Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

stardust.serw rano się nie liczy :) rano trzeba dobrze pojeść żeby mieć energię na resztę dnia, a jak wiadomo cukier daje najwięcej energii :))))
Mnie coś brzuch dziś dolem pobolewa, mam nadzieje, ze to nic groźnego. A brzuch mam tak wzdety jakbym juz co najmniej w 4mcu była :/ w sumie do najszczuplejszych nie należę i zawsze mi trochę ten bandzioch wystawal ale teraz to już masakra hehe ;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprcbxm8tja4d5c.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, co prawda mało się odzywam, ale codziennie was czytam :D Kocham wasze poczucie humoru! Monia, stardust jesteście the best :D Wasze dialogi szczególnie o jedzeniu poprawiają mi humor :)
A skoro już się odezwałam to trochę posmęcę. .. Wybaczcie ;)
Przyznam się wam, że już trzy razy sprawdzałam betę. Rośnie. Więcej nie pójdę, a już przynajmniej nie do tego samego laboratorium, bo pielęgniarki dziwnie na mnie patrzą, z delikatnym uśmiechem, po co się tak kuję skoro beta rośnie. Według OM to dzis jestem w 6 tyg.i 2 dniu ciąży.
Ehh...a ja jakoś nie umiem się cieszyć tak jak w pierwszej ciąży, którą poroniłam. Dlatego tę betę tak sprawdzam. Wizytę mam dopiero w środę.
Pisałyście o objawach.... Za wiele ich nie mam. Ot czasem brzuch zaboli. Raz jestem głodna jak wilk i chce mi się jeść co godzinę a innego dnia w ogóle nie czuję głodu i moge nie jeść 5 godz. Chyba za objaw mogę uznac to ze dziś w nocy dokładnie co godzinę wstawałam na siku :D A juz 4 noc z rzędu budzilam się i godz.3 i przynajmniej do 6 nie mogłam zasnąć. O 5:30 tak zglodnialam że zjadłam pół puszki ananasa :D A potem, z przerwami na siku, drzemałam do 10. I tak jak niektóre z was pisały prawie całą sobotę spedzilam w piżamie :D
Babeczki sorki za to pytanie, ale czy wy też macie problem z zaparciami?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Cześć dziewczyny, co prawda mało się odzywam, ale codziennie was czytam :D Kocham wasze poczucie humoru! Monia, stardust jesteście the best :D Wasze dialogi szczególnie o jedzeniu poprawiają mi humor :)
A skoro już się odezwałam to trochę posmęcę. .. Wybaczcie ;)
Przyznam się wam, że już trzy razy sprawdzałam betę. Rośnie. Więcej nie pójdę, a już przynajmniej nie do tego samego laboratorium, bo pielęgniarki dziwnie na mnie patrzą, z delikatnym uśmiechem, po co się tak kuję skoro beta rośnie. Według OM to dzis jestem w 6 tyg.i 2 dniu ciąży.
Ehh...a ja jakoś nie umiem się cieszyć tak jak w pierwszej ciąży, którą poroniłam. Dlatego tę betę tak sprawdzam. Wizytę mam dopiero w środę.
Pisałyście o objawach.... Za wiele ich nie mam. Ot czasem brzuch zaboli. Raz jestem głodna jak wilk i chce mi się jeść co godzinę a innego dnia w ogóle nie czuję głodu i moge nie jeść 5 godz. Chyba za objaw mogę uznac to ze dziś w nocy dokładnie co godzinę wstawałam na siku :D A juz 4 noc z rzędu budzilam się i godz.3 i przynajmniej do 6 nie mogłam zasnąć. O 5:30 tak zglodnialam że zjadłam pół puszki ananasa :D A potem, z przerwami na siku, drzemałam do 10. I tak jak niektóre z was pisały prawie całą sobotę ha spedzilam w piżamie :D
Babeczki sorki za to pytanie, ale czy wy też macie problem z zaparciami?

Też kochana mamy ten problem ha ha co do jedzenia cicho bo się wyda dziś mam dietę tylko moniaaaa szczuje jak zawsze hihihihi no ale ogórki konserwowe to dziś zjadłam od nich się nie tyje

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Nikaa76 zastwardzenia rozwolnienia wzdęcia pierdze jak stary kuń, normalnie pełen wachlarz ze tak to powiem ;)
Kurcze Sorki dziewczynki, ze tak pisze bezpośrednio ale serio dla mnie to jest wszystko takie nooowe. Wiec od razu przepraszam jeśli któraś zniesmacze. Jak pytam o takie rzeczy koleżanki co już mają dzieci to mówią ze nie pamiętają takich rewolucji z żołądkiem, albo wstydzą się przyznać :p
W ogóle ból cyckow i problemy żołądkowe to były moje pierwsze objawy ciąży .

