Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tydzień mija pod znakiem większych mdłości, bólu głowy (pewnie dlatego doszły wymioty) i ciągnięcia po bokach. Dodatkowo śpię jeszcze więcej i mam wysyp niespodzianek na twarzy... Ponoć wszystko normalne. Maluszka widziałam tydzień temu i wiercił sie maksymalnie :) za pare dni kończę 12 tydzień.

Odnośnik do komentarza

Mnie tez mdłości męczą, a myślałam,ze nadchodzi poprawa. Niestety byla to tylko cisza przed burza. Piersi mi sie troche uspokoily w ostatnim tygodniu ale od wczoraj znow mnie bola:( najgorzej sutki.

Kiedy to sie skonczy. Nie potrafie cieszyc sie w pelni ta ciaza przez tak zle samopoczucie. A tak bardzo pragnelam tego szkraba. Nawet nie mam sily sie usmiechac :(:(

Co do przeczuc to i sie wydaje,ze rosnie we mnie dziewczynka. :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Też dawno się nie odzywałam ale w sumie nic się nie dzieje. Chodzę do pracy trochę posypiam a apetytu brak. W środę wkoncu wizyta i prenatalne ciekawi mnie czy wszystko wporządku z dzidzia o czy może będzie juz widać czy chłopczyk czy dziewczynka. Ja chciałabym wiadomo przede wszystkim zdrowiu kiego bobasa ale gdyby mogła wybierać to dziewczynka ale przeczucia żadnego nie mam.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgqgxhz496.png

Odnośnik do komentarza

Molli -mam tak samo jak ty 4 dni spokoju a wczoraj cała niedziele przeleżałam na wymioty moj lekarz dał mi czopki , zebym nie wymiotywalam ale i tak ciagle mi niedobrze . Chce tylko wierzyć ze po 12 tygodniu mi przejdzie teraz jestem w 10

Odnośnik do komentarza

Witam Po bardzo dlugim czasie Kochane kobietki!
Jak tam samopoczucie i malenstwa?
Dlugo sie nie odzywalam ze wzgledu na brak internetu miedzy innymi.
11 marca mialam usg-tetno pojedynczego zywego plodu, bylam prze szczesliwa. ale na sam koniec doktor powiedzial ze sa jakies plamki, pozostalosci po plamieniu i albo to sie wstapi albo ciaza moze sie nie utrzymac. nie ukrywam ze troszke mnie to dobilo. od tego czasu jak tylko cos mnie zaboli to zaraz mysle, panikuje.
15 marca wizyta u prowadzacego ginekologa- w zasadzie nie skomentowal wyniku usg. zbadal mnie i uwaza ze wedlug niego wszystko w porzadku. mam miec jeszcze jedno usg w tym tygodniu dla sprawdzenia ale nie moge sie dodzwonic do rejestracji, ciagle zajete ;///
Mam nadzieje ze u Was znacznie lepiej.
Ja tylko ciagle mysle, nadal nie mam apetytu i jestem ciagle zmeczona.

Odnośnik do komentarza

Hej kochane i ja w końcu włączyłam laptopa :)
Od wczoraj leżę na obserwacji w szpitalu - chyba przemęczenie Za dużo w ostatnim czasie stresów - przeprowadzka i długie weekendy na uczelni... Same dojazdy do uczelni i powrót do łącznie 100 km dziennie i 2 godziny spędzone w samochodzie. Na szczęście pomimo śladowego plamienia jednorazowego i bólu brzucha serduszka biją. Na dzień dzisiejszy wiem że dzieciaczki są dwuowodniowe i dwukosmówkowe :) Co do przeczuć może parka albo 2 dziewczynki :) Ale najważniejsze aby zdrowe jak będę chłopcy też będę szczęśliwa :)

