Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy :)
Niestety od wczoraj wieczorem strasznie się martwię.
Dostałam wyniki moczu i mam ślady krwi. To moja pierwsza ciąża i robię wszystko by było dobrze. Mąż tak samo, obciążył mnie bym nie musiała się przemęczać. W weekendy rano spacer do lasu a reszta dnia byczę się w domu.
Dzwoniłam do przychodni i dowiedziałam się, że przy 8 tyg może być ślad krwi spowodowany rozrastaniem się całego podbrzusza i zwiększoną ilość poddawanego moczu. Zamartwianie się niczego nie zmieni, ale stres jest.

Odnośnik do komentarza

Witam! Przychodzę do Was z forum ciąży po poronieniu, mam nadzieję że mogę :) ostatni @ miałam 17.11 byłam na usg i był pęcherzyk, jutro mam wizytę, boję się bardzo! Mam już dwójkę dzieci, parka :)
I co do krwi to no właśnie w Nowy Rok zobaczyłam troszeczkę krwi na wkładce, wcześniej w nocy się przytulaliśmy i teraz się boję czy wszystko ok, pozatym na usg też dowiedziałam się że mam żylaki. Jutro koło 18 wizyta.

Ciepło Was witam i życzę szczęśliwego czasu oczekiwania na cudo :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie :)
Jakis czas temu tu pisalam 1 czy 2 posty:) moze ktoras kojarzy:)
Ostatni @ mialam 16.11.15 termin mam na 23 sierpnia :):)
Tak jak lalka700 przychodze do was z watku ciaza zaraz po poronieniu:) mam nadzieje ze i ja moge do was dolaczyc :)
Widzialam juz swoja fasolke i bijace sersuszko:)

Lalka700 to teraz tu sie zadomowimy??:):) badz spokojna ... Wydaje mi sie ze jesli cos mialo by sie dziac to nie skonczylo by sie na jednym malym.plamieniu... Jestem dobrej mysli :):)

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Lalka współczuję straty. Fajnie ze się szybko udało. Ja nie mialam zabiegu, wszystko samo "się oczyscilo" i niestety jajowody się zrosly :-( gdyby nie ta lekarka nie byłabym w ciazy, taka prawda. Dzięki za słowa wsparcia. We wtorek mamy mszę, w tzw pewnej intencji, idziemy tylko z mężem...

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Lenka89 przykro mi z powodu twojej straty.. Wiem co czulas bo mnie tez to spotkalo...zanim zaszlam w ciaze staralismy sie prawie rok i poronilam, mialam zabieg. W kolejna ciaze zaszlam po 2@ po zabiegu. Mam juz corcie ktora zaraz skonczy 6 lat:)

Jeszcze raz witam wszystkie przyszle mamuski i mam nadzieje ze bedziemy razem przez najblizsze miesiace:) powodzenia :)

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Pati90 dziękuję za wsparcie. Nie sądziłam że te forum może być tak pomocne. Jednak pierwsze tygodnie są nerwowe bo nikomu nie powinno się mówić ale tak na prawdę mam ochotę wykrzyczeć wszystkim jak jestem szczesliwa:)

Trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy. Będzie dobrze, nie możemy teraz się martwić :)

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Dzięki Zosiu. Myślmy pozytywnie i będzie dobrze z naszymi fasolkami. Ja czekam do czwartku na usg bo ostatnio nie było widać serduszka, było za wcześnie. Jak będzie wszystko ok, mówimy w pracy. Myślicie że już będzie bijące serduszko? To będzie mój 6t4d.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Lenka ja bylam na usg ( wg moich obliczen) w 6t3d. A wg lekarza 6t2d i serduszko pieknie bilo. Ale pewnie duzo zalezy od sprzetu jaki posiada lekarz. Ja chodze prywatnie i usg ma 1klasa ;) wczesniej bylam na nfz i robila mi przez brzuch :/ ale pewnie gdyby byla funkcja dopochwowego to pewnie w6t3d i tak na takim sprzecie bym nic nie zauwazyla...bo sprzet chyba z przed 15 lat;)
Powidzenia na wizycie:) ja mam kolejna 13 stycznia :)

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Mi ginekolog mówił że do 2 trymestru najlepiej jest robić USG transwaginalne, ponieważ jest mniej płatów skóry przez które przechodzi "światło" USG. Ja też chodzę prywatnie bo z firmy mam wykupiony pakiet. Jest to wygoda, bo jak mam pytania do piszę do lekarza i w dwa dni mam odpowiedź, nie mówiąc o całodobowe opiece lekarskiej.

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...