Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte - fajne słodziaki :) Widzę że i u Ciebie poszewka na rogala w praniu. U mnie jest tak że co założę czystą to zaraz znów uwalona, zazwyczaj przy pierwszym karmieniu, no i 3 razy była uwalona wyplywajacą z pampersy kupą, o zgrozo!
Muszę się zorientować z tymi biustonoszami Alles, może coś zamówię, tych spadochronów nie szkoda co chwilę prać ale jak mówicie ze tamte nie do zdarcia to chyba trzeba się zaopatrzyc.
I muszę zapisać się do fryzjera i na paznokcie. Zaraz grudzień u pewnie będzie masakra.
Naszej nocy nawet mi się nie chce opisywać. Nie wiem jak ja to robie ale nie śpię w dzień i jakaś tam energia jest...
Obserwując uważniej Błażeja po szczepieniu zauważyłam że chętniej głowę obrona w prawą stronę. Już zaczęłam sobie pomagać telewizorem żeby patrzył w lewo, ale to pewnie nie jest dobra metoda. Hmm i jak robi te swoje minki to czasem usta wykrywia niesymetrycznie. Czasem tylko jeden kącik idzie mu w górę, albo w dół. Nie wiem czy dobrze to opisałam. Wasze dzieci też tak robią?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3ko4mkw3ce.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte cudne rodzeństwo.
Też mi się marzy jeszcze Maleństwo. A jak Stasia przeziębienie? Maciek dalej charczy nie wiem już czy to normalne czy nie. Badala go w srode. niby ok. Bo tylko w nocy i rano tak ma, katar w zasadzie się skończył.

Mala mi a co jest nie tak z tym siusiakiem? Muszę poprosić żeby przed szczepieniem Maćkowi też sprawdziła bo coś mi się nie podoba. Anginy bardzo współczuję, dużo zdrowia dla Was.
W przyszłym tygodniu Idę znowu do ginekologa bo plamie juz drugi tydzień, ile można.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Mala moja tak córeczka miała jak płakała, ze jeden kącik ust jej się wykrzywial. Miała zalecona usg głowy. To jeszcze jak byliśmy w szpitalu na 2 dobę. Myślałam ze zwariuje do badania. Modlilam się, bo powiedzieli mi że to mogą być nerwy uszkodzone. Mogło do tego dojść podczas ciężkiego porodu i faktu ze Ninka była duża. Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Charkitte cudne dzieciątka :) a Córcia już duża ! Zazdroszczę ze masz parke :)!!
Szczęściara Hania tez tak charczy, próbowałam odciągać bo myślałam ze to katar ale to nie to ! Pewnie to ta sapka z suchego powietrza. Eh przejdzie pewnie dopiero jak się skończy sezon grzewczy...
Kasia nic Milence nie jest, tak mi się wydaje, a ten wylew sam się wchłonie, pewnie pękło jej naczynko w oczku z wysiłku, może kupkę sadziła i mocno się Zapierała. Moja czasami jak robi to aż cała czerwona na buzi. Tez miałam kiedy taki wylew w oku krwisty... wyglądało to strasznie ale wchłonęło się po tygodniu chyba :)

Odnośnik do komentarza

Iwa jeśli chodzi o ćwiczenia ndt to ciężko to będzie oPisac ale spróbuję.
Na plecach uginamy nogi w kolanach i klapiemy podeszwami stop jedna o drugą i w tej pozycji raz jedna stopka do buzi raz druga. Dokładamy rączki żeby trzymały stopki i znowu klapiemy.

Potem raz jedna rączka do góry za głowę prosta raz druga. Bo trochę miał przykurcze w raczkach.

Potem podnoszenie glowki na plecach raz na prawy bok raz na lewy.

Na koniec turlamy na brzuszek i wyciąga rączki spod siebie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara wczoraj lekarz sprawdzala siusiaka i sie okazalo ze ma zrosniety napletek.. i jak masc w ciagu tygodnia nie da poprawy to beda nacinac chirurgicznie...
A te cwiczenia o ktorych napisalas to na co sa? Bo nie moge znalezc watku;) bo my dostalismy wczoraj tez skierowanie na rehabilitacje bo maly ma asymetrie i tak sie zastanawiam czy te cwiczenia o ktorych piszesz nie maja moze cos wspolnego

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a4hekpmu1.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kaśka mój Tak miał z naczynkami okazało się ze sobie po prostu przyfasolil piastka. Przeszło samo. Maag super wyglądasz. Charlotte dzieciaki super. Dziewczyny ile macie kg do zrzutu.? Ile można Chudnac tygodniowo karmiac piersią by nie zaszkodzić dziecku ? podobno jak za dużo chudniemy to co toksycznego ze spalania tłuszczu dostaje się do mleka. Co o tym myślicie .?

