Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki nie odzywalam się bo zabiegany dzień. Cała nic nie spałam, bo bolał mnie ząb. Niby przed ciaza miałam wszystkie leczone. Ale tragedia. Najpierw praca później dentysta. Narazie lekarstwo zobaczymy.
Co do jedzenia to kwaśne i pomidory i wędlina i jakieś surówki. Oj i tak. Ja w środę idę do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

karola2016
nie wiem czy to ten plaster czy po prostu lepszy dzień ale jest o wiele lepiej :) może nie całkiem super ale zawsze coś :)

EvaEv u mnie podobnie synek z września (29) i ja z września(19) i kolejny członek rodziny będzie z września :) może 9 ? hehe

karola2016 same dziewiątki :))
U mnie po moich obliczeniach( robiłam testy ovu i mierzyłam temperaturę w tym cyklu) prawdopodobnie po 23 września(23-26 tak sadze) będzie, no chyba, ze przyjdzie wcześniej, bo synka urodziłam 6 dni przed terminem ;))

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23214

Odnośnik do komentarza
Gość anetka1433

Witajcie. Wpadam do was na chwilkę z zapytaniem- jest któraś z was z Podkarpacia? W przyszłym tygodniu przeprowadzam się w okolice Krosna i szukam jakiegoś sprawdzonego lekarza. Jestem w 9tc jakby co ;) i pasuje już znaleźć "tego jedynego" gina.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :)
co do zachcianek to litrami piję zieloną herbatę liptona :) na mięso nie mogę patrzeć choć przed ciążą to codziennie musiałam jeść a teraz tylko zobaczę (albo wyczuję) że teściowa na obiad szykuje mięso to jest po prostu masakra...

a to jest moja fasolka :) ma dokładnie 1,18cm i termin na 4 września :):):):):):):):) !!!

monthly_2016_01/wrzesnioweczki-2016_42829.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...