Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnykwiat

Hej jestem tu nowa - termin mam na 26 czerwiec :) póki co 8 tydzień - serduszko biło w 6 tygodniu. Mam okropne "poranne" mdłości trwające do 20.00- niestety albo niestety nie wymiotuję. Czy smarujecie już swoje brzuszki i biust jakimiś kremami/olejkami? Podobno warto zacząć jak najwcześniej.

Odnośnik do komentarza

paulinekm
Witam jestem tu nowa Termin mam wstępnie na 27 czerwca. Troszkę się boje czy wszystko będzie w porządku gdyż kilka dni plamiłam i biorę luteinę. W zeszłym roku puste jajo płodowe.

witaj wsrod wiedzm i czarownic :)
bedzie dobrze, bo to forum emanuje dobrymi wibracjami :)

Odnośnik do komentarza

czarnykwiat,
ja smaruje ciało kremem palmers, bardzo przyjemny zapach i słyszałam dużo opinii na jego temat.

Czarownice, powiedzcie, czy wy też macie takie problemy z jedzeniem? Teraz okazało się, że mogę być uczulona na nabiał, bo wszystko co zjem z nabiału wychodzi ze mnie w ciągu 2 godzin. Nie mam pomysłu już co jeść ... :P

Aaa, i dzisiaj byłam na USG, dzidzia ma już prawie 4 cm, machała do mnie rączkami :) cudowny widok. Termin na 10.06.16

Odnośnik do komentarza

~liwka
czarnykwiat,
ja smaruje ciało kremem palmers, bardzo przyjemny zapach i słyszałam dużo opinii na jego temat.

Czarownice, powiedzcie, czy wy też macie takie problemy z jedzeniem? Teraz okazało się, że mogę być uczulona na nabiał, bo wszystko co zjem z nabiału wychodzi ze mnie w ciągu 2 godzin. Nie mam pomysłu już co jeść ... :P

a masz na cos ochote, czy sie zmuszasz?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie dziewczyny, szczególnie nowe osoby :)

Też wczoraj byłam na usg, dzieciątko ma 3 cm, lekarz wyliczył, że jest to 9 tydz 5 dzień. Co by się zgadzało z tym, co lekarka mówiła wcześniej i z długością cykli.
Dziewczyny jaki puls mają Wasze dzieciątka? U mnie wyszedł wysoki puls, lekarz powiedział, że nie ma powodu do niepokoju, bo dziecko się kręciło i ja byłam zestresowana, ale wiecie może, jakie są normy?

http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73pwoq2or9.png

Odnośnik do komentarza

ninatka
Witam wszystkie dziewczyny, szczególnie nowe osoby :)

Też wczoraj byłam na usg, dzieciątko ma 3 cm, lekarz wyliczył, że jest to 9 tydz 5 dzień. Co by się zgadzało z tym, co lekarka mówiła wcześniej i z długością cykli.
Dziewczyny jaki puls mają Wasze dzieciątka? U mnie wyszedł wysoki puls, lekarz powiedział, że nie ma powodu do niepokoju, bo dziecko się kręciło i ja byłam zestresowana, ale wiecie może, jakie są normy?

normy z tego co znalazlam to 110-150
moj dzidzius na ostatnim badaniu mial 154 i lekarz powiedzial, ze jest prawidlowe

