Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Avvanturnica, dziewczyny mają racje, to hormony ale oczywiscie tez reakcja na niefajne słowa teścia i wcale się nie dziwie. Z wiadomych przyczyn jednak trzeba to olać, nerwy i złe samopoczucie są teraz absolutnie niemile widziane...

My wigilia spokojnie rodzinnie, o dziwo troche mam niedosyt świątecznego żarełka bo długo nie zabawiliśmy ani u mojej mamy ani u teściowej hmmm chyba trzeba dziś podjechać znowu ;)

ciągle patrze na brzuch i tak bym chciala juz widziec jak się powiększa, i nie mogę doczekać się 4 stycznia i usg ze już mężowi truje czy moze jednak nie póść szybciej prywatnie na 3d :D no kurcze rośnie to dziecko czy nie :D???

Do dziewczyn, które pisały o kotkach. No trudno, ja swojego nie wywalę, poza tym tylko mąż sprząta kuwete (zawsze nawet przed ciążą) więc myśle ze faktycznie jak tyle lat sie nie zarazilam to i teraz się nie zaraze (odpukać!!!), byle uważać, choć nie potrafie kicuszka nie przytulać i miziać, on jest taki kochany...w ciąży wychodzi na to że po prostu na wszystko trzeba uważac :D byle nie tracić przy tym zdrowego rozsądku ;)

Dziewczyny jak zrobić suwaczek ;>

http://www.suwaczki.com/tickers/7u2290bva5ws0d5d.png

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki jakie sliczne te Wasze brzuszki <3 !!! U mnie rano to jeszcze nic nie widac dopiero wieczorkiem jak mnie wydmie to mam lekko zaokraglony:-) chociaz teraz to nawet rano juz troszeczke widac ale nie duzo. <br /> Mam 176cm i ostatnio jak lekarz mnie wazyl to schudlam 1kg mysle ze to przez wieczorne mdlosci ktore nadal mi towarzysza:-( a jak macie dziewczyny z wyproznianiem,bo ostatnio mam straszne zaparcia mimo urozmaiconej diety:'(

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kpahn12tk.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam jeszcze płaski brzuszek, może dlatego, że to moja pierwsza ciąża. U mnie cała rodzinka się cieszy już od dawna bo mój szanowny był tak szczęśliwy z ciąży, że od razu wszystkim opowiedział :) jak wam mijają Święta? Ja miałam wigilię u siebie jeszcze dziś jestem wykończona... A do tego prenatalne dopiero na 12 stycznia, mógłby czas szybciej lecieć.
Ps: wszystkiego dobrego na Święta, samych pozytywnych emocji i zdrówka dla was i maluszków ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hkshvfxmgd49foig.png

Odnośnik do komentarza

JustynaPa88
Hej Kobietki jakie sliczne te Wasze brzuszki <3 !!! U mnie rano to jeszcze nic nie widac dopiero wieczorkiem jak mnie wydmie to mam lekko zaokraglony:-) chociaz teraz to nawet rano juz troszeczke widac ale nie duzo. <br /> Mam 176cm i ostatnio jak lekarz mnie wazyl to schudlam 1kg mysle ze to przez wieczorne mdlosci ktore nadal mi towarzysza:-( a jak macie dziewczyny z wyproznianiem,bo ostatnio mam straszne zaparcia mimo urozmaiconej diety:'(

Tez mam problem z zaparciami i p. Doktor kazała mi jeść z rana jogurt z kiwi i w krytycznych sytuacjach espumisan.

U mnie tez juz brzusio jest :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...