Odnośnik do komentarza

Ardo właśnie tak ma ze odkasluje ja. Krztusi się i ulewa razem z ta ślina. Biedna musi ja to męczyć pewnie.
Jeśli o chodzi o kg to ja już wazę mniej niż przed ciąża. Schudłam jakieś 16,5 kg. W sumie to nie ograniczam się z jedzeniem. Ale waga stoi już od 2 tygodni może dlatego ze zaczęłam jeść słodycze a wcześniej nie jadłam. Chciałam jeszcze 6 kg schudnąć. Muszę przestać jeść te Szustkiewicz ciasta od teściowej i mamy :p

Odnośnik do komentarza

Witam sie :).
Ja nie wiem ile mi dokladnie spadlo bo mi sie waga popsula :D.
Od tygodnia juz jem normalnie to znaczy tez slodycze ktorych na chrzcinach dostalismy duuzo np skrzynie ktora zamieszczam na dile wyladowana slodyczami ale na szczescie nie cala. I kurcze jem codziennoe no i niby Zosis robi kupki ladne i nie prezy sie ale zawsze pod koniec dnia mam wyrzuty sumienia ze wzgledu na siebie i na mala az cwiczeniami tez nie jest dobrze np teraz mala usnela to ja tez na kanapie i pije herbatke. Mamy kp jak u was ze slodyczami?

monthly_2016_11/wrzesnioweczki-2016_52563.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Rafaello-przy mnie nie mozna wymawiac tego slowa bo od razu obled w oczach i slina na brodzie;)
Ja tez kocham slodkie.jem wszystko co nie ma albo ma bardzo male ilosci czekolady.mi tez waga sie zepsula ale jakos 2kg chyba zostalo do zrzucenia.no ale przed swietami to juz nie ma sensu sie ograniczac:)staram sie cwiczyc codziennie zeby cialo wrocilo do dawnej postaci.ale wkurza mnie ta kreska na brzuchu:(

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Agness ja tez pochlaniam slodycze.. tonami normalnie xP co sobota pieke ciasto, bo inaczej nie przezyje ;) ostatnio mezus kupil taka duza czekolade i zjedlismy razsm polowe. Nastepnego dnia chcial sobie po pracy tez zjesc, no ale juz nje bylo tej drugiej polowy.. w ogole to się smieje ze mnie, ze nic slodkiego w domu nie mozna zostawiac bo zaraz znika xP

Maaaag biustonosz zamawialam na allegro, ja mam model Alles Kelly czy jakos tak ;)

Szczesciara, Staś juz lepiej, dziekuje ;) bylismy dzis na kontroli u pediatry, kazal jeszcze do jutra podawac antybiotyk zeby bylo pelnych piec dni i inhalacje nadal robic. Ale katarku juz w ciagu dnia nie ma prawie tylko rano jak sie obudzi i wieczorem.

Odnośnik do komentarza

Ja mam -11 kg w porównaniu do wagi sprzed ciąży, ale ja miałam cukrzycę ciążową i byłam na diecie i nic w ciąży nie przytyłam. Przed ciążą miałam nadwagę więc teraz jest ok, ale nie mam w czym chodzić bo wszystko na mnie wisi.
Też jem słodkie, ale ograniczam kakao.
Jeśli chodzi o biustonosze Alles to ja kupiłam w sklepie Mama i Ja w Gdańsku i co najśmieszniejsze było taniej niż na stronie producenta.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Ja niestety też mam apetyt a szczególnie na słodycze. Na codzień jem coś slodyczopodobnego raz dziennie a w niedzielę np pączka. Niestety są dni kiedy nic nie jest mnie w stanie powstrzymać przed zjedzeniem całej czekolady.... najlepsze ze czekolada ma w sobie kofeine o czym warto pamiętać. Z powodu zawartości kakao chyba

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...