Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziekuje :) w ogole to wczoraj byłam na zabiegu usuwania znamion na brzuchu, mam szwy założone. Trochę miałam watpliwości co do znieczulenia, ale lekarz powiedział, ze o wiele groźniejsze sa zmiany znamion w ciąży. Wiec Dziewczęta oglądajcie sie dokładnie.

To tak jak mity ma temat fryzjera i robienia paznokci. Co Wy na to?
W przyszłym tyg mam zaplanowanego wlasnie fryza i kosmetyczkę ;)

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

ZaginionySwiat strasznie mi przykro w maju przeżywałam to samo aż w końcu zdecydowaliśmy się spróbować jeszcze raz. A teraz leże leże i jeszcze raz leże żeby tylko nic się nie stało chociaż i tak ciągle o tym myślę...

Moje to już będzie drugie mam synka Macieja (najcudowniejszego dwulatka na świecie) ale niestety jego ojciec mi go zabrał długa historia walczymy w sądzie ...

Odnośnik do komentarza

witam Was serdecznie :) ja właśnie wróciłam z uczelni, bo nie zdążyłam powiedzieć, ale kończe w tym roku farmacje :) także będę mogła Wam sporo polecić jeśli tylko będę wiedziała. Widzę, że część z Was cierpi na mdłości, nie wiem czy jesteście świadome, ale najczęściej mdłości pojawiają się przy dziewczynkach i bliźniakach:) zwykle między 7 a 12 tyg ciąży. Możecie spróbować preparaty z imbirem dostępne w aptece, albo świeży imbir :) wkrajać plasterek do herbaty. pomocne są też aromaterapie z olejku eukaliptusowego, lawendowego i limetkowego :) to takie nowości które ostatnio się dowiedziałam na zajęciach z ciąży właśnie :) jeśli chodzi o mnie, z moich wyliczeń to początek 3 tygodnia, jutro pierwsza wizyta u gine, trochę się obawiam...

Odnośnik do komentarza
Gość zosiazosia

Dziewczynki, pisałam o mdłościach dwa dni temu - zaklejcie sobie pępek plastrem (tak jak kiedyś taśmą klejącą na wycieczkach autokarowych). Już drugi dzień jem normalnie śniadania. A w ciągu dnia nawet potrafię się przejeść :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie próbuje patentu z tą taśmą ... odezwe się jutro czy pomogło :) a mdłości mam mniej więcej od 5 tygodnia jak tylko test zrobiłam ... całe szczęście nie wymiotowałam jeszcze ani razu ciekawe jak długo a jak już było na prawde źle że cały dzień z miską chodziłam to kupiłam w aptece tabletki z imbirem bo sam zapach mnie odpycha... i pomagają

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...