napisz czasem jak dajesz rade!

ona1981
U mnie to nie wiem czy jest sklep medyczny. Faktycznie tanio dostalas.

Spac nie moge,co chwila chodze do pokoju malego i mysle co by tu jeszcze za pierdol pokupowac. Czuje zmeczenie,ale nie moge-chce mi sie bardzo chipsow. Kupilam w razie czego mega pake dla gosci i chyba nie dotrwa.

Odnośnik do komentarza

AgaMi też mi się wydaje, że waga piękna :) Jeszcze raz gratulacje!! Ja właśnie się obudziłam i gapie się na łóżeczko, bo pierwsza noc z nami stoi, nie wierzę, że to już tak niedługo będzie.. Za miesiąc mam rocznicę ślubu i byłaby to piękna niespodzianka :) Będę nieprzytomna, bo o 6 muszę wstać, żeby dojechać na usg piersi do centrum miasta. Jutro wizyta u lekarza, to dowiem się mniej więcej jakiej wagi mojego syneczka się spodziewać, no i już nie mogę się doczekać. Teraz czekamy na Nike, nie pamiętam czy syn czy córeczka.. Jeszcze nie mamy żadnego chłopaka z forum.

Odnośnik do komentarza

Łatwo pisać nie będzie bo próbuje karmić piersią a to dwa małe ssaki są :). Teraz się obudziłam bo znieczulenie zeszło i się nie wygodnie zrobiło.
Molli u mnie w 36 tygodniu stwierdzili 3 stopień dojrzałości łożyska. Lekarz mi powiedział kiedy jak nie teraz :). Spokojnie skończyłam 38. Dzieci wszystko dostawały. Tylko trzeba częściej robić usg i ktg

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Pauka, dlatego Wasze dzieciaczki z początku października już mogę legalnie wychodzić i czekamy też na chłopczyków.. Słowo się rzekło, jestem nieprzytomna i aż mi niedobrze z tego niewyspania. Jeszcze mąż chrapał, synek kopał i sobie pomyślałam, że tak już będzie z tymi moimi facetami kochanymi :)

Odnośnik do komentarza

AgaMi gratuluję córeczek :) ciekawe gdzie one się u Ciebie zmieściły w brzuszku, waga bardzo ładna :)
Ja juz spać nie mogę i głupie sny dziś miałam, że w McDonald's nie chcieli mnie obsłużyć każdy mnie olewal a ja stałam w tej kolejce i stalam i głodna byłam. Az w końcu wkurzona byłam i poszłam skargę pisać :p
Ja wizyte mam dop 27 września i u mnie chyba tez 3 stopień łóżyska będzie. . martwić się zaczynam.

Odnośnik do komentarza

AgaMi gratuluje podwójnego szczęścia! jak będziesz mogła to prosimy o zdjęcia córeczek.
Ale Wam zazdroszcze piglet02 i AgaMi :)
a moje dzieciatko waży ok 2700g w 37+6.mówie lekarzowi,że coś mało przybrala bo przez 4 tyg, bo ok 400-450g a on na to że to jest przyblizona waga i nie uwzględnia długości ciała, mierzona na podstawie obwodu brzuszka,głowy i dł kosci udowej.ciekawe jakie będą rozbieżności.i kiedy nastapi sądny dzień...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqgg368jcku.png

Odnośnik do komentarza

AgaMi serdecznie gratuluję i cieszę się Waszym szczęściem. Niech dziewczynki rosną zdrowo! No właśnie jak się ogarniecie to prosimy o zdjęcie.

A ja po wczorajszej wizycie w końcu spakowałam się i powiem Wam że dobrze że wcześniej bo mając wszystkie rzeczy porozrzucane po domu to i tak z listą pakowałam się godzinę, nie wiem jakby to było w panice... Pewnie pół rzeczy nie wzięłabym ;) zresztą wczoraj miałam skurcze przepowiadające więc tym bardziej mnie to zmotywowało.

Odnośnik do komentarza

KasiKate ja osobiście nie polecam i sama też nie stosowałam witaminy C nawet jak byłam bardzo chora, dlatego że to wszystko to suplementy nigdy nie przebadane. Poza tym o ile normalnie nie da się przedawkować witaminy C, bo nadmiar jest usuwany z moczem, to w ciąży może niestety szkodzić dziecku i jest na wykazie tych substancji których się nie powinno się stosować, więc przy przeziebieniu można zjeść sobie kiwi, czy pomarańcze, leczyć się herbatka z sokiem malinowym, z imbirem, cytryną i miodem, czosnkiem, syropem z cebuli, serią prenalen dla ciężarnych. Osobiście nawet tantum verde bym odradzala, bo ze względu na skład w trzecim trymestrze może opóźnić poród.. Mam nadzieję, że pomoglam :)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim! :-)

AgaMi gratulacje! Fajnie, że już z cyca jedzą. To musi być wspaniały widok ;)

Mnie słuchajcie tak zgaga męczyła, że noc miałam średnio przespaną. Rano już miałam zgage, nie ważne czy zjem czy nie to i tak mnie pali - masakrycznie! A tu jeszcze miesiąc przede mną...

Jestem ciekawa ile mój synek waży, bo ostatnio już sporo ważył, miał 2574g w 34tc, za tydzień okaże się ile przybrał ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...