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprcbxm8tja4d5c.png

Odnośnik do komentarza

No to się rozgadaly a ja teraz muszę nadrabiać :D

Nikaa76 u mnie z apetytem podobnie - jednego dnia jem konia z kopytami a drugiego przypominam sobie że cos muszę wrzucic na ruszt jak mi w brzuchu burczy i włączają się mdłości. Zaparcia mam od pierwszego dnia brania witamin ciążowych...prykam od zawsze więc to nic nowego - wzdęcia miałam zawsze - po porodzie muszę poprawic florę bakteryjną..

Weronika to moje piąte dziecię :D Mam juz dwie corki 11 i 8lat i blizniaki parka skończone 3latka mają ;) a teraz w brzuchu kinder niespodzianka :D

Ja dzisiaj jadlam ogorki kiszone...ale smakowały!

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
No to się rozgadaly a ja teraz muszę nadrabiać :D

Nikaa76 u mnie z apetytem podobnie - jednego dnia jem konia z kopytami a drugiego przypominam sobie że cos muszę wrzucic na ruszt jak mi w brzuchu burczy i włączają się mdłości. Zaparcia mam od pierwszego dnia brania witamin ciążowych...prykam od zawsze więc to nic nowego - wzdęcia miałam zawsze - po porodzie muszę poprawic florę bakteryjną..

Weronika to moje piąte dziecię :D Mam juz dwie corki 11 i 8lat i blizniaki parka skończone 3latka mają ;) a teraz w brzuchu kinder niespodzianka :D

Ja dzisiaj jadlam ogorki kiszone...ale smakowały!

Hihihihihi moniaaaa wiedziałam że masz jak ja :)))) tylko nie mam pojęcia czemu ona płacze ze śmiechu :P coś nie tak jej powiedziałam hahahaha :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Cześć dziewczyny, co prawda mało się odzywam, ale codziennie was czytam :D Kocham wasze poczucie humoru! Monia, stardust jesteście the best :D Wasze dialogi szczególnie o jedzeniu poprawiają mi humor :)
A skoro już się odezwałam to trochę posmęcę. .. Wybaczcie ;)
Przyznam się wam, że już trzy razy sprawdzałam betę. Rośnie. Więcej nie pójdę, a już przynajmniej nie do tego samego laboratorium, bo pielęgniarki dziwnie na mnie patrzą, z delikatnym uśmiechem, po co się tak kuję skoro beta rośnie. Według OM to dzis jestem w 6 tyg.i 2 dniu ciąży.
Ehh...a ja jakoś nie umiem się cieszyć tak jak w pierwszej ciąży, którą poroniłam. Dlatego tę betę tak sprawdzam. Wizytę mam dopiero w środę.
Pisałyście o objawach.... Za wiele ich nie mam. Ot czasem brzuch zaboli. Raz jestem głodna jak wilk i chce mi się jeść co godzinę a innego dnia w ogóle nie czuję głodu i moge nie jeść 5 godz. Chyba za objaw mogę uznac to ze dziś w nocy dokładnie co godzinę wstawałam na siku :D A juz 4 noc z rzędu budzilam się i godz.3 i przynajmniej do 6 nie mogłam zasnąć. O 5:30 tak zglodnialam że zjadłam pół puszki ananasa :D A potem, z przerwami na siku, drzemałam do 10. I tak jak niektóre z was pisały prawie całą sobotę spedzilam w piżamie :D
Babeczki sorki za to pytanie, ale czy wy też macie problem z zaparciami?

Hej Nikaa76 :)
Ja dokładnie tak jak Ty mało się odzywam na forum ale czytam każdy wpis. Cały czas pracuję, a gdy wracam do domu to synuś na krok mnie nie chce odstąpić. Taka z niego przytulanka mamusina:) Wchodzę na parenting w każdej wolnej chwili:) Co do zaparć to je też je mam, wcześniej nie miałam z tym żadnych problemów, a teraz co trzy dni mam potrzebę posiedzenia na tronie... no i gazy... wrr też tak macie dziewczyny? w pierwszej ciąży było to samo. Teraz mdłości się nasiliły i sama nie wiem co mam jeść. Co do rybek które zawierają śladowe ilości rtęci to myślę, że lepiej je sobie odpuścić szczególnie na początku ciąży. Pierwsze tygodnie a moze nawet pierwszy trymestr jest najważniejszy w rozwoju dzieciątka.
Zazdroszczę mamusiom, które mogą sobie już siedzieć w domku, ja muszę pracować do końca 6 miesiąca. Nie wiem jak wytrwam bo w pracy szybko się męczę...
Miłej niedzieli dla wszystkich czrwcowych mamusiek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8rjjgowv6d64l.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...