Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Groszek dla mnie Wojtulek jest idealny ale lekarz zawsze powie. Co do naczyniaczkow to w szpitalu nic nam nie gadali przy corce tylko pediatra a teraz jak bylismy z raczka to chirurg gadal ze sie wchlania. Hmm musisz je pokazac lekarzowi.

Padam na twarz. Jutro.maz rano w domu takze corka nie przybiegnie do mnie. Hmm.tak mysle ze to najlepszy czas w zyciu my w miare mlodzi i male dzieci itd tylko.akurat padamy na twarze ale poki nie bylo.synka to juz oprocz zarwanych nocy reszta byla super, teraz synek podrosnie i juz za rok hmm moze dwa bedzoe dobrze, corka za rok 3 lata a mi sie to kojarzy z buntem;)

I co jak myslicie z ta skakanka? Jak poskacze pol h dziennie to zagroze laktacji?

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Groszek no worries. Gdyby to bylo cos poważnego napewno w szpitalu zwrociliby na to uwagę.

Jak chcesz to dam Ci znac po wizycie (10.06) co lekarz powiedział.

melly Wojtus wygląda jak nromalne, zdrowe dziecko! Nawet nie ma nozek grubiutkich. Ja bym sie nie przejmowala :)

Vena wrzuc prosze zdjecie Klary z przyjecia :D

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ewee widzisz dla mnie tez;) ale kg w 2 tyg moze chodzi zeby to nie byla taka tendencja ze im dalej tym gorzej dla niego. Nie wiem karmie na zadanie jak zawsze i nic z tym nie zrobie.

Venaeh ja mam zawroty glowy przy 2 choc przy 1 tez mialam ale zawroty to zawroty ale omdlenie. Mam nadzieje ze to nic az tak bardzo powaznego. Uwazaj tam na siebie.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly głupi lekarze , Wojtus ładnie wyglada , po co cię denerwują !
Kochana ja nie mam pojęcia z tym skakaniem . Osobiście mam tak wielkie cycki ze bym nie dała rady skakać :(
Ewee dziekuje , ale 1 . 06 mamy wizytę to napewno sie wypytam o to znamię . Uff dziś troche odpoczęłam bo maz w domu i Oliver sobie drzemie na tacie aktualnie i moge kompa wlaczyc ;))))

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Paulina ½-1 łyżeczki 3x dziennie z wodą lub sokiem, myślę że jogurt też jest ok.
U mnie efekt był po 8h :-D

Melly ja min raz dziennie mam zejście takie że co prawda zwykle mam przytomność ale nie jestem w stanie nie upaść i to nie jest z głodu czy zmęczenia bo ciśnienie 100/60 i bardzo szybka praca serca, akurat lekarz miał okazję zobaczyć w gabinecie :/
A Wojtek ładny, zdrowy chłopiec i wcale nie tłuściutki.
Zdjęcie bankowo wrzucę ;) znajomi robią wspólne przyjęcie dla 5 latki i 3 latka więc dzieci będzie więcej niż dorosłych :)

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Hej ;) podczytuje was codziennie ale jak się zabieram za pisanie to zaraz mała daje o sobie znać i po robocie.
Melly kurcze jak powiedzieli ci ze Wojtus za dużo przybiera to ja nie wiem co powie mi lekarz. Moja Milenka w porównaniu do twojego synka jest jak otyłych Amerykanin. Twój ani jie ma waleczek ów na nogach ani nie wygląda na tlusciocha.
Moja córka ostatnio strasznie dużo przytyła, albo takie mam wrażenie. Zrobił się z niej mały klocek.
Vena kurcze kiepsko z tymi omdleniami. Mi też czasem robi się słabo, zazwyczaj jak wchodzę po schodach ( 3 pietro) albo pod koniec dnia wiec zwalam na zmęczenie. No ale to nie to co ty. Mam nadzieje ze wyjaśni się dość szybko co to takiego.

My dzisiaj wybraliśmy się do restauracji ( w końcu po 3 tyg proszenia męża) mała była super grzeczna. Prawie cały czas spała. Za tydzień tez go wyciągnę. Wkurza mnie tylko ze potrafi siedzieć w pokoju obok gadać przez telefon a ja mam do ogarnięcia siebie i mała a i tak jak już na chwile ja wziął żebym mogła się ubrać to mnie poganial bo "mała się krzywi". Ciężko mi z tym. Niby próbuje się coraz bardziej angażować ale wystarczy ze.mala kweknie a już mnie wola w nerwach ze ona płacze. Nie wiem jak to zrobić żeby zaczął się nią więcej zajmować i radzić sobie w takich sytuacjach. Chyba musze więcej wychodzic :D może w tym tygodniu uda mi się go namówić na zmianę pieluszki ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Vena czapeczka piękna :)
Uważaj na siebie, mam wrażenie ze się nie oszczędzasz. ..
Holte tyle czasu? Mi dają tylko na 24 h,nawet nie wiedziałam że można na dluzej
Magda cudna kluseczka :)
Daj mężowi więcej czasu, ważne że robi postępy. Pamiętaj aby chwalić, nawet jeśli np.zalozy pieluszke tył na przód itp. Moj dopiero teraz odkrywa uroki tacierzynstwa...Przy 3.dziecku.
Dzis rano bawiąc się z małym stwierdził że stracił zbyt wiele, że nie mógł tego doświadczyć przy starszych dzieciach. Teraz nadrabia,gdy tylko jest w domu. Robi przy nim sporo, nawet po karmieniu wyrywa mi małego z rąk do odbicia, najchętniej by go z nich nie wypuszczal. ..Czasem karmi sam moim ściągniętym
Nutriton jak dotąd same zalety. Ale muszę ściągać, bo Marcel nie akceptuje innej formy podania niż w moim mleku. A laktacja wymyka się spod kontroli, ostatnie sciaganie to...230 ml tylko z prawej piersi. Staram się nie przekraczać 120 ml na jedno sciaganie ale pierś była obolała a po tej ilości nie poczułam zadnej ulgi...Obłęd. ..

