Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Izu88
Mam masc. Smaruje tzn rano posmarowalam, teraz wzielam te probiotyki tzn z gidzinke temu i troszke tak jakby pieklo. Zobaczymy. W pn zapytam czy bez kolejki mnie przyjmie:-) Dzieki dziewczyny za dobre rady:-*
Miśka
Nie stresuj sie. Kolezanka termina miala na 15 wrzesnia. W 35 tyg. gin ja wystraszyl, ze jest ulozona posladkowo i juz raczej sie nie przestawi. Pamietam, ze bardzo panikowala. Ale spokojnie chyba do 38 czy 39 moze sie obrócic jeszcze. I co? Urodzila wczoraj sn. Nie denerwuj sie na zapas.

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny!!!
Ja wczoraj miałam wizyte u lekarza. U mnie prawie 37 tydzień, waga synka 3600 co mnie przeraża. Jeżeli dotrwam do końca z pewnością urodzi sie z wagą ponad 4kg. Od tygodnia mam skurcze, wprawdzie nie regularne ale coś sie dzieje więc jestem przygotowana że w każdej chwili mogę zacząć rodzić. Bardzo chciałabym mieć to wszystko już za sobą bo z każdym kolejnym dniem jestem bardziej zmęczona i zestresowana

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3mk3d8h3t.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :-).
Leżę i zdycham. Masakra z tą pogodą. A jeszcze czeka mnie stanie przy garach. Obiecałam na jutro mojemu typowo śląski obiadek. Więc dzisiaj chcę sobie przesmażyć rolady, podgotować czerwoną kapustę i kluseczki zrobić. Miałam sernik jeszcze piec, ale chyba pójdę jutro do cukierni po gotowca..
Miśka głowa do góry. Jeszcze się przekręci dzidzia tak jak powinna.
Ja się dowiem w poniedziałek jaką pozycję mój szkrab przyjął.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie dziewczyny to pogoda cudowna:-))troche sie spocilam przy smazeniu plackow z cukinii,ale kocham taka pogode.W dobry nastroj mnie wprawia.

Wlasnie moj upral fotelik do sam.akcesoria itd,gondola teraz.

Ja ide odkurzyc w kuchni i umyc podloge.

DZIS W ciucholandzie kupilam spioszki i bluzke,ale to 3-6/6-9.

joly83-
Ladna waga dzidzi,ale zebt nue bylo wielkich oporow przy porodzie!

ona1981-
Jakie Ty dania robisz matko,nigdy czegos takiego nie robilam!!serniki to noje ulubione ciasta(oprocz tych na zimno).

Moj maly byl ciagle glowka do dolu,juz pogodzilam sie z sn. Na poczatku zalezalo mi na cc. Wizyte mam teraz we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Ja też zdycham w te upały, masakra :( a ponoć trochę jeszcze potrwają, więc liczę dni, aż skończę 37tc i niech się dzieje co chce :D

Moja koleżanka z pracy urodziła we wtorek. W poniedziałek (dzień po terminie) rano była na ktg w szpitalu, lekarz ją badał i powiedział, że nic tu nie wskazuje, żeby się poród zbliżał i że za tydzień ma przyjść znowu na ktg. A wieczorem o 23:00 odeszły jej wody. Pojechała do szpitala, ale nie dała rady naturalnie. Ale długo ją przetrzymali, bo dopiero we wtorek o 21:00 lekarz podjął decyzję, że nie ma sensu bo sobie nie poradzi i zrobili cesarkę. Także jest mega obolała i jeszcze w szpitalu

Odnośnik do komentarza

Pauka typowo śląski obiadek. KasiKate w temacie bo też ze Śląska ;).
Chyba też będę musiała sprawdzić te majtki aby w szpitalu nie było niespodzianki. Jeszcze te wielgachne podpaski muszę kupić.
Ja z całego serca chcę rodzić sn. No ale będzie co ma być. Byle Błażej zdrowiutki.
A mój starszak zażyczył sobie zwierzaczka. No i wybrał sobie myszkę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

ona1981-
Kurcze nie spodziewalam sie tych majtoch bo one nie sa za ciasne w brzuchu,ale w dup.. I w udach. Napisane jest na nich 38(Akuku). kurcze jestem szczupla wiec nie rozumiem:-(
Po prostu ta gruba podpaska mi za cholere nie wejdzie:-(

Ojej kiedys u moich rodzicow byla mysz japonska.brat zlapal ja za dluuuugasny ogon zeby wyjc z klatki i go ugryzla:-). Chomikow w dziecinstwie mielusmy z 6!.

Odnośnik do komentarza

Ja mam z canpola. Specjalnie wzięłam wielkie ale dopiero teraz po Waszych postach sprawdziłam. Pasują ale są strasznie liche. Takie nic.

Czuje sie jak czołg. Puchne zwłaszcza na wieczór, nie mam siły na nic. Młody sie rozpycha całkiem konkretnie. Mój nowy termin wypada za dwa tygodnie, ale codziennie myśle ze to juz. Jak nie bóle to kłucia.

Odnośnik do komentarza

agitsguciop-
A jaki mialas rozm przed ciaza?chodzi mi tylko o to,ze nie wiem czy brac 40 czy 42. Tyle,ze ja przed ciaza 34/36,ale jestem mikrusem!te 38 zaloze kiedys jak bede miala okres(na noc):-) badziewie takie to,nawet nitki mi sie rozdarly jak wciagalam te galoty.

Moje mieszkanie jest tak brzydkie,ze nawet jak posprzatam to wyglada fatalnie. Stare mieszkanie w bloku z "boazeria"na korytarzu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...