Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie na dzień dobry otrzymałam serię znaków od Maluszka ;) cudowne uczucie.. Może to Wam się wyda dziwne ale przez te ruchy dziecko stało sie dla mnie bardziej realne ;) a tu jak na złość mąż wczoraj wyjechał na poligon ( ciężkie jest życie z wojskowym :( ) i nie może tego poczuć.. Choć może za tydzień jak wróci to Mała nabierze na sile ;)

Jak tam u Was dziewczynki nowy dzień? U mnie tradycyjnie ból głowy i jeszcze do tego katar się przyplątał :(

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Już się balam z powodu tych bolów glowy bo mam je bardzo czeste ale skoro wiekszosc to dotyczy to chyba normalne, wczoraj meczyl mnie caly dzien bol, dzisiaj naszczescie lekko cmi tylko i mam nadzieje ze tak zostanie

Poki co plamien nie bylo, sluz normalny taki jak zwykle, a powiedzcie mi czy macie tez zwiekszona ilosc wydzieliny bo ja w sumie od poczatku mam u mam tego wiecej ale lekarka powiedziala ze jest ok

Ja wczoraj cos tam z dolu poczulam jakby lekki dotyk od srodka ale to jeszcze nie jest takie mocno wyczuwalne, jednak te polozenie lozyska chyba to robi

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Karola mialam identycznie jak progesteron bralam :)
Hmmm a powiem wam ze nie mam jakos duzo wydzieliny...
Majka super ze nie masz plamienia oby tak zostalo - a reakcja corci bezcenna hehe :) no tak mikolaj :P ahh jak ja sie swojego maluszka doczekac nie moge prezenty swiateczne radosc dziecka to cos najpiekniejszego :)
A co do ciecia przy porodzie... ja slyszalam ze w niemczech rzadko to stosuja :( i to mnie przeraza - pekniecie... ale to tylko to co slyszalam od znajomych tu... ale jeszcze czas wiec nawet chyba nie chce o tym myslec ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Anka_hey, Karola_krakow, ale wam zazdroszcze tych ruchow. Moze podpowiedzcie mi jak mam trzymac reke i jak lezec to moze w koncu cos poczuje. Toz to 16 tydzien juz, jak nie 17 zaraz :p

Karola_krakow u mnie to samo, wstalam z takim okropnym bolem glowy no i katar tez sie przypaletal, a musze isc na zakupy ;<

Majka 1982 super, ze nie ma plamien. Co do wydzieliny to u mnie w sumie jest normalnie, moze w ciagu dnia zdarza sie ze dwa razy jak wiecej wyleci, ale to chyba normalne. Chociaz slyszalam, ze niektore kobietki maja tak, ze musza podpaske zkladac :)

Ale wiecie jaki mialam okropny sen :( obudzilam sie z placzem i nie chcialam isc do lazienki ze strachu.. snilo mi sie, ze zaczelam krwawic :( grrrr i nie chcialam jechac na pogotowie bo balam sie uslyszec tych okropnych slow :( naszczescie to tylko sen :)

Odnośnik do komentarza

Olcia93, ja najbardziej czuję jak leże płasko na plecach a rękę trzymam nisko, w okolicach spojenia łonowego ;) dziś juz nawet bez tej ręki poczułam ;) myślę, że w tej sytuacji na plus działa to, że jestem szczupła i nie ma co amortyzować tych ruchów.. Niedługo na pewno też poczujesz ;)

