Skocz do zawartości
Forum

Chłopczyk czy dziewczynka??? Chcesz poznać płeć???


Rekomendowane odpowiedzi

kasienka32
jesli mozna to prosze 3 osoby sprawdzić

Ja
Data urodzenia- 30.10.1976
Data poczęcia- grudzień 2008

Moja siostra
Data urodzenia- 2.02.1971
Data poczęcia- grudzień 2008

Córka siostry
Data urodzenia- 24.02.1989
Data poczęcia- listopad 2008

Netella korzystała z chińskiego kalendarza, ale widocznie pytania ją zasypały.
Wg tego kalendarza Tobie wychodzi chłopak,
siostrze- też chłopak
córce siostry - dziewczynka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46308.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-46307.png

Odnośnik do komentarza

NATELLA
Witajcie dziewczyki, jeżeli jesteście ciekawe kogo urodzicie,lub chcecie potwierdzic plec na podstawie USG to w 90% powiem Wam kogo mozecie sie spodziewac.Napiszcie tylko MIESIAC I ROK swojej daty urodzin ( dzien nie jest potrzebny ) oraz dokladny MIESIAC I ROK POCZECIA dziecka ( rowniez bez dnia )
Mozecie to traktowac jako zabawe :) oczywiscie lub jako czysta ciekawosc,nawet jak juz wiecie kogo macie w brzuszku zawsze mozna sprawdzic czy to sie potwierdza.A jak juz macie dzieciatko to dla sprawdzenia czy dobrze Wam wroze plec.Powiem Wam,ze moj 2-letni synek wychodzi prawidlowo wg mojej wrozby,a teraz jestem w ciazy z 2 dzieciatkiem i wyszlo mi,ze bedzie chlopiec,no i USG to potwierdzilo,piekne klejnosciki wraz z siusiakiem miedzy nozkami :)
To nie jest reklama, tylko w pewnym sensie zabawa,ktora sie sprawdza w 90%, bo te 10% pomylki wychodzi wtedy kiedy dokladnie same nie wiemy czy np. dziecko zostalo poczete 30 sierpnia czy 1 wrzesnia,a miesiac odgrywa juz duzo role.
Jak chcecie sprawdzic to piszcie na forum,a napewno odpowiem :)
Wiem,ze sa rozne tabelki badz kalendarzyki zeby to sprawdzic ale mi sie w nich nigdy nic nie zgadzalo.
Pozdrawiam Serdecznie

Cóż...ja też chciałabym sie dowiedzieć:yuppi:
Moje urodziny: czerwiec 1982
poczęcia maluszka: ok 6luty 2009
Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/e87b98cf69.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8cb5d0cb4a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7a700c8404.png

Odnośnik do komentarza

znalazlam na google taki kalendaz chinski naktorym sie sprawdza plec dziecka w chwilli poczecia z pierwszym dzieckiem mi sie zgadza z drigim wychodzi mi dziewczynka ale to sie okaze na usg za 2 miesiace ;)

STAROŻYTNE CHIŃSKIE TABLICE PLANOWANIA PŁCI
Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 18 do 31 lat.

Wiek matki 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Styczeń K M K M K M M K M K M K M M
Luty M K M K M M K M K M K M K K
Marzec K M K K M K M M M K M K K M
Kwiecień M K M K K M M K K M K K K K
Maj M K M K M M K K K K K M K K
Czerwiec M M M K K K M M M K K M K K
Lipiec M M M K K M M K K M M M K K
Sierpień M M M K M K K M M M M M K K
Wrzesień M M M K K M K M K M M M K K
Październik M M K K K M K M K M M K K K
Listopad M K M K K M K M K K K K M K
Grudzień M K M K K K K M K M K K M M

Tabela dla matek będących w chwili poczęcia w wieku 32 do 45 lat

Wiek matki 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Styczeń M K M M K M K M K M K M M K
Luty K M K M M K M K M K M K M M
Marzec M M M K M M K M K M K M K M
Kwiecień K M K M K M M M M K M K M K
Maj K K K K M K M M K M K M M K
Czerwiec K K K K K M K K M K M K M K
Lipiec K K K K K K M K M M K M K M
Sierpień K M K M K M K M K M M K M K
Wrzesień K K K K M K M K M K M M K M
Październik K K K K M M K M K M K M M K
Listopad K K M M M K M K M K M M K M
Grudzień M M M M M M K K K M K M K M

