Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamusie 2016


AnAd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie październikowe mamusie. Jestem kolejną mamuśką, która dołączyć chce do grupy. Pierwsze 2 kreseczki wyszły mi 5 lutego, kolejne 7 i 9. Pierwszą wizytę u gin miałam 12.02. Niestety 18.02. znalazłam się w szpitalu z powodu krwawienia. Po badaniach lekarz stwierdził, że pojawił się krwiak. Do tego niekształtny pęcherzyk ciążowy :(. W szpitalu dostawałam Duphaston. Od pn jestem w domciu i biorę 2x dziennie dopochwowo Luteinę. Lekarz przy wypisie powiedział, że pęcherzyk jest z ciałkiem żółtym więc nie mam się martwić. Jednak jakieś obawy są. Kolejną wizytę mam już u swojego lekarza w poniedziałek.
Jestem szczęśliwą mamą prawie 11to letniego Kacperka.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

ona1981
Witam wszystkie październikowe mamusie. Jestem kolejną mamuśką, która dołączyć chce do grupy. Pierwsze 2 kreseczki wyszły mi 5 lutego, kolejne 7 i 9. Pierwszą wizytę u gin miałam 12.02. Niestety 18.02. znalazłam się w szpitalu z powodu krwawienia. Po badaniach lekarz stwierdził, że pojawił się krwiak. Do tego niekształtny pęcherzyk ciążowy :(. W szpitalu dostawałam Duphaston. Od pn jestem w domciu i biorę 2x dziennie dopochwowo Luteinę. Lekarz przy wypisie powiedział, że pęcherzyk jest z ciałkiem żółtym więc nie mam się martwić. Jednak jakieś obawy są. Kolejną wizytę mam już u swojego lekarza w poniedziałek.
Jestem szczęśliwą mamą prawie 11to letniego Kacperka.

Witam.cie serdecznie tym pecherzykiem.niby nieksztaltnym się naradzie nie martw bo miałam tak.samo na 1 wizycie lekarka powiedziała ze nie podoba się jej ten pęcherzyk jego kształt i położenie następnie inna stwierdziła.ze znajduje się w prawidłowym.miejscu na ma prawidłowa wielkość i kształt wiec chyba ilu lekarzy tyle opinii :-) pozdrawiam.cie serdecznie

Odnośnik do komentarza

mila2
Odebrałam dziś wyniki z moczu krwi i poziom glukozy. I morfologia książkowa poziom glukozy lekko zaniżony ale w moczu jakieś nabłonki fosforany i kryształki liczne i tak się zastanawiam czy to oznacza jakąś infekcje?

zadnej infekcji to nie oznacza masz wszytsko w porządku.infekcje oznacza podwyzszony poziom leulocytów,erytrocytów i liczne bakterie.pozdriawiam :)

Odnośnik do komentarza

faktycznie dużo z nas jest na duphastonie, ja po 2 dniach brania leku nie widzę poprawy, wciąż krwawię, w środę w szpitalu gdy to wszystko sie zaczeło lekarz na sug powiedzial, że wszystko jest ok, nie zna przyczyny krwawienia...zobaczymy bedzie co ma byc, dziś zrobilam bete czekam cierpliwie na wynik
czuje się jak w każda inna miesiaczkę z każdą wizyta w wc czuje, że to chyba koniec

Odnośnik do komentarza

Sister89
juz dzis nie ma dla mnie miejsca, jak krwawienie jest obfite to mam a jechać do szpitala poczekam do jutra jeżeli sytuacja się nie uspokoi

A nie jest spowodowane to krwawienie krwiakiem? Ja krwawiłam 2 dni a potem jeden dzień już na brązowo. Jeżeli masz możliwość to dużo leż i wstawaj tylko do wc. Wiem jaki to lęk bo sama przechodziłam. Do teraz jak tylko więcej śluzu ze mnie wyleci to z obawą idę do ubikacji.

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza
Gość Tyśka90

Sister89
juz dzis nie ma dla mnie miejsca, jak krwawienie jest obfite to mam a jechać do szpitala poczekam do jutra jeżeli sytuacja się nie uspokoi

Ja na krwawienie brałam cyclonamine , duphaston i exacyl i ustąpiło po 1,5 dnia. Spróbuj umówić się do lekarza prywatnie jak najszybciej lub na izbę przyjęć, bo takie krwawienia mogą być zagrażające. Wiele z nas boli się prosić lekarzy i się narzucać, ale tu chodzi o nasze dzieci, a w tym stanie to tylko mama zadba o nie najlepiej. Także niezwłocznie udaj się do jakiegoś lekarza. Mi lekarz dał jeszcze cyclonamine do domu w razie jakiegoś krwawienia.

Odnośnik do komentarza

A na forum czytalam tylko te dobre rzeczy nawet przez myśl mi nie przeszło.ze cos.może być nie tak.... Wydaje mi się ze czytając rożne głupoty człowiek tylko się dołuje i smuci a każda ciąża jest inna ja na poczataku tej ciazy tez zaczelam czytam fora o pustych pęcherzykach i byłam.na skraju załamania teraz wchodzi tylko tu z nadzieja ze dotrwam do października

Odnośnik do komentarza

RenataG83
Powiem.Wam dziewczyny że będąc juz wcześniej trzy razy w.ciąży nigdy nie robitam Bety HCG i jakoś człowiek spokojniej chodził po tej ziemi i na każda.kolejna wizytę ... Takie moje spostrzeżenia ....

Przyznam szczerze, że też nie robiłam. 10 lat temu to nawet nie wiedziałam, że można takie badanie zrobić ;). Eh chyba jakaś zacofana jestem ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...