Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Agitsguciop trzymaj się dzielnie! Na pewno dasz radę, jesteś silna, a maleństwo na pewno jeszcze dodaję odwagi.

Miśka1990 ja też się boję CC. Jak wróciłam od ortopedy to płakałam ja Ty :(
Nie wiem w zasadzie dlaczego aż tak bardzo, może dlatego że cały czas myślałam że urodzę SN, a tu pod koniec wychodzi co innego.. Może musimy jakoś zmienić nastawienie?
Mimo wszystko nadal mam nadzieję, że uda się SN.

Ja nadal smarkam, ale na weselu wytrzymałam do 1 w nocy więc myślę, że i tak nieźle.

Też muszę te gacie sprawdzić..

http://www.suwaczki.com/tickers/h44eugpjwj2a035p.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki. Z majteczkami tez miałam przypal i jakis czas temu kupilam drugie, wieksze. Mnie od kilku dni pobolewa podbrzusze. Lekko ćmi jak na miesiaczke. Dzisiaj doszedl jeszcze ból krzyża. Musialam wziac nospe. Z regoly jestem mega antylekowa ale juz dzisiaj wzielam. Zaczrlam dzidiaj 36 tydzien i modle sie o kolejne 2 , zeby miec skonczone 37tygodni. Wtedy bede spokojniejsza o synka. W 38tygodniu maja zdjec mi pessar i porod moze zaczac sie w kazdej chwili. Juz teraz mam rozwarcie na palec, wiec mam nadzieje,ze porod szybko bedzie postepowal :):) ktora z Was tez chodzi w rozwarciem? I jak Wasze bole brzuszka?

Odnośnik do komentarza

Ah z tymi facetami... Bardzo mi przykro że tak Ci się ulozylo... Posłuchaj swojej intuicji ona raczej zawsze nam dobrze podpowiada...

A ja jestem zadowolona bo mam mała sypialnię i zakładałam że przez jakiś czas Jeremi będzie spal koło naszego łóżka w koszyku ale martwiłam się bo ten okres trwałby ok 5 mies i co dalej... I takie właśnie zmartwienia i obawy wylałam wczoraj wieczorem do mojego męża, a on wziął odkręcił wezglowie naszego łóżka, wepchnął je pod skos i miejsce na łóżeczko jest hurra! Że też ja na to nie wpadłam... Ciąża rzuca się na mózg ;) tak czy siak jestem zadowolona z męża i miejsca ;)

Odnośnik do komentarza

ja tez mam rozwarcie na palec :)
Bole krocza juz teraz tak zalezy kiedy, ale tydzien temu to co noc mialam.. wgl myslalam ze jestem blizej porodu jednak teraz sie wszystko chyba uspokaja..
moze cisza przed burza :)
bol jak na okres tez mam.
jestem 37 tydzien i bardzo chetnie juz urodze..
musze zamowic jeszcze pas poporodowy bo pozniej moge nie miec czasu..
normalnie przez dwa dni tak podeszlam woda ze jak nacisne palcem na udo to slad zostaje...
nie chce juz tego goraca...
jeszcze alergia mnie dopadla, oczy mam male i czerwone i kicham :(
Moj wlasnie do Nas pedzi z No, jutro w nocy juz bedzie.
Bardzo sie ciesze, czuje sie od razu bezpieczniej.
Dobranoc kochane, spijcie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Tez puchne bardzo. Martwiłam sie tym czy czasem nie jest to jakieś zatrucie, ale ciśnienie w normie. Pewnie to przez upały. Poza tym czytałam ze przed porodem puchnie sie bardziej. Organizm robi zapas płynu na wypadek większego krwawienia. Pewnie to bardziej złożone ale takie wyjaśnienie mnie uspokaja.

Od tygodnia mam rozwarcie na opuszek. Na wizycie sie dowiem czy nie więcej. Krocze znów kłuje a miałam juz spokój. Poza tym napinanie b często. Codziennie myśle ze to juz ale młody każe czekać.

Dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza

Jestem od rana w szpitalu,ciagle kroplowki. Juz 3litry poszly...zostane tu pare dni.niektore wynikI mam dobre,na niektore musze czekac do srody:-((jest tu okropnie.Malo dzis pacjentek,pewnie przyjada jutro. Mam na sali kobitke z 4 ciaza. Ja coraz bardziej chora:-(a tu ani mleka z czosnkiem ani proszka...