Odnośnik do komentarza

Madziorek będzie dobrze. Mi lekarka też nie powiedziała ile dzidzia ma. Jednak pokazała bijące serduszko.
Sroczka lekarze to potrafią dobić człowieka słowami. Ale w sumie dobrze, że są szczerzy.
Ja jak byłam w 5t w szpitalu z krwawieniem to powiedzieli, że ciąża się nie utrzyma. W 7t lekarz stwierdził "to cud, że dziecko żyje". Jak widać moje maleństwo jest bardzo waleczne. I ja też jestem pozytywnej myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

alexandra90 to tak samo jak u mnie dwuowodniowe dwukosmówkowe :). Odpoczywaj ile się da, raz że dla maluchów. A dwa że później może być już mniej czasu na odpoczynek, taka dwójeczka może dać nam do wiwatu.
Sroczka lekarze czasem nie potrzebnie straszą na zapas, a maluch napewno da rade.

Odnośnik do komentarza

Ucięło mi część tekstu :/ widzę ze większość z Was ma przeczucie ze będzie córcia. Ale zazwyczaj córunia jest tatusia :P jutro mam wizytę. Trochę się boję i stresuje ale mam nadzieje ze będzie dobrze. Fajnie jest czytać jak opisujecie ze słyszałyście serduszka swoich pociech. Taki mały cud w nas rosnie;)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuniaczu

Misia ja tez tak mam wszelakie miesoooo fuuu,pieczywo tez na sile. Mialam 4 lepsze dni,gdzie zaczynałam jesc ale od wczoraj znow tragedia. Jedzenie mogloby nie istniec,waga w dol.co mnie niecieszy.no ale niekotrzy tak mają, moze pozniej nadrobimy

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj na badaniu USG tym pomiędzy 11 a 14 tyg. ciąży.. dziś zaczęłam już 13 tc. więc wczoraj był 12 tc i 6 dzień... lekarz stwierdził, że dzidzia jest za mała na to badanie i kazał przyjść za tydzień..... niestety są święta więc najbliższa wizyta usg może być dopiero 1 kwietnia... a będę już w 14 tc +3 dni.... i trochę się martwię czy to już nie za późno na to badanie..
jak sądzicie czy spokojnie czekać do tego 1.04 czy szukać innej przychodni może mają jeszcze wolne miejsca np. na piątek lub wtorek zaraz po świętach??

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja po dłuższej nieobecności:)
Jaskółeczka dlatego ja lubie chodzic prywatnie dzis dzwonie dzis mnie przyjmuje:)jest miło USG na kazdej wizycie wszystkie moje watpliwosci i zmartwienia sa wytłumaczone i wizyta trwa 40minut.
Oprocz fasolki w brzuszku mam dwie coreczki dosc małe 3latka a druga 10mscy i od tygodnia mam w domu szpital obie maja goraczke po 39,5 stopnia ,nie wspomnie ze mnie mdłości męcza i metaliczny smak w ustach. noce nie przespane i w dodatku cały dzien same w domu,(OPROCZ WREDNEJ TESCIOWEJ ZA SCIANA) Kochane wszystkim wam serderdecznie wspołczuje mdłosći i silnych wymiotow. A ja mam metlik w głowie i nie wiem kogo nosze w brzuszku:)Najwazniejsze oby całe i zdrowe. a z tym mierzeniem dzieci przez usg uwierzcie roznie bywa:)to moja 3ciaza i z pierwsza corka jak szlam do porodu mialam przed Usg i lekarz nastraszył mnie ze corka malusia bedzie maksymalnie 2kg. a po porodzie okazało sie ze wazyła 3.700:) druga ciaza 4kg, a moja p doktor sie smieje to teraz bedzie kolo 5kg. bo kazda ciaza jest wieksza pozdrawiam was wszystkie:)

Tekst linkahttp://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n73jkdpbfbt.png[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n73jkdpbfbt.png[/img][/link]http://www.suwaczki.com/tickers/eikt9n73jkdpbfbt.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny! Mam pytanie. Dokucza wam brzuch po bokach? Ja mam taki właśnie dyskomfort niby nie ból, ale takie napięcie/ciągniecie. Miałam z tym spokój a od 2 dni czuje wyraźniej. Jutro kończę 12 tydzień.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...