Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. U nas noc już po staremu tj pobudka pierwsza o 1 a potem co max 2 godz i szukanie cyca i ciśnienie kupy.
Ja też twarzy małej nie przykrywam na spacerach tzn ma chustkę i nie raz zasune jej usta ale to wszystko. U nas na wybrzeżu nie było jeszcze takich zimnic. Też niekiedy odsłania jej budkę, jak nie śpi, żeby popatrzyla sobie w niebo, na suche drzewa ;)
Co do pampersów zielonych 3, są inne niż 2, bo przede wszystkim strasznie śmierdzą, nie wiem czym oni je perfumują, bo mi śmierdziała sucha a jak Gosia nasikała to już nie do wytrzymania. Teraz używam pampersów 3 sleep and play pomarańczowe są tańsze, nie śmierdzą i też ok.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hania od paru dni wie ze ma raczki :) bawi się paluszkami i chwyta już przedmioty :)oczywiście łapie i pcha do buzi :D
Nie bardzo dzisiaj dała mi pospać. Nie pamietam już takiej nocy żeby pół nocy spała mi na piersiach w łóżku. Bo tylko w tej pozycji na brzuszku jej było dobrze. W każdej innej brzuch bardzo bolał. Spałyśmy tak do 8:00. Średnio się wyspalam bo kwękala i rzucała głowa.
Rano tak się obsrala za przeproszeniem ze po pachy aż :D masakraaaaa

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53326.jpg

monthly_2016_12/wrzesnioweczki-2016_53327.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje Drogie nie mam pojęcia gdzie można kupić to cudo :) ostatnio jak była u nas na weekendzie córka mojego R to jej to przywiozła :) mówiła ze to jej zabawka jak była mniejsza. Także możliwe ze tego już nie ma na stanie bo pewnie pare lat temu było kupione.
Ale fajne to ! Wibruje i swieci. Pomaga w karmieniu butelka :) zajmuje się zabawka a ja jamą karmie.

Jeśli chodzi o spacerki to ubieram body z długim rękawem spodnie skarpetki jak jest zimniej poniżej zera to jeszcze bluzę, na to kombinezon misiowy i wkładam ja do spiworka. Na raczki rękawiczki. No i czapka na główkę.

Odnośnik do komentarza

Ja ubieram tak jak Qarolina, ale u nas w Gdańsku nie było aż takich mrozów, kilka dni minimalnie poniżej zera. Jedna warstwa pod kombinezon, śpiworek w gondoli też dość cienki, ale małemu zawsze było ciepło. Ale dzieci też są różne, więc sprawdź na karku czy nie spocony, czy nie ma potówek. Może lubi ciepło;-) u nas mimo wszystko czasem jakieś potówki wychodzą, już nie wiem czemu...

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Mama Joasi ja mam kojec z motherhood, który zakupilam w ciąży. Z brzuchem spalo mi sie na nim fantastycznie, a teraz uzyw go do karmienia. Swietnie podpiera plecy, jak w fotelu dopasowanym na wymiar, Stasia trzymać nie musze, tylko mu przedramie wkladam pod glowe, zeby mial wyżej. Do karmienia na leżąco tez jesy super. Gdyby nie on to w zyciu bym sie nie wyspala. Wiem, ze Staś sie ze mnie nie zsunie jak spimy. Najtanszy nie byl, ale to z pewnością jeden z najbardziej trafionych zakupow w zwiazku z dzidziulem.

Ja na spacer ubieram Stasiowi to co ma w domu (body z dlugim i spiochy/polspiochy, albo body na ramiaczkach i pajac) i na to kombinezon (taki, ze na wierzchu ma misia a w środku tylko bawelniana podszewke) i do spiworka. W domu zwykle ma chlodne lapki. Mamy 20 stopni. Na spacerze nigdy mi nie zmarzl, nigdy tez niczym nie zakrywam mu buzi, ani nie okrywam budki.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wiem w czym tkwi wasz problem z pampersami. Rozmiar 3 pampersow sa dwie wersje. Jedne sa takie same jak dwojki i nie smierdza:) a drugie sa takie zielone, smierdzace. Rozroznic je mozna tak, ze te zielone na paczce napisane jest ze maja trzy kanaliki czy cos takiego. Ja kupowalam zawszs w rossmannie i tam sa te zielone - paczki po 72 pieluchy czy jakos tak, a ostatnio maz kupil w stokrotce wieksza paczkę pobad 90 sztuk i tan byly wlasnie te normalne.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...