monthly_2016_05/kwietnioweczki-2016_48012.jpg

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

O Magda, a wlasnie sobie dzisiaj myslalam ciekawe co u Ciebie bo dawno sie nie odzywalas. Mam nadzieje, ze maz zacznie sie bardziej angazowac bo samej musi Ci byc super trudno. Ps Milenka sliczna :)
Melly, nie mam pojecia o tym czy skakanie wplywa na laktacje, ale tak sobie mysle czy nie za wczesnie sie zabierasz za taka konkretna aktywnosc? Moze pozwol cialu dojsc do siebie najpierw, przeciez Ty niedawno rodzilas!!
Vena, uwazaj na siebie.
Ja dzis odciagnelam 100 ml w 10 minut i jutro wybywam na komunie, maz zostanie z Tymkiem. Nie bedzie mnie maks 3,5 godziny, ale juz sie ciesze, ze troszke odsapne nawet na chwile. Maluda mial dzisiaj super dzien, tak do 17 a potem tylko placz, krzyk, marudzenie, kupa za kupa I ciagle na rekach, odjezdzam juz.
Wlasnie usnal, ide sie przyszykowac do wyrka, maz zaraz powinien wrocic i przekazuje mu go od razu :)
Divana, nie mam pojecia o szerokim pieluchowaniu.
Dobranoc dziewczyny
Marta

Odnośnik do komentarza

Magda zapomniałam napisać ze przed wyjściem mój robi dokładnie tak samo ale jak tylko cokolwiek marudzi to dostaje ode mnie opieprz ;) Pamiętam jak przed paroma laty gdy miałam 2ke do ogarnięcia i parę innych rzeczy, zmyl się niby po samochód z parkingu podziemnego pod blokiem w którym mieszkaliśmy. Nie spieszyłam się żeby widział ile to zajmuje czasu. Czekał dobre pół godziny, ale nawet nie steknal ze musiał czekać, chyba poczuł ze to było przegięcie z jego strony.

Melly nie daj sobie wmówić ze Wojtusia za dużo przybiera,przecież kp to karmienie na żądanie. To tylko powód do radości ze je i rosnie,nie do zmartwień.
Skakanke może odpuść narazie...Może stepper albo rowerek zamiast podskokow?

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Melly po miesiącu od porodu zaczęłam biegać co drugi dzień, bardzo łagodnie jak na moje standardy był to bardziej marszobieg… nie zaburzało to laktacji, nawet bardzo pancernym staniku bolały mnie piesi… skakanki sobie nie wyobrażam ;) moje E nie wytrzymałoby tego.

Klara smacznie spała u Taty przez dużą część przyjęcia :) oczywiście wszyscy się nad nią rozpływali, że mała i taka cicha :)
No i wróciła z prezentem: jest jeszcze za duży, ale opaskę jej przymierzyłam :D

monthly_2016_05/kwietnioweczki-2016_48015.jpg

monthly_2016_05/kwietnioweczki-2016_48016.jpg

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena oh Klara przeslodka jak laleczka a tata wyglada faktycznie na faceta o golebim sercu takze te wyjscia Twoje i podejscie do dzieci, los na loterii.
Choc moj tez kochany.
Magda Milenka tez super, wiesz takie z bliska to zawsze jak kluseczka to i ja Wojtusia takie mam;)) ale taka cudna a maz stroni od obowiazkow, mojemu dzieci skradly serca.
On za to chcialby przy synu duzo, ale jeszcze corke mamy wiec jak ja ide do domu to maz zostaje z nia na dworze. Wczoraj przyszedl sie do nas przytulic to maly zasnal:D a mnie wybudzil i nic nie odespalam ;)

Eh biegac nie mam kiedy, bo ja nie zostawoe dziecka w domu z mezem ogarniajacym corke i glosna tesciowa bo wtedy nocka z glowy, na podworku yh ciotka wujek i cala ferajna za plotem i tak narazie glupio, a ja kupilam specjalnoe skakanke z licznikoem hehe. Czytalam na hafiji, ze trzeba super stanik bo jak sie sutki beda ocierac to zagraza laktacji.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy to normalne ze moj brzdąc ostatnia kupkę robił w czwartek rano ??

Mm nie podaje od połowy tygodnia, mały nie toleruje i nawet po 4 godzinach od podania cofa mu sie twaróg az sie krztusi.. Bede niedługo na szczepieniu to porozmawiam o tym z lekarka. Martwią mnie te kupki .. Dzis go zważeni zobaczę czy przybiera tylko na cycu co do kozieradki, wczoraj wypiłam zaparzona herbatę z ziaren- Nat zgadzam sie ze gorsze to juz piołun- i mam wrażenie ze po 2 godzinach mleka było dużo wiecej. Wcześniej nic nie mogłam sciągnąć po karmieniu, teraz od 17 godziny mam juz 90 ml !! Sukces !! Dzis tez zaparze ta kozieradke, ohyda ale jak ma pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Paulina Leon to też król kup, wiec obaj nasi nadrabiaja :-D

Vena Klara ciasteczko <3<br />
Magda Milenka super kluseczka. Moj tez ma pysie, ale ogolnie nie widze, zeby byl jakis mega duży.

Jutro odbieram kozieradke w tabletkach. Zobaczymy jak to bedzie.

My we wtorek szczepienie, musze zapytac o przelewanie w brzuszku, ciagle mu sie przelewa i ostatnio czesto ulewa az przez nos.

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...