Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Meju u nas Lidka mówiła moja siostrzyczka lub Malwinka;) Cebulka dobrze pisze że do maja jest czas.
Cebulka, Lidka daje radę, czasami się nie słucha ale ja ją rozumiem i tłumacze to tym że dla niej to też jest bardzo trudny czas. Tato tez daje radę.

Muszę Wam powiedzieć że jestem z niego bardzo dumna. Był przy mnie przy porodzie, miałam w nim ogromne wsparcie:) kochany chłopak;) Dziś wychodzimy do domu;) ciekawa jestem jak zareaguje na mnie Lidka i jak na siostrę?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Jestem dziewczyny;)
Lidka super zareagowała, przytuliła się do mnie i wtedy zobaczyla nosidełko i pyta a co to? Jak zobaczyła to zaczęła mówić: moja siostrzyczka, moja siostrzyczka;) Malwinka w nocy ma fazę na nie spanie;( Z kolei Lidka przed spaniem że ona chce cycy tzn. ona tylko trzyma za sutek ale ja w tym czasie karmię małą:( no nagimnastykowac się musze żeby było ok. W dzień to ona tylko pyta czy może dac buźki, pomoc przewinąć czy polulac w wózku. Jak w wózku wozi to spiewa kotki dwa;) super widok... tylko gorzej z tym usypianiem:(

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika początki napewno są trudne, a jak obarniecie się to będzie lżej
Tez zastanawiam się jak będzie z cycem, w sobotę koleżanka karmiła swojego synka i Dawid chciał drugiego cyca i próbował jej pod koszulę wleźć, sytuacja śmieszna była:-) dziś wreszcie był hydraulik i uzgodniliśmy termin na 11luty, tak że do 1 marca najpóźniej łazienka powinna być zrobiona. Dziś prawie po roku ścięłam włosy i czuję się o10 lat młodsza;-) i zapisałam się za miesiąc na koloryzację żeby odchamic się przed porodem.

Odnośnik do komentarza

Cebulka wiem, wiem... ostatnie dwa wieczory udało mi się położyć dzieci o 20:00:) Dawid ma zdrowy odruch mężczyzny:) hihihi Piszesz, że przechodzisz metamorfozę przed porodem:) Ja do fryzjera chodzę co 4-6 tygodni że względu na to że mam krótkie włosy, natomiast włosy farbuje sama:)
Meju myślałam że termin masz na maj:) dziś moja córcia skończyła już tydzień:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika no szacun śpiące dzieci o 20 marzenie, Dawid po zmianie czasu usypia o 21 30. Dziś miałam najlepszą noc.odkąd zaszłam w ciążę, obudziłam się tylko o 4 na siku i Dawid spał do 7-15. Więc naprawdę się wyspałam. A pamiętam że Dawid pierwszy miesiąc to też budził się ov2 i do 5 nie spał. A co do włosów to całe życie miałam ciemne i długie włosy, ale ze mi po 20 zaczęły strasznie wypadać to ścięłam do ramion. A w zeszłym roku na 30 ścięłam do karku i trochy rozjaśniła robiąc sombre i byłam zachwycona, i wszystcy tez mi mówili że lepiej w krótkich i jasnych, ale od tego czasu nie farbował już bo zaszłam w ciążę i jak nie wymioty to włosy zaczęły wypadać, i teraz chce rozjaśnić dość mocno, a co tam, raz się żyje:-)mamusce też coś od życia się należy.

Odnośnik do komentarza

Monika mój termin to 10 maj :)
Ja kiedyś też farbowałam sama...teraz chodzę raz na dwa miesiące na ombre :) zadowolona jestem :) Cebulka mi w pierwszej ciąży urosło mnóstwo włosów i w sumie zostały do teraz :) zawsze miałam do ramion a teraz zapuszczam, na trzydziestkę :p swoją drogą też tak przezywalyscie ta 3 z przodu?:)

Odnośnik do komentarza

Cebulka a pewnie że coś się należy od życia:) ja mam ciemne włosy i z reguły farbuje je na czekoladowy brąz;)
Meju ja jakoś nie przeżywałam 3 z przodu, nawet imprezy nie robiłam. Pomyślę może o tym jak będę miała 4 z przodu;) Ja tam czuję się na 18-cie lat + VAT:)