Trzymajcie sie wszystkie:-*
Powodzenia na wizytach

Ps.lekarz na przyjeciu powiedzial,ze mam tak wska miednice(bo mierzyli),ze absolutnie nie moze byc u mnie sn tylko cc!!!powiedzial,ze nie ma szans aby dziecko sie przecisnelo.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie skurcze regularne od godziny... ale na razie nie patrzylam na zegarek co ile minut. Brzuch boli jak na okres ale dwa razy mocniej, do tego bole krzyżowe i napor na krocze. Bylam pod prysznicem, co zalecaja nawet w szpitalu, ale nie przeszło. Brzuch mam napiety. Czy to juz ? A ja torby nie spakowalam! Maz podchodzi spokojnie do tego, nie denerwuje sie, co mnie tez uspokaja. Polozylam się. Oby przeszlo... chcialabym dotrwac do piatku. Odmelduje sie rano, jak z nami :) ale w razie czego trzymajcie kciuki !

Odnośnik do komentarza

WawAnia
Możliwe ze to skurcze przepowiadajace.ja miałam co 20min przez prawie 3h ostatnio. Najlepiej to zweryfikować w ten sposób ze jeśli te skurcze Cię wzięły jak leżałas to trzeba pospacerować i odwrotnie jeśli Cię wzięły w ruchu to lepiej poleżeć.ciepła kąpiel tez dobra. Ja zażyłam no spe do tego.i się rozeszły.

Ale całkiem możliwe ze to juz poród...

Powodzenia!odezwij się co i jak się potoczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza
Gość agitsguciopp

Dzieki dziewczyny za wsparcie, musze dać rade dla malej :)

Prasowalam 4h.. Z przerwa na spacer z psem i kolacje. Padam. Poukladalam tez wszystko do komody i juz mam spokój ze wszystkim :D
Teraz będzie tylko to czekanie.. Najgorzej, a juz bym chciała mieć ta Zoske przy sobie :) przynajmniej zapomnialabym o jej ojcu gowniarzu.. :)

Ide się kąpać i spac chyba, mam nadzieje, ze przespie noc.

Odnośnik do komentarza

Godzinę temu ziewałam jak hipopotam. Położyłam się do łóżka i dupa blada. Przewracam się z boku na bok.
U mnie ostatnio strasznie stopy spuchnięte. Jak noszę rozmiar buta 36-37 tak wczoraj musiałam kupić 39 :'(. No ale pachwiny i krocze przestało mnie boleć. Już nie stękam na babulinka.
Spróbuje zasnąć. Jak się nie uda to trzeba będzie się przemęczyć.
Dobranoc Mamusie :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

WawAnia daj znać rano jak się czujesz i czy to juz. 3mam kciuki.
agitsguciopp jesteś bardzo dzielna kobieta. Niektórzy faceci nigdy nie dorastają.
Pauka89 wracaj szybko do zdrówka. Moze jutro dadzą Ci coś na to chorubsko. Dobrze, że lekarz Ci zmierzył. Znajoma w Niemczech męczył lekarz i tak sie skończyło że musieli ja operować, brzuch cały w siniakach a do tego rehabilitacja. My jednak mamy fajną ta opiekę.
Wisieneczka Musimy chyba się jakoś przestawić. Ja boję się tej cesarki, że nie będę mogła wstać do małego tylko czekać aż położna go przebierać będzie albo do karmienia mi dawac. Po drugie to jednak jak operacja. Do domu po 5 dniach dopiero a w domu starszy synek będzie czekał. Itd.
Wiem, ze wiele kobiet ma cc. Tylko ja się panicznie boję bo widziałam jak koleżanki się czuły po cc a jak po naturalnym. Najwazniejsze jednak są nasze malenstwa będzie co ma być.

A z tymi majtkami też muszę jutro zobaczyć.
Dobranoc kochane.

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Odnośnik do komentarza

Po Waszych wpisach.tez sprawdziłam moje majty i mam rozmiar L/XL z Canpolu- są dobre :) uff... przed ciążą nosiłam rozmiar 38.

WawAnia
Odezwij się co u Ciebie?bo się zastanawiam nad tym.

Pauka
Lepiej się czujesz?

EmMadlen
Odnośnie skurczy to polecam do poczytania linka:
http://m.dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/porod/835-jak-odroznic-prawdziwy-porod-od-pozornego

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ke6x11xzt.png

Odnośnik do komentarza

WawAnia i jak Aniu zatrzymało się wszystko?
Ja dziś bardzo dobrze spalam, tylko raz po 2 wstałam na siku :)
agitsguciopp trzymam kciuki aby się wam udało i aby twój chłop zmądrzał!
Pauka89 powodzenia i abyś jak najszybciej wyszła ze szpitala, zdrowa juz :)
Ja zaczynam coraz więcej po domu już chodzić, ostatnio mnie położna nastraszyla, że jak miałam usuwaną nadżerkę to będę mieć problem z rozwarciem i nie daje mi to spokoju. Jak ja wtedy urodze, czy będę się męczyć ileś godzin a potem cc. Wolałbym wiedziec ehh.. a chce sn rodzic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...