Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Agatka do niedzieli juz blisko wiec lez kobieto,zacisk nog I malenstwo ma nie wychodzic,niech siedzi grzecznie I slucha mamusi:)
Natusia czemu tak dlugo musisz jeszcze wytrzymac?
A ja przed chwila dwa takie mocne uklucia w kanale rodnym.poczulam,normalnie az mnie zgielo bo akurat szlam do toalety,wogole mi sie dzis wyjatkowo brzuch stawia I czuje ze zaczyna sie od kregoslupa I na brzuchu puszcza,esh chyba mnie wizyta nie ominie:/
Kaska daj znac co ci powiedzial lekarz.

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Agatka, to mówisz, że obstawiasz niedzielę 21.08?:))To trzymam kciuki,żeby to byla ta niedziela, ewentualnie po:)zostaly jedynie 2 dni!ja sie przed chwilą zalałam krwią z nosa, ale to dosłownie strumyk leciał.ech,co dzień to inna niespodzianka.Moja Emi dostała dziś skierowanie do szpitala na wykonanie badan wysiłkowych ze względu na podejrzenie astmy, na 19 września do tego samego szpitala co mam rodzic i na tą samą datę(jeśli nie urodzę w terminie).Śmiałam sie że mąż będzie biegał między piętrami:))

Kaśka, czekamy na wieści co z Malutką.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej kochane . Dziekuje za wszystkie pojedyncze,podwójne i potrójne od green rose kciuki.
Oplacalo sie! Mala wazy 2085gram. Moze to nie duzo ale uratowali nas przed klicznym szpitalem i cesarka.
Otóż lekarz przejzal wszystkie badania , rozpisal sobie wszystkie usg i tyg ciąży. Powiedzisl ,ze przyrost jest za maly i wypisze skierowanie na kliniczna do trójmiasta,po czym dodal "najpierw zrobimy usg". I dobrze ,ze zrobil. Po usg powiedzial ,ze najważniejsze ze przybiera , niestety ze malo , ale to oznacza ze wg rośnie s to najważniejsze. Odlozyl skierowanie na bok. Powiedzial ,ze da nam jeszcze dwa tyg. I tak 1.09 mam wizytę. Dostalam skierowanie na kilka badan. I dr pobral mi wymaz na gbs.
Ogólnie odetchnelam z ulga. A szyjka 2cm. Ale zamknięta. Mam leżeć i do następnej wizyty oszczędzać sie .

Odnośnik do komentarza

Kasiu powiem Ci na moim dowiedczeniu. Od 26tc moja córka była mniejsza padło hasło hipotrofia. Miałam źle przepływy i notche w tt magicznych. Od tego czasu Ktg co tydzień usg co dwa. Mała rosła tylko po 200g na dwa tyg... W 32 tc miała, 1450g... A ja zaczęłam mieć nadciśnienie. Po tyg trafiłam do szpitala. Okazało się że mała nic nie urosła... To było straszne ale dla lekarzy każdy dzień w brzuszku ważny. Po 2 dniach usg waga stoi... Podejrzenie wewnątrz macicznego zachamowania wzrostu płodu. Ciśnienie skakalo... W weekend dostałam sterydy. A we wtorek diagnoza stan przedrzucawkowy. Ja przez cały ten czas się nie zalamywalam wierzyłam że damy radę że moja córeczka mimo tego jest silna. Minie troszkę czasu i będzie za mną w domku. U ciebie też będzie dobrze tylko się nie poddawaj i mniej nadzieje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...