Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Groszek po jakims chyba miesiacu albo cos przenosza na forum Noworodki i niemowlaki pod ta sama nazwa Kwietnioweczki 2016. Ja bylam juz tu na forum, z doswiadczenia wiem ze porody poprzezywalysmy i w sumie juz nikt nie mial czasu na forum pozniej post co tydzien az zaniklo. Chociaz patrzac jak Vena i Heltinne przy dzieciach ogarniete to kto wie moze watek na dlugo przetrwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jeju ja wczoraj tyle zrobilam w kwestii prania zmiana poscieli itd mimo ze bylam z corka a dzisiaj malo sił ale tez popralam i to nasze nie Maluszka. Po poludniu dziecko tak mi napieralo w dol a ja jeszcze poszlam z corka na dwor bo moj maz musial skorzysyac ze nie pada a duzo roboty na dworze. Pozniej od 16.30 lezalam ale brzuch twardy i niemilo caly czas czuje ucisk. Nie chce sie nakrecac bo w pt mam wizyte, ale jak pomysle ze w ndz jedziemy do miasta bo maz chce jedna sprawe, plus w pn malowanie pokoju wiec soe przenosimy do drugiego a pranie malego czeka to juz mam dosc. Juz widze jak bede to odchorowywac, plus dzis zlapal mnie katar po dworze. Nijak.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly ja tez fizycznie coraz mniej mogę , a czym bliżej wieczora to brzuch juz mi ciąży bardzo . Dlatego próbuje teraz jak najwiecej ogarnąć , pokoik juz pomalowałam . Teraz te meble ... Byliśmy dziś w ikei po ta szafę i myślałam ze szlag mnie trafi ! Brzuch mnie juz mocno bolał i mężowi sie nagle koncepcja zmieniła i godzinę tam siedzielismy ! W końcu wyszłam z szafa z serii Stuva .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Miila gdybym nie wiedziała, że połeczka to główny gwóźdź programu to powiedziałabym....zrezygnuj z niej.
Ale na to pewnie nie pójdziesz na to,wiec trzeba będzie znaleźć mebelkom coś co będzie je łączyło.
Połączenie koloru półki i łóżeczka w stylu jaki podsunęla Nat byłoby całkiem ok, jeśli zdecydujesz się na komode i łóżeczko w tym samym kolorze tez będzie ok, ale zastanawiam się nad ustawieniem...
Spróbuj postawić łóżeczko w rogu,tak aby krótszy bok znajdował się pod połeczka. Komoda luzem i juz nic nad nią,ewentualnie literki/obrazki.
Odpuscilabym przecireki,chociaż osobiście je bardzo lubię.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Groszek ja uwielbiam jak z mezem wszystko.ustalamy i jest super a on nagle ni z gruszki ni z pietruszki swoje teorie ze jednak inaczej e najmniej oczekiwanym momencie. Najgorzej jak ruszy temat przy tesciiwej bo on swoje gada ona podsuwa swoje a ja czekam az zostaniemy sami i najpierw ze fajnie.ze ustalone bylo.i ustalamy od nowa. Plot stawiamy zebyn z wozkiem za corka nie biegala to zmienial pomysl 3 i facet przyjezdzal, fajnie bo.zaintersowany zeby bylo ok ale z.drugiej str nie.lubie maglowac jednego temtu.
W tamtej ciazy w 30 tyg bylam juz w szpitalu i pokoik byl gotowy bo dzien przed po malowaniu juz skladalismy meble itd. Jak dostalam skierowanie to.jeszcze pojechalam po lozeczko. Wozek.czekal w Internecie bo nie.chcialam.zeby kazdy przychodzil i.ogladal. takze wszystko.gotowe oprocz ciuszkow ktore pozniej.maz.wiozl.mojej.mamie bo tesciowej mama umierala wiec nie miala czasu. Eh.
A teraz nijak nijak niby najwazniejsze mam bo uzytkowane przez corke ale reszta? Malowanie? Pranie? Yh nie mam sily. Heh. Myslec o tym a co dopiero.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Heltinne wiem o jakim ustawieniu mówisz, ale nie ma na to opcji, bo na przeciwko łóżeczka w tym ustawieniu jest łóżko i nie ma tyle miejsca :(
Kurcze jestem tak na maksa zawiedziona tą sypialnią!!!! chcę mieć pokoik dla małego, osobny, w którym mogę zrobić wszystko na co mam ochotę a nie tak tylko kącik nie zmieniając koloru ścian itd.

