Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika216

Meju, ogólnie na niedoczynność lecze się ok. 20 lat. Hormony strasznie mi szalały tzn. raz były w normie przy kolejnym badaniu poniżej A następnym razem powyżej i tak w koło. Jak zdecydowalismy sie na dziecko to do pierwszej ciąży zajęło mi to ok. 2-3 cykli ale miałam poronienie i przy kolejnej ciąży to samo. W końcu zmieniłam gina, zrobił badania i wyszło że to nie żadna tarczyca tylko zespół kardiolipidowy. Powiedział że daje mi ok 4-5 cykli i będzie ciąża. Zaszłam po 6 cyklach ale od razu miałam przepisane zastrzyki wtedy clexan bo teraz mam neoparin.

Odnośnik do komentarza

Monika nie mam żadnych przeciwciał... Więc z tego co się orientuję to chyba dobrze .
Jeszcze raz powtórzę TSH, zobaczę ile wyjdzie. Podobno stres dobija tarczycę a ja badania robiłam po ogromnym stresie, nie liczę na cuda ale chcę mieć pewność

Odnośnik do komentarza

Meju no to dobrze że nie masz przeciwciał. Niestety na tarczycę ma wpływ praktycznie wszystko a to stres a to dieta. Przy prawidłowym dobraniu leków (o ile to będzie konieczne) zajdziesz w ciążę. Wiesz dobrze, że to co siedzi nam w głowie ma bardzo duży wpływ, presja że to już musi być dziecko itd. Trzeba wyluzować i wszystko będzie dobrze. Wiem, wiem że łatwo pisać i radzić ale niestety pisze to z własnego doświadczenia. Może, jak macie możliwość wyjedź gdzieś tylko z mężem na weekend.....
Pamiętaj, wszystko będzie dobrze;) bociany jeszcze nie odleciały;)))

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Meju. A no Dawid mnie wykańcza:) faza nor chce tego trwa juz 3 tydzień. Wczoraj niecposzedł spać i efejt byl taki ze padł o 18 30 na 40 minut. Obudził sie z placzem i pół godziny plakal jak by go kto ze skóry obdzierał. Od poniedzialku nie daje sie umyć, nie chce kąpać i płacz, dzis juz po godzinych tłumaczeniach poobiacalam mu mleczną kanapke to wszedł i wykąpalismy go:) a do twgo dopadly mnie poranne mdłości i wieczorne gratis:) wieczorem chyba nawet bardziej mnie mdli. Odrzuciło mnie od słodkiego, w ogóle nie mam ochoty na słodycze. Meju będzie dobrze, ja z Dawidkiem w ciąży startowalam z wynnikiem tsh4.95- dopiero w drugim trymestrze udało sie zejsc poniżej 3.
Zawiszka jak tam u Ciebie? Jak tam twoja cycolina?

Odnośnik do komentarza

Meju jak po wizycie? Co powiedział lekarz?
Cebulka oj mały diabełek wstąpił w Dawidka;) nie wiem o co chodzi z tym płaczem ale u mnie Lidka tez już kilka razy płakała tak że nie można było jej uspokoić. Dziś rano też to miałam. Nie wiem czy coś się jej przyśniło bo odpychala, biła nawet piersi nie chciała. Z kąpielą mamy podobnie. Mówię do niej że idziemy się kąpać A ona że nie chce ale ja ją wstawiam w brodzik zamykam prysznic i siedzi tam nawet 30-40 minut, myje swoje zabawki. Mdłości Ci współczuję ja nie wiem co to jest i nie chce wiedzieć. Wysokie miała tsh.
Miłego dnia;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Monika no dzis w nocy Dawid tez poplakiwał całą noc i wstawałam do niego co chwile. Moze taki kolejny skok rozwojowy? Wczoraj udało sie Dawida namowic do kąpieli bez problemu, powiedzielismy ze tata brudny i musi go umyć:) i ten sie nabrał:) tah mialam wysokie,wsumie o tsh dowiedzialam sie tydzień wczesniej niz o ciązy, bo strasznie mi wlosy wypadały i rodzinna dala skierowanie. Teraz tez mi włosy strasznie lecą,za chwile chyba bede łysa- ale robilam tah i mam 1,1. Teraz czekam zeby zapisać sie do nowego lekarza bo moj na fundusz przyjmuje tylko raz w miesiącu, a prywatnie to dużo wychodzi z badaniami. A Ty powiedziałas juz w pracy?

Odnośnik do komentarza

Hej... Byłam wczoraj:) przepisała mi eutyrox, mam brać pół tabletki, tej 25. Za miesiąc jak nie zejdzie zbyt wiele to mam brać całą ...
Kazała normalnie się starać... Myślałam że dostaniemy zakaz aż ta tarczyca wróci do normy
Poza tym zasugerowała że jeżeli chcę to mam zrobić badanie dna w kierunku trombofili w związku z tym że w pierwszej ciąży krwawilam a teraz poroniłam. Znacie kogoś kto robił takie badania?
W ogóle bierzecie albo braliście acard w ciąży? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...