Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny :) Tak Was trochę podczytuję ;) sama jestem z majówek, ale to koniec maja 29. U mnie dziewczyny na forum są już w większości powyżej 10 tyg. a na takim etapie jakim jesteśmy to ogromna przepaść. Wasze terminy są mi bliższe więc mam nadzieję, że mogę tu czasem do Was zaglądać ? :)
Co do mdłości to jest jakiś tam niepokojący objaw, w pierwszej ciąży nie zaznałam tego uczucia ani razu, w drugiej(choć krótkiej) też nie, teraz zdarza mi się je miewać, jednego dnia więcej innego wcale.
Jadzka wiem że to prawie nie realne ale postaraj się nie stresować, daj znać jak wrócisz :)

Odnośnik do komentarza

Paula0305
Hej dziewczyny :) Tak Was trochę podczytuję ;) sama jestem z majówek, ale to koniec maja 29. U mnie dziewczyny na forum są już w większości powyżej 10 tyg. a na takim etapie jakim jesteśmy to ogromna przepaść. Wasze terminy są mi bliższe więc mam nadzieję, że mogę tu czasem do Was zaglądać ? :)
Co do mdłości to jest jakiś tam niepokojący objaw, w pierwszej ciąży nie zaznałam tego uczucia ani razu, w drugiej(choć krótkiej) też nie, teraz zdarza mi się je miewać, jednego dnia więcej innego wcale.
Jadzka wiem że to prawie nie realne ale postaraj się nie stresować, daj znać jak wrócisz :)

Z wszelkich usg mi wychodzi 29 maja hehe z moich obliczeń 1.06 kiedyś tam chyba nawet próbowałam coś smarować w majowkach tylko to już zamknięty klan jest hihihi witaj i pisaj kiedy tylko masz ochotę

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, dzieki za wsparcie. wizyta o 14:00, jeszcze niecale 3 godziny.

Moniaaa, jestes nasza skarbnica wiedzy :D dobrze mieć taka doświadczoną matkę w naszym gronie! :)

Paula, zapraszamy :)

Co do nudności to ja nie mam w ogóle... czasem coś mnie lekko zemdli, ale nie wymiotowałam ani raz. Jakoś bardzo mnie to nie martwi ;) wystarczą mi paskudnie bolące cycki i ciągłe zmęczenie...

Odnośnik do komentarza

jadzka
a, któraś z Was pisała, że ma już brzuch jak w czwartym miesiącu... mój też zrobił się już strasznie wydęty. generalnie mam sporą nadwagę i liczyłam na to, że przy sensownej diecie nie przytyję za dużo. na wadze prawie nic, ale brzuchol wystaje już nieprzyzwoicie :)

No ja pisałam hahaha tylko z tego co pamiętam około 6 miesiąca mój brzuch stanie w miejscu hihihi

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Jadzka muaaaahhh :* :* Pamiętaj że nas tu doświadczonych mamusiek jest więcej - razem nie zginiemy dziewczyny:))

Ja od prawie trzech lat wygladam jakbym byla w ciąży więc może nie bede sie wypowiadac na temat duzego brzucha haha! Też zaczynam z nadbagazem i musze sie pilnowac. Na razie waga w miejscu:) to chyba stardust pisala ze jest 4kg do przodu...i ze jej dziecię uwielbia mięso :D jak pomieszalam to przepraszam - jestem teraz nieźle zakrecona ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Jestem tu nowa. Mam 30lat, mieszkam w UK i mam 3,5 letniego synka. właśnie wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście - co prawda druga bledsza ale jest :) termin mam na 1 lipca 2016 (jeden kalkulator pokazal 30 czerwca) więc zalozylam tez wątek lipcówek ale synka urodziłam 10 dni przed terminem więc mysle ze moze i dołączę do czerwcowych mamusiek ;)
test robiłam 6 dni przed terminem okresu - był to najczulszy test na rynku First Response ktory wlasnie pokazuje ew. ciąże juz 6 dni przed i faktycznie wyszedł pozytywny. Ja jednak już w kilka dni po owulacji (wspolzylam 2-3 dni przed owulką) czułam że to ciąża bo objawy mialam natychmiast i to książkowe. Przede wszystkim ciągle mocno czuję podbrzusze, jest to bardziej kłucie niż ból. Do tego ciężkie swędzące piersi i uczucie w nich jak podczas karmienia pierwszego synka. Potem wyszły 2 żyłki na piersi a nigdy nie były widoczne. Raz zwyiotowalam a chętkę mam na śledzie, ktorych wczesniej praktycznie nie jadałam. Od dzis mam tez biały śluz. Powiecie że to niemozliwe - mi tez ciezko uwierzyc w takie szybkie objawy bo z synkiem bylo tylko klucie jajnikow do 5tyg nic więcej. W niedziele zrobie kolejny test, krecha powinna byc mocniejsza.
Pozdrawiam Was wszystkie i gratuluje!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3komikqjw7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...