Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w uk da się wyrobić Provisional Drive Licence i możesz się uczyć jeździć z kimś kto ma powyżej 21 lat i ponad 3 lata prawko.Możesz jeździć po mieście ( nie można wyjechać na autostradę ) , ale obok Ciebie musi być osoba która spełnia w/w wymagania :) No i teraz to mam i w końcu muszę się na egzamin umówić by mieć pełne prawko :lol:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

To u was trochę zamieszania z tym. Ja chcę tak na kwiecień się zapisać będzie ciepło i będę mogła Emilkę z dziadkami zostawiać :) Dziś załatwiłam zaświadczenie lekarskie i zdjęcia teraźniejsze zrobiłam jak ja wyszłam, ale nie ważne jak ważne że teraźniejsze :) I w czwartek lecę do wydziału komunikacji wypełnić wniosek a potem to już się zapisać na kwiecień bo teraz zdają luty marzec.

Kurcze ja już nie wiem jak mam Emi z tym nocnikiem nauczyc sika mi po spaniu czasem w dzien zrobi, ale to też z wielkim trudem :( ale muszę ją jakoś nauczyć bo już po mału odparza pupkę i plecki od tych pampersów.

Odnośnik do komentarza

To u was trochę zamieszania z tym. Ja chcę tak na kwiecień się zapisać będzie ciepło i będę mogła Emilkę z dziadkami zostawiać :) Dziś załatwiłam zaświadczenie lekarskie i zdjęcia teraźniejsze zrobiłam jak ja wyszłam, ale nie ważne jak ważne że teraźniejsze :) I w czwartek lecę do wydziału komunikacji wypełnić wniosek a potem to już się zapisać na kwiecień bo teraz zdają luty marzec.

Kurcze ja już nie wiem jak mam Emi z tym nocnikiem nauczyc sika mi po spaniu czasem w dzien zrobi, ale to też z wielkim trudem :( ale muszę ją jakoś nauczyć bo już po mału odparza pupkę i plecki od tych pampersów.

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem za same dostanie materiałów trzeba wpłacić 100zł zaliczki coś tam się pomału sama uczę tych znaków :) i wczoraj zrobiłam 9/18 więc kiepsko ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Jeździć umiem na prostej gorzej ze skręcaniem, ale uczyłam się w dużym aucie więc myślę, że dam radę oby jakiś wyrozumiały instruktor był to będzie dobrze bo nie wiem czy ze mną wytrzyma hehe :)

Odnośnik do komentarza

FreeWhiteButterfly ale to na pewno na pampersy,. może ostatnio zmieniłaś krem do pupci? no jeśli odparzenia są to lepiej częściej zmieniać pieluchy, choć u dwulatka to nie łatwe, wiem to z doświadczenia, są tez majteczki treningowe, albo można też zakładać majteczki a do nich jakiś chłonny wkład i niech sama zobaczy, że jak jest sikuk, to jest mokro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...