Odnośnik do komentarza

NATELLA
Witajcie dziewczyki, jeżeli jesteście ciekawe kogo urodzicie,lub chcecie potwierdzic plec na podstawie USG to w 90% powiem Wam kogo mozecie sie spodziewac.Napiszcie tylko MIESIAC I ROK swojej daty urodzin ( dzien nie jest potrzebny ) oraz dokladny MIESIAC I ROK POCZECIA dziecka ( rowniez bez dnia )
Mozecie to traktowac jako zabawe :) oczywiscie lub jako czysta ciekawosc,nawet jak juz wiecie kogo macie w brzuszku zawsze mozna sprawdzic czy to sie potwierdza.A jak juz macie dzieciatko to dla sprawdzenia czy dobrze Wam wroze plec.Powiem Wam,ze moj 2-letni synek wychodzi prawidlowo wg mojej wrozby,a teraz jestem w ciazy z 2 dzieciatkiem i wyszlo mi,ze bedzie chlopiec,no i USG to potwierdzilo,piekne klejnosciki wraz z siusiakiem miedzy nozkami :)
To nie jest reklama, tylko w pewnym sensie zabawa,ktora sie sprawdza w 90%, bo te 10% pomylki wychodzi wtedy kiedy dokladnie same nie wiemy czy np. dziecko zostalo poczete 30 sierpnia czy 1 wrzesnia,a miesiac odgrywa juz duzo role.
Jak chcecie sprawdzic to piszcie na forum,a napewno odpowiem :)
Wiem,ze sa rozne tabelki badz kalendarzyki zeby to sprawdzic ale mi sie w nich nigdy nic nie zgadzalo.
Pozdrawiam Serdecznie

grudzien 1989 a miesiac i rok poczecia styczen 2009:)hm ciekawe co mi wyjdzie:) czekamna odpowiedz:)

http://women.evenhealth.com/image/c/p1015034.png

Odnośnik do komentarza

a tak na marginesie, jestem tu nowa, azle z chęcią wciagnę się w Waszą dyskusję na temat płci:) Aktualnie jestem w 20 tyg ciąży. Od samego początku czułam, że to będzie dziewczynka ( Lenka:)) - mam juz 7-letniego synysia. Mam apety na słodkie i w ogóle inaczej się czuję w drugiej ciąży. Praktycznie nie brałam pod uwagę chłopaka no i wczoraj na USG lekarka zakomunikowała, że na 100% będzie drugi chłopak. Powiem szczerze, że bardzo się załamałam, wiem, że najwazniejsze, żeby było zdrowe, ale każdy fragment ciała mówi miże to dziewucha, ale USG chybanie kłamie. Dodam, że z tych śmiesznych teścików i z tabeli chińskiej wychodzi mi córka, a jest syn. W tabalech chińskich przzy pierwszej ciązy sprawdziło się, że syn, przy drugiej chyba jednak się nie sprawdzi. Raczej pomyłka w dzisiejszych czasach przy badaniu USG nie jest możliwa, ale lekarka na 100% zarzeka się, że to chłopask, nawet dała mi zdjęcie jego jajeczek, faktycznie widać coś na kształt jajeczek i penisa, ale ja sobie wmawiam,że to stopa i duzy palec:) wiem, że to chore i smieszne, ale wciąż wierzę, że to jakas pomyłka i że moja Lenka w sieropniu okaże się Lenką, a nie chłopakiem. Sama nie wiem, mam mętlik w głowie i nie najlepiej się psychicznie czuję, niby wiem, że płeć nie ma znaczenia, ale ja od zawsze pragnełam córki, a okazuje się, że będę mamą doch budrysów i nadzieja na posiadanie córki została rozwiana, gdyz na opewno nie będzie już kolejnej ciąży. Nie licze na pocieszenie, chciałam się poprostu wygadać. Wszystkim ciężarówką życze powodzeniai szczęśliwego rozwiązania.:)

Odnośnik do komentarza

Witam, ja też będę miała drugiego chłopczyka i co śmieszniejsze zrobiony był z przepisu na dziewczynkę, czyli stosunek był 4 dni przed owu, i co? Ciąża inna jak pierwsza i w ogóle. Powiem tylko tyle, nie ma przepisu na chłopca czy dziewczynkę, co ma być to będzie, oby zdrowe, ale ostatecznie dowiem się za 2 miesiące jak urodzę, też się łudzę, że usg zawiodło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...