Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

A tak odnośnie tego spania jeszcze ...ani moja mama ani teściowa a nawet bratowa, która ma dwójkę 9 i 2,5 roku, nie słyszały, że nie mogą spać na prawym boku...a my zdrowi, bratanice zdrowe wiec myślę, że z tym spaniem to nie ma co wariować . Ja strartuje na lewym :) ale jak mi dretwieje biodro to juz bez wyrzutów sumienia na prawy się przekręcam:)

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Cześć dziewczyny bylam dzis na usg prenatalnym z mala wszystko ok bedzie dziewczynka ale zmartwilam sie tym ze lekarz badał mi szyjkę bo jestem po jonizacji i caly czas miała 4 cm a dzis nadal mnie inny prywatnie i zmierzył ze ma2,5 . Każde mierzenie mam przez usg dopochowe myślicie ze duze znaczenie ma sprzęt? Ten w szpitalu starsze a ten na który dziś bylam bylo nowsze . W środę mam wizytę ale bede cala w nerwach to dopiero 21 Tc a ona juz sie skraca.... Biorę leki od poczatku i staram się leżeć ale nie zawsze się da bo mam synka 4,letniego.

Odnośnik do komentarza

Szperam w internecie w poszukiwaniu łóżeczka, może mi poradzicie... na początku stwierdziłam, że taki zestaw kupię ze wszystkim, ochraniacze, pościel, poszewki, baldachim :) hihi no wiecie jest już w cenie materac gryka kokos albo gryka pianka. Łóżeczko białe z szufladą .Ale tak czytam co piszecie że pościel na początku niepotrzebna, na rożek będzie za ciepło...z ochraniaczami tez nie wiem co bo czytałam okropny artykuł o śmierci łóżeczkowej i ze te ochraniacze są niebezpieczne...uff..i już nie wiem co tu robić...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Nie było mnie kilka dni i masę stron miałam do nadrobienia :) Ja również mam poduszkę c i jestem z niej mega zadowolena, ostatnio nawet ja wzięłam jak jechaliśmy na weekend do teściów :))
Kurcze trochę się przestraszyłam stanem mojej wiedzy jak tak Was czytam o pozycjach porodu itp... Jestem totalnie ciemna w tej kwestii.... Dobrze ze idziemy z mężem do szkoły rodzenia, to liczę że coś się dowiem bo to nasze pierwsze dziecko i nie orientuje się we wszystkim:(
W ogóle dzisiaj byłam na krzywej cukrowej wyniki w pn i mam nadzieję że będzie dobrze, bo nie dość że mam problemy z tarczyca to jeszcze by mi cukrzycy brakowało:(( szkoda ze teraz weekend, ta niepewność mnie dobija:(

http://s9.suwaczek.com/201606087248.png

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze w ogole troche za duzo czytamy bezkrytycznie. Spanie na prawym boku (nikt nie mowil, ze sie tym dusi dziecko, tylko, ze nie wskazane, nie tak skrajnie, tez nie znam przypadkow, zeby sie 9d tego cos stalo, powtorzylam tu jedynie opinie mojego lekarza, zeby tego unikac), smierc lozeczkowa od ochranaiczy, bakterie w materacach. Nie dajmy sie zwariowac, bo oszalejemy. Polowe tych artykulow pisza ludzie, ktorzy zlapali taka fuche, a wiedze czerpia z innych takich artykukow, bo pojecia nie maja, albo producenci innych nowosci na rynku.
Bo nam pozostanie trzymac dziecko na rekach, w sterylnych warunkach przynajmniej rok ;-)

Aleksandra12000 nie wiem nic o skracaniu szyjki, ale jesli bardzo sie niepokoisz to sprobuj przyspieszyc wizyte. Trzymam kciuki, zeby bylo wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

czarownicavip
MajaAndFilipek
No nie możemy dać się zwariować. Choć na brzuchu to może faktycznie być niebezpieczne. Ale chyba tak się nie da id razu oduczyć

Nie do konca napisałam to co miałam na myśli. Chodź mi o to ze ja od bardzo dawna nie śpię na brzuchu bo mi cyce nie pozwalaly taki mój urok


Nie było to bezpośrednio do Ciebie :) chodziło mi raczej o ogólne odniesienie do dyskusji ;)
A dlaczego ochraniacze są niebezpieczne?

http://www.suwaczek.pl/cache/0b0360c712.png

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od pkt siedzenia i doświadczeń. Ja które zwykły materac gryka-kokos, jak coś będzie z nim nie tak to wtedy będę myślała, ochraniacze też chcę, ale my kupujemy monitor oddechu więc myślę, że to tutaj pomoże. Pamiętam jak kuzynka przy swoim pierwszym dziecku kupiła monitor i wszyscy dookoła jej mówili, że po co, nie ma wskazań co do tego, szkoda kasy, wymyśla itp, ale jak okazało, że włączył się jej 2razy to już nikt nic nie mówił i reszta też zaczęła kupować :-P także w kwestii zakupów to można się radzić, ale ślepio nie słuchać wszystkich

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry dziewczyny, dzien dobry brzusie :-) Fajnej soboty i milego weekendu zyczymy.
Kreci mis ie dzis w glowie jakby mi sie mega kac zakradal, ale nastroj wyborny. Snilo mi sie dzis, ze wyjeli ze mnie malusia i moglam ja przytulic, mala, oslizgla, pomarszczona- najsliczniejsza na swiecie. Ale sie zwylam ze wzruszenia po przebudzeniu :-)

Odnośnik do komentarza

Czesc, odrabiam wlasnie moje zadanie domowe
z wczorajszej szkoly rodzenia, I nawet fajny ten blog matki karmiacej.
Polecam artykul "kilka slow o porodowce" - znajdziecie w spisie tresci w zakladce "karmienie piersia" - w koncu ktos pisze prawde bez owijania w bawelne.

Ps. Nie wiem dlaczego nie moge tu wkleic linka :(
PS2. Blog nazywa sie hafija.pl

Odnośnik do komentarza

Jola AN
Czesc, odrabiam wlasnie moje zadanie domowe
z wczorajszej szkoly rodzenia, I nawet fajny ten blog matki karmiacej.
Polecam artykul "kilka slow o porodowce" - znajdziecie w spisie tresci w zakladce "karmienie piersia" - w koncu ktos pisze prawde bez owijania w bawelne.

Ps. Nie wiem dlaczego nie moge tu wkleic linka :(
PS2. Blog nazywa sie hafija.pl

Bardzo fajnie sie czyta (poki co czytam o laktacji), bez zadecia i przesady. Zdroworozsadkowo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...