Jest godzina 20:35 a moje pociechy śpią od 25 minut;) dzisiejszą noc Malwinka przespała ciągiem od 00:30 do 5:45:) oby więcej było takich nocy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika extra z tym spaniem. Dawida nie puściłam do przedszkola bo zakatarzony i zakaszlany, ale to chyba kolejna 5 bo jak nawet je to palca wsadza do buzi. Z kolei Dawid jak jest ze mną w domu cały dzień to już nie daje się uśpić mi, kasynie jeśli mąż na rękach go ulula, i skutek taki że jest nieznośny pod wieczór i koło 18 już śpi, a dziś usnął o 16 30, przebudził się na siku o 18 i śpi dalej więc pewnie do rana, jestem ciekawa do której.
Monika jak się funkcjonuje z 2 dzieci, bo dla mnie to na razie magia.
Zawiszka co słychać?

Odnośnik do komentarza

Cebulka zyjemy. Wszyscy zdrowi;) w weekend jezdzilismy po babciacha tak to caly czas usiłuje ogarniac domek. Co sie troche polesza to zaraz znow balagan. A teraz martwie sie o madzie bo ona ma tą pieluche na dysplazje ale chcw pojsc do innego lekarza a nie moge sie dodzwonic. No i meza do tego potrzebuje a on cale dnie zajety wiec to nie takie proste... a ogolnie martwie sie bo moze jeszcze jakies cwiczenia powinny byc a moze troche juz mniej tego noszenia no sama nie wiem. Chcialabym z polskim lekarzem pogadac... i tak to leci. Marysia to by tylko bajki ogladala a ja jej za duzo pozwalam bo caly czas same. Tak jest latwiej i naprawde sie martwie ze sie za malo bawimy. A w ogole marysia zasypia kolo 23 i nawet bez drzemki w dzien dalej jest 23 nie wiem co zrobic... ale za to calkiem ladnie spi w swoim lozeczku no przychodzi do nas w nocy ale nie boi sie tam sama spac. Takze troszke idziemy do przodu.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka z polskim lekarzem? coś mi umknęło, nie mieszkacie w Polsce?:p
Cebulka jak Dawidek?:) On Ci tak ładnie śpi, od 16 do rana? Ja mojego ledwo o 21 potrafię zagonić do łóżka, w nocy przychodzi do nas i śpi max do 8. W ciągu dnia oczywiście drzemki już nie ma chyba że zaśnie w aucie. :)
Ja raczej szału na moje 30 się nie spodziewam bo będę miała noworodka w domu i będę krótko po porodzie :)
Monika jak dziewczynki?

Odnośnik do komentarza

Meju wczoraj byłam u lekarza z Dawidem i powiedział że nic.mu nie dolega, osłuchowo jest ok, tylko katar i żeby w domu przetrzymać,żeby nie przyniósł czegoś z przedszkola.
To spanie to był wyjątek, bo obudził się o 7 rano i aż do 21 szalał, a wczoraj też bez drzemki i usnął o 19 i wstał dziś o 5 45, nie dał się uśpić i padł o 14 30, spał 2 h i teraz jest padnięty, a znając jego to o 20 zacznie szaleć. Dziś była położna i słuchaliśmy serduszka, Dawid był za hwycony i mówił to mój braciszek Adaś.slodziak mój.

Odnośnik do komentarza

Meju nic ci nie umknęlo mieszkam w polsce ale lekarz do ktorego nie ma kosmicznych kolejek jest arabem. No i niby mowi po polsku ale jakos dziwnie sie z nim rozmawia no i mowi mało. Tylko mi gadal ze trzeba noic ze dziecku nie przeszkadza nie martwic sie. No nie wiem jeszcze 6tyg do wizyty. No moze i moge poczekac jeszcze i pojsc tylko do niego le jak mi znow powoe ze trzeba noic to soe zalamie a z drugiej strony to przy takim noszeniu to chyba jeszcze cos by sie przydalo cwiczyc no bo ona prawie caly czas na plecach leży.
Cebulka Zdrowka dla Dawidka!

