Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Pisałam Wam, że dostałam plamienia. Później miałam jeszcze 2 brązowe krople, wzięłam Luteinę i zasnelam. Powiem Wam, że brakuje mi sił do tego wszystkiego. Dopiero co wracam do zdrowia a tu kolejne zmartwienie. Dziś wzięłam ostatnia tabletke antybiotyku.
Piszecie o ciastach, a ja na jedzenie patrzeć nie mogę. Zamiast tyc, chudne :-( już nie wiem co mam jeść, wmuszam w siebie jedzenie...
Co do wicia gniazda. Wprowadziliśmy się do domku rok temu. Jest co robić. Teraz planujemy podwórko.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Lenka uciekł mi Twój post o plamieniu. Kontaktowałas się z lekarzem? Przypuszczam, że to może być związane ze współżyciem ale na pewno lepiej zadzwonić. Chociaż z tego co pamiętam, Twoja gin chyba ostatnio nie była zbyt wyrozumiała przez tel. :/ Ehh współczuję Ci mocno i ściskam. Trzymaj się ciepło!

U mnie poszło w ruch ciasto drożdżowe, upieklismy sobie takie cudo,że napawam się samym zapachem :D
Ząb dziś cały dzień nie bolał więc mam nadzieję, że do czwartku juz się nie odezwie.

Evee powiedziałam dziś do męża, że nie wyobrażam sobie być dziś na zjeździe, bo chyba nie dałbym rady. Jestescie naprawdę dzielne z tym studiowaniem :)

Czekam na te ruchy. :) Dużo się u mnie w brzuchu dzieje,ale czekam na ten dzień, kiedy będę pewna, bo nie chcę nastawiać się na zapas :)

Odnośnik do komentarza

Kukurydza nie dzwoniłam, właśnie dlatego, że nie była miła ostatnio... Ech. Co innego gdyby tego plamienia było dużo, a tu dwie krople i nie wiadomo co robić. Jeśli jutro będzie coś nie tak to do niej zadzwonię. Dzięki za słowa wsparcia.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Ididi87

Kukurydza lepiej idź do dentysty. Mnie w 3 miesiącu bolała ósemka. Nadruki dzień juz siedziałam na fotelu dostałam oper bo tez wcześniej wiedziałam ze Ząb jest do zrobienia ale nie dotarłam na umówiona wizytę przez prace. Teraz jestem spokojna o zeby. Faktycznie w ciazy dają o dobie znac te próchnicę:(
Dziewczyny chyba muszę sie przerzucić na stanik sportowy. Jak siedzę to miedzy piersi a juz sporym brzuchem robi mi sie fałdką i jak mnie to wkurza grrrr... Chyba poszukam czegoś bez drutów.
Czuje sie taka do tylu ani nie znam płci ani nie czuje ruchów. Coś tydzień temu mnie muskalo od środka a teraz cisza:(

Odnośnik do komentarza

Lenka89
mysle ze to po zblizeniu, stad sie to plamienie pojawilo... kilka kropek to pewnie jakies otarcie...
Jak nie masz jakis bolow z tym zwiazanych to powinno byc dobrze:)
Ja np plamilam brazowo, zolto, pomaranczowo non stop i jak odstawilam Duphaston wszystko przeszlo jak reka odjal... moze Ty bierzesz teraz jakas luteine, duphaston czy cos?
trzymam za ciebie mocno kciuki!