Vena, Heltinne myślicie, że lepiej się bawić w malowanie czy lepiej kupić po prostu białego Hemnesa?

GroszekNo pewnie nie możesz znieść stołu, bo to Ty go robiłaś i widzisz wszelkie niedociągnięcia, które na pierwszy rzut oka są dla innych niewidoczne :)

Odnośnik do komentarza

magda ja sledze takiego finansiste i jedyny kredyt jaki.poleca to wlasnie.na mieszkanie bo auto sie.zmienia.itd a mieszkanie.zostaje dla dzieci. Mimo.ze.30 lat splacasz to Twoja.starosc juz.w swoim a pozniej dzieci skorzystaja. My akurat mieszkamy z tesciiwa i u nas wszystkie inwestycje bez kredytu powoli na.pol ale gotowka wszystko, wiem ze kiedys bedzie to moich dzieci. A patrze na brata jak.sie.mecza z wynajmem mieszkania bo czekaja na.stale umowy, a corka ich co wspomnienia zostawia w kolejnych mieszkaniach. Ja jezdze do mamy i widze za.oknem.te drzewa i piaskownice w ktorych sama sie bawilam. Moze jestem sentymentalna ale ja bym z.mezem brala kredyt gdyby nie byl.jedynakiem bo bez sensu mu sie.zadluzac skoro dostanie.

My odkladamy na konto dla dzieci kase plus to co chrzciny i z roczku czesc kupilismy zabawek.i ubran czesc odlozylismy i tak myslimy ze albo.na.wesele dla.dzieci albo.dolozymy do mieszkan albo.studia gdyby nas nie.bylo juz stac.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly troche mi było przykro bo powiedział ze , jak bym sie zdecydowała na kolor ścian na które on naciskał to w ikea te mebelki moglibyśmy kupic z niebieskimi frontami a tak musieliśmy z białymi :/ co z tego ze malowałam pokój dwa dni !
Milla 100 % racja jak coś sie samemu zrobi to każde niedociągnięcie sie widzi i napewno bardziej ta rzecz sie szanuje .
Moje zdanie kupic biała komodę . Bo te farby do mebli z płyt , no rożnie sie zachowują .
magda oczywiście ze to potężna decyzja i musicie sobie wszystko przeliczyć , ale tak jak dziewczyny pisały potem ten kredyt traktuje sie jak kolejny rachunek .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Miila spróbuj poprzestawiac trochę, komode z łóżeczkiem, nie zestawiać ich zbyt blisko, pòłeczke na drugą ścianę nad lozeczko albo nad komode po przestawieniu (wykorzystaj męża, niech trzyma w różnych miejscach a Ty oceń)
Lepiej pomalować, białym raczej jeszcze bardziej zamieszasz ...

Kombinuj,w końcu zagra. I daj sobie trochę czasu na "olsnienie"
Oj,gdybyś wiedziała ile razy ja juz przemalowalam mebelki i ile było już ustawień. ....

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

No właśnie Miila, jak radzi ciotka Heltinne biały też nie jest tu rozwiązaniem najtrafniejszym, taka biała komoda o prostej formie nie będzie tą porządaną wg mnie .Musisz dobrać coś pod łóżeczko i tą półkę, ktorą też przewiesiłabym na drugą sciankę, ale kombinuj , kręć meblami (tzn husband) sprawdzaj feng szuje aż w końcu Cię oświeci :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

Miila kup białą. Zawsze ją zabierzesz do pokoju Jeremiego a brąz zostanie w sypialni. Komody się zawsze przydają i nigdy ich za wiele. A jak zaczniesz przemalowywac to meble z Ikea mają to do siebie że na brzegach często idpryskuje farba po pewnym czasie i będzie wyglądać kiepsko. Szkoda czasu i wysiłku. Wysyłaj męża z misja;)

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Miila tak sledze ten watek z kącikiem Jermiego i kupuje pomydl Heltinne, uwazam ze ustawienie przede wszystkim nie gra moze chcoaz rozsunac ta komode i łóżeczko? A biala szafka i tak bedzie sie gryzla wg mnie, co najwyzej latwiej ja mozna przemalowac..
Melly wybacz ze sie czepne, ale nie sadzisz ze faworyzujesz córkę? Nie mam pojecia jak to jest byc mama takie malej dzieeczynki, ale czasami boje sie ze za bardzo ryzykujesz i maly moze na tym ucoerpiec.. przepraszam z góry.. nie chce Cie urazic czy oceniac ale jakos tak nie daje mi to spokoju..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...