Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu w serwisie MamaNaZakupach


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Świetne zmiany w zasadach w konkursie na recenzenta tygodnia i miesiąca! Jakość a nie ilość - to jest to!:)
A nagrody w konkursie na recenzenta tygodnia gorąco polecam! Moja córa ma dwie z tych bajek - są naprawdę świetne!

Zgadzam się Olinko z Tobą co do trafności zmian :) Miejmy nadzieję, że teraz nie będzie chodziło nikomu o masową produkcję recenzji, bo wiadomo, że jeśli chce się coś zrobić dobrze, to trzeba chwilkę nad tym przysiąść i pomyśleć :) Tak więc ogromne brawa dla naszych Gospodyń :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

Jestem pełna podziwu dla Was Dziewczyny :) Praca i dzieci pochłaniają mi tyle czasu, że nie ma szans bym dorównała Wam w ilości napisanych recenzji, i to dobrych recenzji :) Mam cichutką nadzieję, że może kiedyś któraś moja recenzja zasłuży na wyróżnienie, bo staram się chociaż jakościowo i pod kątem przydatności skoro nie mogę również ilościowo :) Pozdrowienia dla Was i powodzenia. Miłego dzionka dla Forumowiczek i dla całego Zespołu Pareningu :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję serdecznie - nagrody na pewno będą teraz aktualnie na czasie, dlatego też starałam się bo moja córa wchodzi powoli w etap zainteresowania tym co w Tv, dotychczas nie interesował ekran Tv jej w ogóle, teraz Teletubisie włączyłam jej i ogląda z chęcią, choć króciusieńko bo nie wysiedzi, bawi się w pokoju, wchodząc do salonu co i raz spojrzy na Tv i znowu zabawa, ale sądzę, że płyty od razu pójdą w ruch :) Bo płyta teletubisi po synku została się tylko jedna :)

Gratuluję współpisarce :) Jak i innych zachęcam do pisania recenzji takich od serca :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Semele01
Olinka
Widzisz Semele01 - udało sie!:) Gratuluję Tobie i Catalabamie! Nagrody są super! Miłego oglądania dla waszych maluchów!

Dziękuję Olinko :) Oj już się nie mogę doczekać, skoro tak zachwalałaś te bajeczki :) I znając życie będę oglądała je razem z maluchami :)

Na pewno będziesz oglądać z maluchami! Bajki sa proste, aczkolwiek kolorowe i bardzo pouczajace! Moja Julia od pierwszego oglądnięcia tej o kolorach stale interesuje się, co jaki ma kolor i wiele już zapamietuje!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...