Jesli chodzi o ubrania ciazowe ja sobie kupilam kilka w happymum, maja drogie ale ciekawe i dobrej jakosci ubrania:)
Next to moja ulubiona firma do ktorej chodzilam jak bylam na jakis czas w Szkocji:)

Ja dzwonilam do mojej dentystki zeby sie umowic na przeglad i najblizszy termin 11 kwietnia!! ehh a chodze prywatnie jakas masakra

Co do stanikow to zawsze mialam 75B a jakies 2 tyg temu kupilam 75 no ale D jakis kosmos... A co jakis czas oprocz wazenia rowniez sie mierze. I przez 3 tyg brzuch i piersi rowniutko mi poszly do przodu o 5cm.... ida w leb w leb:P

Mnie dzisiaj meczy podbrzusze... ale nie jakos strasznie, ciagle cos kluje, ciagnie, bulgocze i inne atrakce..dzisiaj mam najwieksza aktywnosc w dotychczasowej ciazy... Kilka razy poczulam takie jedno wieksze bulgniecie ale nie wiem czy mozna to uznac za ruch:D w kazdym razie dzisiaj wzmozona aktywnosc:D

Milej nocki zycze.. ja sie zbieram do spania bo jutro rana badania krwi.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgpiqvaekund3p.png

Odnośnik do komentarza

Hej.Piszecie o zębach, właśnie ja mam do wyrwania osemkę, nie boli mnie ale jak dotykam to tak,byłam na początku u stomatoga by wyrwał to się nie podjął twierdząc że to zbyt niebezpieczne na tym etapie.Teraz mam 19 tydzień i się zastanawiam co zrobić,czytałam że jak nie boli to lepiej wyrwać po porodzie opinie wielu lek.
Jeśli chodzi o ruchy teraz na 1, 2 dni czuje już słabe kopniaczki...stresuje się jak ich nie ma, wiem że dziecko jest jeszcze małe by odczuwać bardziej,ale i tak stresuje się :-D Za 2 tyg będzie u mnie usg polowkowe może w końcu dowiem się jaka płeć :-D

http://s3.suwaczek.com/201608012652.png

Odnośnik do komentarza

Katalina, aż pod żebrami? Wow strasznie wysoko, możliwe że to dziecko. A później sprawdzałaś czy jeszcze jest?
Za mną pierwsza noc gdzie wstałam tylko raz:) sukces:) zalałam kalendarz i muszę dziś zadzwonić do prowadzącej bo nie wiem czy wizytę mam jutro czy we czwartek :( tak się cieszę zobaczę maluszka:) och tak bym chciała by pokazał kto to będzie :) czuję że chłopiec ale jeszcze nikt nie mógł tego potwierdzić.
Jak samopoczucie? U mnie od rana głód i nerw bo nie wiem na ci mam ochotę. Chyba 4 dzień z rzędu będę jadła bułkę z dżemem i biały ser :)

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Myszką, moje ostatnie dni pracy zaczynalam o 8/9 i kończyłam o 14. Dłużej niż nie wytrzymywałam. Czułam straszny ból kręgosłupa i było mi nie dobrze. Chyba każda z nas chciała byc w pracy jak naj dłużej, ale pamietaj że może źle samopoczucie w pracy jest spowodowane tym że pozycja w której siedzisz nie odpowiada maluchowi...

Jaś 24.07.2016

Odnośnik do komentarza

Katalina, dziecko to raczej w okolicach miednicy, przy zebrach bedzie za jakies 10 tygodni. Tu masz teraz przesuwane inne organy, wiec spokojnie.

A mi pozmieniali godziny pracy i zamiast na 8 rmto mam na 9. I krece sie teraz po miescie bo odwiozlam Malego do zlobka, a wszystko jeszcze pozamykane... I marzne..
Dzis rano mialam kryzys... Po cholere ja chodze do tej pracy, tak mi sie nie chcialo wstawac i szykowac... Ale z drugiej strony co ja bede w domu robic... Nudzic sie i jesc... To lepiej juz w pracy... Tylko te godziny... Ach... Ponarzekalam sobie, teraz czekam az ktos sie zmiluje i tez wczesniej przyjdzie do pracy i wejdziemy do srodka.
Milego dnia!

https://lb3m.lilypie.com/dYNLp1.png

Odnośnik do komentarza

Katalina- na tym etapie ciąży macica z dzieckiem znajduje się kilka cm poniżej pępka więc to w tej okolicy można coś wyczuć :-)

Plamienia są groźne w pierwszym trymestrze. Oczywiście trzeba się skonsultować z lekarzem jeśli coś się pojawi ( ale paroma kropelkami po seksie bym się nie przejmowala), ale martwić się trzeba w przypadku pojawienia się regularnych skurczy. Tak mi mówiła moja gin.

