Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Z Nadia żadnych objawów nie miałam tylko trochę senna byłam. Brzuch był widoczny bardzo późno, czułam się rewelacyjnie teraz to jest inaczej z czego się cieszę ale już kilka dni znowu mam spokój i tu mnie to nie cieszy. Ale nic nie zrobię jak będzie coś nie tak, moje dzieciątko ma moja miłość czy będzie chore czy zdrowe nic nie poradzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribsbwki7my.png

Odnośnik do komentarza
Gość groszek1

Dziewczyny ja jestem w 12 tygodniu. Z ta szyjka to doktor mowil zeby duzo odpoczywac,ale jak to ogarnac mając w domu 2 dzieci...Na prenatalnych super,krew pobrali za 2 tyg wynik. a na usg wszystko wporzadku. Doktor niesmialo powiedział mojemu mężowi ze wygląda na to ze bedzie dzoewczynka...Byście widzialy tą minę...Mamy 2 chłopców wiec ta dzirwczynka to taka wyczekana.No zobaczymy,mam nadzieję ze sie nic nie zmieni.
Co do szyjki to ja jestem po 3 zabiegach lyzeczkowania i lekarz stwierdził ze to niestety jest wpływ tego ze ta szyjka teraz sie skraca. Mam nadzieje ze donoszę te ciaze.Będę walczyć.

Odnośnik do komentarza

Ooo gratuluję dziewczynek :)
Mi nie powiedzieli :o
Ja mam pytanie czy dostałyscie od swoich lekarzy skierowanie na poziom hormonu tarczycy tsh?
Ja nie dostałam i się tym martwię, ponoć nieobowiązkowe ale nie wiem czy nie zrobić samej bo się naczytalam i mam dylemat teraz... napiszcie czy mialyscie to badanie?

Odnośnik do komentarza

Velveti oczywiście tsh jest bardzo ważne wiec jeśli możesz zrób je sama, ja myślałam ze jest wszystko ok a okazało się inaczej. Norma tsh jest do 4,2 ale dla kobiet w ciąży max do 2,5. Ja miałam 2,9 i od miesiąca jestem na euthyroxie. A jeśli okaże się ze Twoje tsh jest za wysokie to dostaniesz od gina skierowanie do endokrynologa do którego idąc robiłam jeszcze badanie ft4 bo tak kazał gin.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Ja po Świętach kilogram do przodu mam :) ale że wcześniej schudła mi się dwa to nie ma tragedii :)
Wczoraj miałam usg prenatalne (12t+6d) i z dzidziusiem wszystko ok. Jednak przeziernosc wyszła 2,2 i dr skierował mnie na wszelki wypadek na test krwi PAPPA. U mnie wiek już nie ten (32) więc niby tylko na upewnienie sie, ze jest ok. Ale u mnie w rodzinie ani u męża nigdy nie było żadnych problemów z dzieciakami więc i tym razem myślę będzie podobnie. Miała ktoras z Was podobny wynik?

Odnośnik do komentarza

MaZos - ja miałam badania prenatalne w ubiegłym tygodniu w czwartek. U mnie test z krwi to był, że tak powiem standard. W zasadzie to nie wiedziałam, że tak ten test z krwi się nazywa :) dobrze, że Ci go robią, zawsze lepiej jak wyliczą prawdopodobieństwo, a na pewno wszystko będzie dobrze :) u mnie cała wizyta zaczęła się od pobrania krwi właśnie do tego testu, później rozmowy z genetykiem i na koniec usg prenatalne. Wyniki z krwi będę miała 7 kwietnia i wtedy mam wizytę u genetyka. Także w zasadzie już za tydzień. Szybko minęło. Natomiast jeśli chodzi o przezierność to mój wynik jest niższy, ale ja też miałam wcześniej badania prenatalne, bo moja gin kazała je zrobić do końca 12 tygodnia, więc ja akurat byłam ostatniego dnia 12 tygodnia :) a już następnego zaczynałam 13 tydzień :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego najlepszego po świętach :)

Dopiero dziś wróciliśmy od moich rodziców, jedzenia było duża, a nikt nas nie wyrzucał to sobie przedłużyliśmy pobyt.

Przeżyłam chwile grozy podczas świąt. Czuję się jakoś tak lepiej, mniej mnie mdli, więc oczywiście zaczęłam się martwić czy wszystko ok. Przestałam jak podczas wizyty u znajomych zaliczyłam omdlenie. Mieli strasznie ciepło w domu (prawie 27 stopni!), a my dopiero co weszliśmy z dworu i staliśmy chwilę w kuchni. Poczułam, że coś jest nie tak i gwiazdki przed oczami, przeszło mi ja tylko usiadłam.

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73upjylafx9tq5.png

https://www.suwaczki.com/tickers/o148o7es9dq5u92p.png

Odnośnik do komentarza

Kobitki mam pytanie, mam nadzieję że jest tu trochę Mam z Wrocławia:). Ja jestem z Wrocka, termin mam na czerwiec, będę miała córeczkę Hanię. Bardzo chciałabym zrobić mojej córeczce sesję noworodkową zaraz po urodzeniu, moja koleżanka robiła swojemu synkowi, super pamiątka. Czy któraś z Was też o tym myślała?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...