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka ja z tych co wolą jeden raz więcej zapytać/ skonsultować niż jeden raz za mało :) jak coś budzi Twoje obawy to ja bym skonsultowała z innym lekarzem faktycznie :)
Cebulka a mój to przez 90 %czasu mówi że on nie chce dziadziusia bo on mu będzie zabawki zabierał i będzie niegrzeczny :/ za to przez 10% mówi "kocham cię bratu" i że będzie go przewijał, kąpał i karmił...

Odnośnik do komentarza

Cebulka dużo zdrowia dla Dawidka. Lidka w ciągu dnia też nie śpi, chyba ze jesteśmy w domu to moja mama ulula ją w wózku w przeciągu 10 minut. A jak nie to też jest nieznośna. Pytasz o funkcjonowanie z 2 dzieci.... hmmm najgorzej to jak wybieramy się na spacer a tak to da się ogarnąć. O tyle dobrze że Malwinka jeszcze dużo śpi więc jest łatwiej. Faktycznie duży chłopak;) super że wszystko jest dobrze.
Zawiszka ja tez puszczam jej bajki:( czasem człowiek się nie rozdwoi a powinien. Też tym się stresuje że za mało poświęcam jej czas:( A może warto załatwić wizytę u innego lekarza, prywatnie?
Meju dziewczyny dobrze. Lideczka to taka mała pomocnica:) cały czas pyta się czy może jej dac buziaka, przytulić itd. Słodziak:) Malwinka rośnie i z dnia na dzień jest inna;) kochane są;)

My od wtorku jesteśmy w domu. Skorzystaliśmy z tego że mąż w tym tygodniu miał urlop. Szkoda tylko że to już sobota i jutro wracamy :((( Jeszcze tylko dwa dni szaleństwa na sankach:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Czyli 12 kg w 3 miesiące? Mam szanse na to żeby Cię dogonić... Bo jakoś robi mi się 1 kg w tydzień... nie mam pojęcia od czego... W pierwszej ciąży w sumie przytyłam 9 kg a teraz już mam 6 ... A startowałam z wagą o kg niższą niż w pierwszej ciąży... Tak się zaczęłam po prostu martwić czy z cukrem okej bo tarczycę kontroluję regularnie... Za tydzień robię krzywą cukrową

Odnośnik do komentarza

Opisalam sie i mi sie skasowalo wrrrr
Z madzią na wizyte pojedziemy we czwartek. Oczywiscie prywatnie.
Ja w pierwszej ciązy przytylam 18kg potem zostaly mi 4kg a w drugiej ciązy przytylam 14 czyli do tej samej wagi doszlam. Teraz juz znow waze tyle co przed drugą ciazą. Moglabym wrocic do stanu sprzed pierwszej nje obrazilabym sie;)
Monika marysia tez taka opiekunka swojej siostrzyczki i wszystko by chciala z nią robic. A jak cyca ma jesc to tez chce z dzidzią madzią a jaki zawod jak tamta spi. Slodkie to jest.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Hej,
Od poniedziałku Dawid w końcu do przedszkola poszedł, a ja przez te dni prałam i prasowała ciuszki dla Adasia, dopiero dziś skończyłam. W domu jak w magazynie, wszędzie są pudła, ciuszki popakowałam w reklamówki spożywcze i czekam aż przyjdzie ekipa, 11 lutego, już nie mogę się doczekać, bo bym chciała wszystko już rozpakować i przygotować, oraz chce mieć tą łazienkę wkońcu bo te nocne wędrówki mnie wkurzaja.

Odnośnik do komentarza

Zawiszka fajnie że dziewczynki tak ze sobą żyją :) mój cały czas twierdzi że dzidziuś-braciszek będzie mu zabierał zabawki :p
Cebulka u mnie też jak na placu boju... Chcemy komodę dokupić do sypialni na rzeczy dla malucha ale coś się z mężem wybrać nie możemy. I tak stoją mi kartony w sypialni, leżą jakieś ubranka w łazience, coś mam jeszcze w pomieszczeniu gospodarczym, jednym słowem tragedia :D ale dzisiaj zrobiłam zakupy na Allegro i chyba już większość rzeczy do mojej szpitalnej torby będę miała i dla małego jakieś pierdoły. :)
Monika...halo? Co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...