Odnośnik do komentarza

Hej Wam i gratulacje dla nowych mamusiek :)
U mnie dziś w sumie ok 2 razy tylko przytuliłam kibelek pospałam w dzień i jakoś minęło ;p
Miała być buraczkowa ale mój mężczyzna zapowiedział że siedzi dziś dłużej w pracy i dla samej siebie obiadu gotować mi się nie chciało. A Wy co tam dziś wcinacie (oprócz omletu)?
Co do smarowania brzucha to mi tu dziewczyny poleciły zwykłą oliwkę smaruje się po kąpieli, a co do wchłaniania to gorzej ale mi to nie przeszkadza i koszulek do spania nie szkoda.
Nie wiem czemu smutno mi dziś.
A co do terminów to ja mam na 16.06.2016 to też fajna data w sumie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Znowu troch stron przybyło od wczoraj. Dzisiaj miałam dosyć zajęty dzień. Rano odstawiłam córcie do przedszkola. Potem pojechałam do mamy bo stwierdziłam, że czuję się nawet dobrze i mam dosyć siedzenia i leżenia w domu. W sumie mam L4 do środy i nawet zastanawiałam się nad powrotem do pracy o ile lekarka by mnie puściła bo jestem na acardzie i duphastonie. Po drodze jakieś wynaczynienie nam się przytrafiło, potem podejrzenia tachykardii u dzidzi ale okazało się, że to fałszywy alarm a wynaczymienie się wchłonęło. Tak więc po wizycie u mamy pojechałam jeszcze zaopatrzyć lodówkę głównie dla męża bo ja raczej jeść nie mogę. Potem stwierdziłam, że skoro dobrze się czuję to jeszcze córci coś kupię bo wyrosła dosyć. Potem odebrałam małą z przedszkola dokończyłam obiad i byłam dumna ze swojego pracowitego dnia. A jeszcze pranie zrobiłam ;) i teraz leżę bo chyba przegięłam brzuszek mnie boli mam nadzieję, że przejdzie jak odpocznę. Ale tak chyba już baby mamy , że narzekamy jak nie możemy odpocząć a jak powinnyśmy odpuścić to i tak musimy coś robić;)

Odnośnik do komentarza

Aga
masz racje, tak juz mamy my nieszczesne :D
ja zawsze taka zabiegana, teraz ugotuje obiad i jestem zmeczona jak gornik po szychcie :)
nie chce mi sie czytac, ani sprzatac, ani niczym zajmowac a potem mam wyrzuty... i tak w kolko :(

Gusia
to hormony, pewnie zaraz bedziesz sie smiac :))))

mnie strasznie glowa rozbolala, ale boje sie brac cos antybolowego

Odnośnik do komentarza

gusia1910
Hej Wam i gratulacje dla nowych mamusiek :)
U mnie dziś w sumie ok 2 razy tylko przytuliłam kibelek pospałam w dzień i jakoś minęło ;p
Miała być buraczkowa ale mój mężczyzna zapowiedział że siedzi dziś dłużej w pracy i dla samej siebie obiadu gotować mi się nie chciało. A Wy co tam dziś wcinacie (oprócz omletu)?
Co do smarowania brzucha to mi tu dziewczyny poleciły zwykłą oliwkę smaruje się po kąpieli, a co do wchłaniania to gorzej ale mi to nie przeszkadza i koszulek do spania nie szkoda.
Nie wiem czemu smutno mi dziś.
A co do terminów to ja mam na 16.06.2016 to też fajna data w sumie ;)

Ja tez dzis 9t1d i taki sam termin :) a smaruje sie raz oliwka i raz palmersem.
Moj maz jest skazany na mnie w obiadach bo na mieso nie moge patrzec wiec wytrwale wsowa teraz ogorkowa :)

Odnośnik do komentarza

storcz
gusia1910
Hej Wam i gratulacje dla nowych mamusiek :)
U mnie dziś w sumie ok 2 razy tylko przytuliłam kibelek pospałam w dzień i jakoś minęło ;p
Miała być buraczkowa ale mój mężczyzna zapowiedział że siedzi dziś dłużej w pracy i dla samej siebie obiadu gotować mi się nie chciało. A Wy co tam dziś wcinacie (oprócz omletu)?
Co do smarowania brzucha to mi tu dziewczyny poleciły zwykłą oliwkę smaruje się po kąpieli, a co do wchłaniania to gorzej ale mi to nie przeszkadza i koszulek do spania nie szkoda.
Nie wiem czemu smutno mi dziś.
A co do terminów to ja mam na 16.06.2016 to też fajna data w sumie ;)

Ja tez dzis 9t1d i taki sam termin :) a smaruje sie raz oliwka i raz palmersem.
Moj maz jest skazany na mnie w obiadach bo na mieso nie moge patrzec wiec wytrwale wsowa teraz ogorkowa :)

