Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Taka komoda jak z tego mojego linka pogodziłaby tutaj wszystkie 3 obiekty wg mnie.Zmieniłabym uchwyty tylko .Te nabite listewki nadają lekko rustykalnego rysu przy wciąż prostej formie patrz łóżeczko.Kolorami dwoma też zagrasz wtedy najlepiej,ale to moje zdanie i nie chce nikomu nic narzucać.Ewidentnie brakuje tu elementu-cementu trzeba go wydobyć.

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Moj mlody dzis mega niefajnie sie układa u boli to dosyc... do tego mam dola bo chce sie przytulić do męża a on ciagle fatalnie.. ten migrenowy bol glowy najbardziej mnie martwi.. kupilam dzis łóżeczko i nie potrafie sie tym cieszyc.. chce jeszcze buty sobie kupic i nie moge sie zdecydowac miedzy rozsadnymi ktore bardzo mi sie podobają, a drugimi ktore do niczego mi nie pasuja ale bardzo sie podobają.. i jeszcze sa drozsze o 50 zl..

eh..

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, mialam męża na weekend i teraz się odkopac w postach nie mogłam, ale już wszystko nadrobilam. Byłam dziś na wizycie, mały waży prawie 2300, ja musze przystopowac ze slodyczami bo on urosl 400g a ja prawie 2kg i niebawem dzwig bede potrzebowac :-) moj gin idzie na urlop, wiec 15.03 mam wizyte u jakiegos innego, ktory przejmuje pacjentki, 30.03 ide do mojego a 04.04 mam sie stawic w szpitalu w Krk na próbę oksytocynowa, chcialabym bardzo dotrwac do tego czasu, bo i mąż by byl na 100 i moj lekarz i ogarnelabym sobie poloza, ale zobaczymy co tam Leos wymysli. Uciekam spac bo jutro rano jeszcze badania i alergolog, kolorowych snow wszystkim. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Miila, współczuję Ci teraz, sama nie wiem co bym zrobiła... Chyba pozbyłabym się półki, ale wiem, że to odpada. No i jest piękna. Widać, że zmieniła Ci się koncepcja po drodze, ale jakoś wybrniesz.

Ataa poradziłabym Ci bierz te, które do niczego nie pasują, skoro tak Ci się podobają, ale sama niestety mam kilka takich par tylko do podziwiania... ;)

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Kumi tylko się cieszyć, że maluch taki duży!
Ataa pokazuj buty, doradzimy :)

Ech dziewczyny, dzięki, każda opinia jest dla mnie cenna. Koncepcja zmieniała mi się co chwile, bo na nic mąż nie chciał się zgodzić. Początkowo miała być granatowa ściana i drewniane łóżeczko - nie zgodził się, stanęło na beżu więc chciałam granatowe łóżeczko - nie zgodził się. Teraz kiedy wymyśliłam lekko 'vintage' kącik, powiedział, że ok choć nie chciał się za cholere zgodzić na kropki. Jeśli chodzi o układ - nie zgadza się na przestawienie łóżeczka pod okno, bo uważa, że małemu będzie zimno, ja tam chciałam własnie na początku, a teraz kolejny argument - nie przewiesimy półki, bo są już dziury na świeżo pomalowanej ścianie! popłakałam się już z tego wszystkiego i serio mam dość. Jutro wstanę i ze świeżym spojrzeniem spróbuję to jakoś ogarnąć, ech masakra, chwała, że dziś w końcu się doprosiłam, żeby postawił na swoje miejsce komode i łóżeczko, bo wcześniej nie przymierzaliśmy tego do siebie.

Załączam Wam zdjęcie, które mnie zainspirowało do wizji, którą teraz chciałam uzyskać.

monthly_2016_02/kwietnioweczki-2016_44273.jpg

Odnośnik do komentarza

Groszek wzór na druty.

Kumi ale Leoś przybiera … ciekawa jestem ile na już moja Klara, ale to dopiero przy porodzie się dowiemy. Boję się wejść na wagę …ostanio łapie wodę jak gąbka, nogi jak serdelki plus coś tarczyca mi siada :/ za to u rąk obrączka z spada… ki diabeł. W dodatku dziś cały dzień śpię…

Miila faktycznie wodę z mózgu Ci robimy … choć ostatecznie to najbardziej pasuje mi pomysł Nat pewnie też bawiłabym się z kolorem tej komody …

Ataa z butami nie pomogę … jak znam siebie wzięłabym dwie pary … buty i bielizna to mój fetysz ;)

Co do kredytu… to nas czeka, ale na razie specjalnie wynajmujemy, żeby odłożyć pieniądze ma większy wkład własny i wziąć kredyt max na 15 lat. Nie chce tak jak pisze Nat po 10 latach wciąż siedzieć z odsetkami…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Nat właśnie szukam czegoś takiego, nawet nie przerobioną a do własnej obróbki, ale mąż jak usłyszał to od razu na nie, bo znów KASA! a przecież mamy komodę.

Ataa ja bym wzięła chyba brązowe z uwagi na ten przód, choć wolę zimne kolory jeśli chodzi o buty - bardziej uniwersalne :) ciężki wybór!

GroszekNo no to przybij piątkę :) choć czasu już mało i ja się denerwuję, że nie pokończone tyle rzeczy..