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny! Milo poczytac o podobnych dolegliwosciach, podnosi na duchu fakt, ze nie jest sie samotnym :) Choc nie moge narzekac bo od 5 dni ( licze ) czuje sie dobrze! Lovi7maj wspolczuje bolu glowy. Migrene mialam 2 razy w zyciu i nie jest to mile. Dziewczyny moze pomoze Wam picie wody, to naprawde dziala :)
Jutro zaczynam 17 tydzien. Tu gdzie mieszkam nie mialam jeszcze zadnego badania, jedynie 2 wizyty u poloznej a usg dopiero 3 grudnia. Naszczescie pare tyg temu bylam w polsce i poszlam na usg, posluchalam, poogladalam i wkoncu uwierzylam :) nawet plec poznalam, 80% szans na chlopca, ciesze sie bo dziewczynke juz mam - 8 letnią.
Odnosnie nacinania to jestem za, ja mialam pecha bo pomimo nacieca peklam w 2 miejscach. Bolu nie ma co sie bac bo tego raczej sie nie czuje :)
Teraz chcialabym miec cc, wole bol brzucha niz "pupy" :) choc wiadomo zdrowie Dzidzi najwazniejsze.
Pozdrawiam i usmiechu zycze!

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki mam taką rade dla tych, które zapominają o co pytać lekarza-zapisuje sobie pytania na bieżąco na kartce, potem przed wizytą zweryfikujcie i po prostu czytajcie z kartki. Wtedy na pewno nic wam nie umknie a lekarze tez lubią przygotowane pacjentki;) ja tak po operacji zrobiłam bo ciągle języka w gębie zapomniałam a tu potem kartka i wszystkiego się dowiedziałam:)

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Olcia ja też jak położę się płasko na plecach i wyciągnęli nogi to jak zaczynam coś czuć to kładę rękę poniżej pepka i już mogę poczuć nawet widać gołym okiem jak brzuszek się lekko podnosi:) ja tez jestem szczuplutka;)
A co do snu to tłumacz złe na odwrot ale wiadomo po obudzeniu można się przestraszyć.

A jeśli chodzi o wydzieline to od około 2 trymestru mam jej więcej i jest lekko zoltawa ja dla komfortu oczywiście noszę wkładki ale to wszystko z powodu większego ukrwienia szyjki macicy, normalne.

Wiecie zaczęłam uczyć się robić na drutach. Fajna sprawa, zajmuje mysli i daje satysfakcje. Może potem zrobię słodkie buciczki dla malesntwa;)

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Ja myslalam, ze to jakis 16, 17 tydz u mnie, a to 15 dopiero :p

Dziewczyny, nie na temat naszych malenstw :) mam taki problem odnosnie tego, ze chcialabym zalozyc sobie tu konto, zarejstrowalam sie, ale ciagle nie dostalam e-maila z aktywacja juz jakos 2 tyg. Wiec 3 dni temu znow sie zarejstrowalam, ale na nowego e-maila i dalej nic, mozecie mi jakos pomoc ? :)

Odnośnik do komentarza

Ja niby nie jestem za granica, ale tez z dala od rodziny i znajomych.. moj ma tylko niedziele wolne, czasem to i nawet Niedziela mu wypada :( ale wiem, ze to wszystko dla nas :) i tak, masz racje pociesza mnie fakt, ze niedlugo bede miala maluszka kolo siebie, ogromnie nie moge sie doczekac :)

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki :)
Jak widzicie po godzinie dokucza mi bezsenność :)
Dzis lepszy dzien i właśnie pije sobie kefir :)
Powoli apetyt wraca :)
Pozazdroscilam Wam i poszłam dzis pooglądać ubrania ciążowe a wrocilam z ubrankami dla syneczka :)
Takie pierwsze zakupy na ktore o dziwio naprawdę miałam ochote :)
Ktos tu pisał o sklerozie. Mam cos podobnego zadzwoniłam 3 dni wczesniej do córeczki siostry na urodziny a dzis napisałam sms drugiej siostry jak poszły jej córce występy w przedszkolu . Ona na to "oliwia dwa lata do szkoły chodzi co Ci jest "
Kupa śmiechu :)
Oby kolejne dni były takie radosne i pożegnam sie juz z przykrymi dolegliwościami .

Pozdrawiam nowe dziewczyny :)
Dużo zdrowka dla Was i bąbelków :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...