Ja chyba zaczynam czuć jakieś delikatne ruchy, ale nie jestem pewna. Jak to się szybko zapomina- synek ma niecałe 1,5 roku a zupełnie nie pamiętam jak to było z ruchami- wydaje mi się ze od razu były silne az brzuch podskakiwal, ale to chyba niemozliwe:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vkcb12t6tlw6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomóżcie ...
Od czwartku czuje się fatalnie co chwile mam podwyższona temerature męczą mnie straszne migreny. Jeszcze nigdy w życiu nie bolala mnie tak głową żebym nie wiedziała gdzie jestem i wymiotowala. Pierwszy raz od początku ciąży wzięłam w apap i to w ciągu dnia dwa razy inaczej nie wiem jak by się to skończyło. Ale to wmiare się unormowalo. Teraz nie potrafię znaleźć sposobu na pozbycie się flegmy która usadowila się w górnych drogach oddechowych i oby nie spłynęła niżej. Jestem osoba która od dziecka ma astmę i od kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciąży wszystkie sterydy odrzuciła oczywiście lekarz o tym wie. Ale znacie może jakiś domowy nie groźny dla dziecka sposób na uwolnienie się od flegmy ? Najlepsza byłaby pewnie inhalacja Ale niestety nie dysponuję w domu inhalatorem :( może jakieś domowe mikstury .... już sama nie wiem. Najgorsze jest to ze zaczął się tydzień i muszę funkcji Nowa normalnie bo w tym tygodniu mam sporo zaliczeń na studiach :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371zqex3q9b.png

https://www.suwaczek.pl/cache/383a15cbc3.png

Odnośnik do komentarza

Ewidentnie mój Maluszek potrzebuje więcej odpoczynku. W weekend jak coś w domu porobię to później leżę i odpoczywam a w pracy niestety...praktycznie 8 godzin przy biurku. 15 marca idę do lekarza to mu powiem co i jak. Wezmę może zwolnienie na tydzień lub dwa żeby odpocząć a później się zobaczy. Najwyżej się umówię z szefem, że jak będę się dobrze czuła to kilka razy w tygodniu (ale nie codziennie) na kilka godzin podjadę do pracy, żeby pomóc.
Na 31 marca umówiłam się na usg połówkowe, jadę do tego samego lekarza co robił mi prenatalne. Chodzi mi głównie o echo serca Maluszka, bo moja bratanica miała poważną wadę wrodzoną serca i jak skończyła roczek to miała operację.

https://www.suwaczki.com/tickers/atdckqi1ni5sg5zb.png
https://www.suwaczki.com/tickers/l22ny2v4a5hyiypu.png

Odnośnik do komentarza

Fizka w domu sobie odpoczniesz :-P podziwiam Was jak dajecie radę jeszcze pracować. Ja to bym non stop spała. Prześpie 10-12 godzin i po południu drzemka godz do trzech. Śmiejemy się, żeby synuś jak się urodził to żeby tak spał ;-)
Olcha podwyższona temp tzn ile? Mi ginekolog kazała dzwonić przy wyższej jak 37,5 i w koncu brałam antybiotyk.

14.06.2019- 38tc Lenka
08.07.2016- 32tc Piotruś
05.01.2015- 6tc Aniołek

Odnośnik do komentarza

Cóż i pobueglam dziś do przychodni tak zeby moj lekarz nie wiedzial na tetno ale mieli tylko ktg i slabo bylo słychać. Skończyłam u lekarza którego niecierpie, bo położona kazała wejść. Zrobił USG i mówi na dzień dobry, że faktycznie słabo sie rusza więc odrazu myślałam, że tam padne, włączył serduszko i mówi, że prawidłowo bije, i reszta prawidłowa. Łożysko się też podniosło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...