Zlituj się nad tym chlopem bo zacznie ogórka przypominać w końcu :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

stardust.serw
storcz
gusia1910
Hej Wam i gratulacje dla nowych mamusiek :)
U mnie dziś w sumie ok 2 razy tylko przytuliłam kibelek pospałam w dzień i jakoś minęło ;p
Miała być buraczkowa ale mój mężczyzna zapowiedział że siedzi dziś dłużej w pracy i dla samej siebie obiadu gotować mi się nie chciało. A Wy co tam dziś wcinacie (oprócz omletu)?
Co do smarowania brzucha to mi tu dziewczyny poleciły zwykłą oliwkę smaruje się po kąpieli, a co do wchłaniania to gorzej ale mi to nie przeszkadza i koszulek do spania nie szkoda.
Nie wiem czemu smutno mi dziś.
A co do terminów to ja mam na 16.06.2016 to też fajna data w sumie ;)

Ja tez dzis 9t1d i taki sam termin :) a smaruje sie raz oliwka i raz palmersem.
Moj maz jest skazany na mnie w obiadach bo na mieso nie moge patrzec wiec wytrwale wsowa teraz ogorkowa :)

Zlituj się nad tym chlopem bo zacznie ogórka przypominać w końcu :D


Haha naszczescie mu to nie grozi i nadrabia za mnie,bo ma takie apetyty jak baba w ciazy :)

Odnośnik do komentarza

storcz
stardust.serw
storcz
gusia1910
Hej Wam i gratulacje dla nowych mamusiek :)
U mnie dziś w sumie ok 2 razy tylko przytuliłam kibelek pospałam w dzień i jakoś minęło ;p
Miała być buraczkowa ale mój mężczyzna zapowiedział że siedzi dziś dłużej w pracy i dla samej siebie obiadu gotować mi się nie chciało. A Wy co tam dziś wcinacie (oprócz omletu)?
Co do smarowania brzucha to mi tu dziewczyny poleciły zwykłą oliwkę smaruje się po kąpieli, a co do wchłaniania to gorzej ale mi to nie przeszkadza i koszulek do spania nie szkoda.
Nie wiem czemu smutno mi dziś.
A co do terminów to ja mam na 16.06.2016 to też fajna data w sumie ;)

Ja tez dzis 9t1d i taki sam termin :) a smaruje sie raz oliwka i raz palmersem.
Moj maz jest skazany na mnie w obiadach bo na mieso nie moge patrzec wiec wytrwale wsowa teraz ogorkowa :)

Zlituj się nad tym chlopem bo zacznie ogórka przypominać w końcu :D


Haha naszczescie mu to nie grozi i nadrabia za mnie,bo ma takie apetyty jak baba w ciazy :)

Udzieliło mu się kochana :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Hej czarownice :P

U mnie prawie 11tydzien a wczoraj zaczęło się przytulanie kibelka...raz rano i raz wieczorem - mąż jak przy kazdej ciąży klepal mnie po plecach i biedny bardziej chyba przezywa niż ja :/ Absolutnie nie mogę zadnych cytrusów - woda z cytryną odstawiona i ten wieczorny sok pomarańczowy też nie ulezal na żołądku...

Kupiłam fajną maxi kiecke na lato na przecenie za £10 - jak schudnę (haha) po ciąży to ją sobie zwężę bo swietna jest! :D
Nic mi tak nie poprawia nastroju jak zakupy...tata posiedzial z brygada a ja wyskoczylam niby na godzinke a wrocilam po dwoch ;) Mam swirka na punkcie bizuterii gl wisiorów i bransoletek ach ach <3<br />
Idę kąpać moją drobnice bo juz sie wymoczyli w tej wannie...

Aha na obiad bylo pyszne tłuste spaghetti :D A jutro nie daruje - będą schabowe z piersi z pieczarkami i serem żółtym plus ziemiaki i marchewka z groszkiem :D Odpalać miotly i kierunek Londyn - wpadajcie na lunch!:))

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...