Odnośnik do komentarza

Dzięki Ataa ❤️ Ja już to oswoiłam i nawet mówię o tym z takim wewnętrznym pogodzeniem.Doświadczenie kolejne...
Ale dosyć smętów ja o butach :D

Te ciemne z lakierowanym czubkiem fajneee, wiem że pewnie zdrowy rozsądek ci mówi , bierz brązowe będą uniwersalne, praktyczne etc, ja bym jednak choć raz zaszalała ( piszę choć raz o sobie bo zazwyczaj wybieram rzeczy praktyczne :P)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Nat te granatowe maja fajna wkładkę i przede wszystkim skorzana, do tego chyba bardziej pasują mi do codziennego stylu, a chce by to byly takie butki do latania właśnie..
Brazowe maja piekny kolor jak dla mnie i nam taka kochana torebke do której super by pasowaly, ale nie wiem czy nie sa dla mnie za poważne? Czy sie w nich nie postarze? I na pewno sprawdzony wygodny obcas no i duza szansa ze nie beda padkudnie wyglądaly w duzym rozmiarze..

Odnośnik do komentarza

Ataa, to bierz co masz się męczyć.Zobacz ile wydałaś na wyprawkę a Matce to co nic się nie należy ? ;) Bierz bo będziesz żałować, potem sobie oszczędzimy na wielorazówkach ;) Tak się wylaszczysz na wiosnę, w nowe buty wsuniesz szyk i elegancja i będą pasować do wózka ;)

Miiluś, zamów komodę a męża postaw przed faktem dokonanym ;) Zawsze możesz powiedzieć, że to jemu na urodziny ;) W innej sytuacji będziesz nieszczęsliwa a tak co koszt bialego hemnessa tez nie mały, dorzuć zaskorniaków i już nie smutkaj :*

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Miila jutro weź kartkę i kredki i stwórz kilka projektów z różnymi wersjami kolorystycznymi.
Propozycja Natjest sensowna,dawala by te brakująca rød tråd,coś co łączyło by wszystkie elementy,zresztą pisałam to na początku. Samo to zestawienie można zrobić w 2 wariantach.

Narysowanie pomoże Ci zwizualizowac sobie ostateczny wygląd kącika a może i przekonać do zmian męża..
Zostało wam chyba trochę farby? Gips nie kosztuje wiele,można sobie poradzić z dziurami w ścianie. .
Bedzie dobrze,znajdziesz rozwiązanie. Męża tez "przerobisz"
Dobrym sposobem jest "wiercenie dziury w brzuchu" przerabianie tematu wielokrotnie w ciągu dnia. Każdy facet ostatecznie "peknie"
Jeśli nie da się pogadać z normalnie bo na wszystko jest odp.nie to czasem lepiej użyć jakichś delikatnych metod perswazji

Mi sprawę ułatwia fakt,iż mój Ślubny wie ze nie ma sensu mieszać się w moje pomysły bo jak na trafię na przeszkodę to i tak ostatecznie znajdę sposób na to by ją obejść.
Jak protestuje,to mówię mu ze musi mi zaufać i tyle...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

GroszekNo no co Ty, ale Ci fajnie!Jak załatwiłas? Prywatnie idziesz?
(Kurde ale to dla Was w PL musi brzmieć. ...)

Ja mojego tez zaangażowałam w projekt, do przyciecia paru rzeczy na wymiar. Jak raz źle coś wycial i musiał poprawiać dwukrotnie to bluzgal jak szewc,ale zrobił to w koncu tak jak trzeba było,bo zagroziłam ze sobie sama z tym poradzę...Ja nie pozwalam na próby mieszania mi w projekcie,no chyba ze uznam,iż mają sens. Ogólnie mąż w domu zadecydował o tym gdzie będzie TV,ja musiałam sporo do tego dostosować ale jakoś doszliśmy do porozumienia. Reszta to moje dzieło przy jego mniejszej lub większej akceptacji.
Ale jak tu mu powierzyć urządzanie domu skoro on nie odróżnia mietowego od zielonego czy niebieskiego. Są podstawowe kolory i juz...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Kumi na test oksytocynowy weź ze sobą wszystkie badania z ciąży koszule i podstawowe rzeczy bo mogą cię zostawić w szpitalu :) ja juz się nie mogę doczekać ;) musze trochę ponaciskac na moją gin vo się ostatnio trochę zaniedbala z moimi badaniami. Jutro musze wybrać się na badania krwi bo ostatni dzwonek żeby na czwartek na wizytę były wyniki. Już się nie mogę doczekać usg ;) ciekawe ile moja kruszynka juz waży :)
Nat wiem ze w wielu kiejscach na swiecie ludzie zyja w wynajmowanych mieszkaniach, a na wlasnosc zadko sie decydują. My niby też długo wynajmowalismy z takim podejsciem i tak sobie myślimy teraz ile to lat mniej kredytu by teraz do spłaty było... niestety pomimo pokaźnych dochodów oboje z mężem lubimy używać życia i kozystales z tego co mamy dlatego odkładanie pieniędzy na wkład własny nam nie wychodzi. Wolimy to co mamy przeznaczyć na wykończenie no bo przecież od dewelopera dostaniemy gole tynki i wylewki... eh to tez będzie sporo kosztowało do tego te wszystkie opłaty dla banku i notariusza... w każdym bądź razie na naziemnej mocniej się rozglądam żeby wybrać coś fajnego i zarezerwować a kredyt jak będzie juz mała bo wtedy więcej z mdm dostaniemy.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...